Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Projectmanager beosztás külföldi multinál,Münchenben mennyire jön be ismerkedésnél a társkeresőkön,ha 3 napot mindig itthon vagyok?

Figyelt kérdés

Meló hétfőtől csütörtökig,fizu kb nettó 4000-4500 euro/hónap.Szolgálati kocsim is van egy passat WIII,hozzá napi 200 km benzinhasználati díj.

Négynaposra van csinálva a munkahetem, pénteken max homeoffice van ha van valami a cégnél, de azt már itthonról intézem.

Győr mellett lakom.

Ez ma a jelenlegi gazdasági helyzetben ha itthoni társkeresőn ismerkedni szeretnék mire volna elég?

Átlag feletti nő szóba állna velem, ha ezt tudom felmutatni?


2022. júl. 18. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Mivel a leírásod alapján csak ennyit tudsz felmutatni (nem, nem a számokra értem, hanem az életedre, illetve annak hiányára), így nem, hogy átlag feletti de semmilyen nő nem fog szóba állni veled. Max prosti.
2022. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Ezek a retardáltak sose fogják megérteni hogy nem ezen múlik ?
2022. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Még egy hülye...
2022. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Nem ezen múlik. Kelet-Mo., 1,2M (most 3000€) nettó, új kertes ház és semmi. Pedig én nem is pénzzel próbálok valakit felszedni...

Amúgy nincs az emberre írva se a bankszámla, se a földhivatali nyilvántartás, se az értékpapír számla. Igényes ruhákat és évi 1 menő nyaralást havi 300k HUF-ból is össze lehet hozni, hogy legyenek jó képek a Tinderre...

Győr környékén tovább rontja a helyzetet, hogy sokan osztrákban melóznak, így pár ezer €-tól ott sem esnek sokan hasra.


Az aranyásók egy Passattal kiröhögnek, amikor az előző "apuci" GLE-t, X6-ot vagy Q7-est adott alájuk saját használatra.


A normálisabb nőknél ott lesz a bökkenő, hogy csak hétvégén fogjátok egymást látni. A szabad pénteknek is a fele azzal menne el, hogy a nő munkában van, ráadásul jó eséllyel vasárnap legkésőbb kora este indulsz vissza. Így lesz nettó 2 nap egymásra... Ráadásul nem látszik a dolog kifutása: jó eséllyel xarért-húgyért nem költözöl haza. Ha pedig a csaj alapból is emigrálna, akkor pedig keres egy bajor kolbászt.

2022. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon jól összefoglalta a 4-es. Azzal, hogy ezen a szinten vagy már legalább anyagilag nem tudnak rajtad fogást találni, de találnak majd máshogy.


A nő úgy működik, hogy lehetsz te bármilyen, az onnantól ki van pipálva nála és keresi a következőt, amibe beleköthet, folyamatosan keresni fogja a gyenge pontodat, amivel megfoghat.


Vagy beléd szeret, akkor viszont ugyanez fordított előjellel. Még azt is megracionalizálja magának, hogy miért érdemelték meg azok, akiket megöltél vagy hogy igazából te nem futtatod őt striciként, hanem az ura és védelmezője vagy és kezeled a pénzét, mert ő csak elszórná.


A nők ilyen extrém módon képesek egyik vagy másik végletben működni.

2022. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Állkapocs, magasság, szem, arcszimmetria, haj? Még nem tudunk semmit rólad, így nehéz dönteni.
2022. júl. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tehat semmid nincs a statuszodon kivul. Se nem emberi, se nem ferfias, inkabb valami zombi eleted van. Kinek kell az ilyen? Miert nem maradsz nemetben?
2022. júl. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha olyan csajt akarsz amelyiknek a pénz a legfontosabb (golddigger) akkor igen, elég lehet. Csak utána ne reklamálj, ha félrekúr, vagy lelécel az első nálad pénzesebbnek tűnő pasassal 😂 A pénzzel akarsz csajozni akkor sajna ez van kispajtás, az "eladónak" csak az számít ki ad többet az áruért.
2022. júl. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

Viccelődünk azon, hogy Ryan Gosling meg Brad Pitt, aztán kiderül, hogy tényleg a szó szoros értelmében kellene ilyen kaliber, mármint nem csak gazdag, státusza van, de jó a személyisége, a külseje is és az élete is izgalmas meg van ideje a csajokkal romantikázni, legalábbis a filmjeiben.


Csak aztán jön a valóság, hogy a nap 24 órából áll, amiből azért 8 órát nem árt aludni, ha hosszútávon is szeretnél jól funkcionálni, marad 16, amiből 8-at szintén nem ártana dolgozni meg mondjuk 1-2-t tanulni, ha nem elégszel meg életed végéig a minimálbérrel és a maradékba meg sűrítsd bele az igényességet (fodrász, shopping, edzőterem, stb.) ne legyél azért nolifer, tehát legyenek barátaid is, a családoddal is törődj valamennyire, lehessen veled beszélgetni filmekről, könyvekről, amire szintén legyen időd és a maradékban azért a párodra is legyen időd. És mindezek tetejében sose legyél fáradt, mindig emlékezz minden fontos évfordulóra vagy apróságra, az anyósra és apósra is néha jusson időd és a munkádat vagy az alvást se hanyagold el.


Sok sikert, kedves lányok. Tényleg ritka a "normális" pasi, ha ez az alap mérce.

2022. júl. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Jézusom...

Nekem van egy elméletem. Ezekkel az emberekkel sikerült elhitetnie a kapitalizmusnak meg a médiának, hogy az átlag nő az egy ilyen highlife p*csa akinek a tinder fotói Dubaiban készültek.

Szerintem ezek nem látják a strandon lángost majszoló, kiülős helyen fröccsöt ivó hétköznapi nőket.

A mentális defektjeiden nem a melód meg a pénzed fog segíteni. Menj el egy pszichológushoz a céges autóddal, van pénzed rá.

2022. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!