Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők, akiknek nem alapelvárás a nettó 500+-os havi fizetés a havi wellnes hétvégék és évi kettő külföldi nyaralás?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 08:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
6%
A hashtagjeid megadják a választ. Sok buta nő van, akkor is ez az igazság, ha törlik a választ.
2022. jún. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
31%

500? 😅


Egy busz sofőr keres 430 at. Nem egy elérhetetlen fizetés.

2022. jún. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
Biztos van olyan nő is akinek megfelel kikapcsolódásként hogy ültök a tv előtt és mirelit pizzát esztek spáros kólával.
2022. jún. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
36%
Hat ha havi 500at nem birod elerni akkor ne a tarskeresessel foglalkozz hanem sajat magad kepzesevel. A mai vilagban kb barmivel meg lehet ennyit keresni ha ertesz valamihez es jol dolgozol. Csak egy par pelda, elkezded hirdetni hogy vallalod ikeas butorok osszeszereleset, vagy valallsz kert gondozast, beallsz napszamosnak, segedmunkasnak.
2022. jún. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Van. Kereshetne többet a párom de az idő többet ér!!! Igy tudunk lenni a tóparti hazunkban nem a tv előtt előtt ülünk kólával 😃 Amugy wellnesre étteremre egyikunk se vágyik mert imád főzni, kirándulgatunk, kertészkedünk. Teljesen jó igy is nekem, a nőnek ;-)
2022. jún. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Én biztos robotolnék hétvégén/ünnepnapon/késő este/kora hajnalban, hobbi és szabadidő nélkül, hogy 500e Ft legyen a fizetésem (nő vagyok). Kényelmes, számodra is izgalmat jelentő, nem kiemelkedő stressztűrést igénylő irodai munkával pedig nem fogsz ennyit keresni huszonévesen.


Én soha nem vártam el, hogy rohadt jól keressen a párom, de nekem alap a hétvégi túra, az esti összebújás, a közös karácsony és hogy a párom ne egy idegroncs legyen, hanem együtt élvezhessük az életet. És nem egy barátnőm van, aki így gondolkozik, szóval ferdítés az is, amit ez a kérdés sugall. Ezerszer inkább jönnék össze egy 200e-t kereső, hétfőtől péntekig dolgozó fickóval, mint egy 600e-t kereső, három műszakban és ünnepnapokon is robotolóval. És letojom magasról, hogy itt hány 23 éves, 800e-t irodai munkával kereső kamugép van. :D

2022. jún. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
*biztos nem
2022. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 October15 ***** válasza:
100%

3.: Azért szerintem a nettó 500k+ és a mirelit pizza között van egy qrva nagy szakadék. :D


Elég sok ilyen nőt ismerek amúgy, mondjuk mivel ők inkább pasiztak GYK-n kérdésnek álcázott sírás helyett ezért van átlagba 2 gyerekük meg 1 férjük/élettársuk. :D

2022. jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem érdekelt a "jelölt" jövedelme. Volt idő, amikor sokkal többet kerestem, mint a férjem. Aztán megfordult a helyzet, őt ugyanúgy nem érdekelte, hogy kevesebbet hozok haza. Az volt a lényeg, hogy mindig, minden élethelyzetből a legjobbat hozzuk ki.
2022. jún. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
23%
Netto 500???? Nőkent keresek ennyit, és ez nagyon kevés! 🙀🙀🙀 Ha a netto 500at sem keresed, ne baratnőt keress, hanem állást
2022. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!