Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők, akiknek nem alapelvárás a nettó 500+-os havi fizetés a havi wellnes hétvégék és évi kettő külföldi nyaralás?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 08:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%

Én pedig burkolóként nettó két milliót keresek. Naponta.


Istenem...mennyi kamu troll nyomorék van itt...

Emberek! Magyarországon jelenleg a nettó médián bér havi 280 ezer körül van. Ez statisztika.

2022. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
96%
Mi a fasz van? A kérdésnél, ahol a nő keres 600-at és nem talál papsit, szét van oltva, hogy senki nem keres ennyit. Hát megkeresem, basszátok meg.
2022. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
2022. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

#12


Dehogy keresed. Vagy ha igen, akkor menj ki Dubaiba és ott vagánykodj a pénzeddel, ne ott, ahol az embereknek hó végén lassan kenyérre se telik.

2022. jún. 12. 12:45
 15/24 anonim ***** válasza:
73%
Én is megkeresem nőként, mérnökként.Szerintem elég sok nő keres ennyit.
2022. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
18%
Itt az ilyen kérdéseknél felesleges beírni, hogy 1 milliót keresel, van 5 lakóingatlanod és most vetted a 4. kocsit. Ezt nem hiszik. Valszeg azt nem hiszik, hogy az ilyen emberek ott sétálnak az utcán, néha szakadt melegítőben (esetleg itt írogatnak). Pedig pár százmilliót annyira nem nehéz összehozni, de ha neked sikerül az biztos kamu. Az egymillió dolláros vagyon nem annyira nagy durranás, ott még simán lehet teljesen átlagos életet élni. Ha velem találkoznál nem mondanád meg rólam, hogy ez van. Már csak ezért sem mert itt sem hiszed és az is meglep, hogy erről nyíltan beszél valaki, pedig ez az oldal teljesen anonim így sosem fog kiderülni, hogy ki írogat. Ha véletlen megmondanád ki vagyok, akkor sem tudnál vele mit kezdeni. Akármilyen meglepő néha van időm idejönni és csodálkozni, hogy mennyire hitetlen emberek jönnek ide kérdezgetni, hogy utána lehúzzák a válaszokat, mert nem hiszik el, amit olvasnak.
2022. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 October15 ***** válasza:
80%
15.: Tényleg 1024 lány volt a mérnökin? Oké hogy megkeresed hidd el nekünk ez tök m1. Akinek ezzel problémája van annak azzal van, hogy egy országban ahol a béke segge alatt van a medián bér de még az átlag bér sincs az 500k közelében ott ne turnézzanak már emberek azzal hogy mennyit keresnek... :D
2022. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

"Dehogy keresed."


A kérdést kerestem meg, te phasz. Ott van a 13-asban.

2022. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 October15 ***** válasza:
100%

16.: Telibe lesz*rjuk, de tényleg hidd el hogy senkit nem érdekel, hogy gyk-n randomlengyel4356-nek mennyi pénze van. Ha nem releváns a kérdéshez akkor minek kell veretni? :D Ami irritáló lehet az a veretés, az egész kérdés relativizálása és a totális szociális érzéketlenség.


Én se veretem, hogy láthatólag a vagyonod felét pszichológusra kellene költened nekem meg momentán nem. :D [PS.: Írj rám pár év múlva szívesen legombolom rólad a vagyonod terápia fejében.]

2022. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
91%
Mivel a kérdés erről szólt, nem annyira durva dolog, hogy erről ír.
2022. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!