Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan férfiak, akiket nem borít ki, hogy vannak nők, akiknek alapelvárás a nettó 500+-os havi fizetés, a havi wellness hétvégék vagy rövid utazások,és évi kettő külföldi nyaralás és mindezt képesek saját maguknak biztosítani?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha egy nő le meri, hogy az átlagnál jobban keres, akkor

- prostituáltnak tartják,

- nem hisznek neki,

- azt kívánják, hogy fulladjon a pénzébe és haljon meg egyedül és magányosan?


Miért tűnik ennyire hihetetlennek a 21. században, hogy egy nő képes értékes munkát végezni, amit meg is fizetnek? És ha ez adott, a jövedelmi szintjének megfelelő anyagi szinten tud és akar élni?



2022. jún. 12. 23:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt úgy értették, hogy irányukba elvárás, nem úgy, hogy van rá igényed és közösen dobjátok össze vagy te fizeted.


Legalábbis azt vettem ki a szavaikból, hogy az a tévképzetük, hogy ezt minden nő elvárja >tőlük<.

2022. jún. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
99%
Nem gond, mindenki azt var el, amit akar. Az mas kerdes, hogyan tudod meg a kivant informaciot, bankszamlakivonat nelkul. Ha tolem ilyet kernel, biztos nagyon gyorsan abbamaradna az ismerkedes. Nem azert mert nincs ennyi, hanem azert, mert mindenkeppen kerulni akarom az erdekkapcsolat kialakulasat.
2022. jún. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Elsőre én is így véltem, de úgy érzem, a 12-es választól kezdve ebbe az irányba is elmozdult. A belinkelt kérdésnél meg pláne.
2022. jún. 12. 23:31
 4/40 anonim ***** válasza:
44%

Van az egyik online társkeresőn egy negyvenes nő, aki simán kiírja magáról, hogy ő mittoménhánycsillagos szállodába megy nyaralni, nem pedig sátorozni, és ezt ki is tudja fizetni magának.


Egyszer, kíváncsiságból ismerkedtem vele tavaly. Beszéltünk úgy egy órát telefonon, miután újrahívtam, mert mikor először próbálkoztam, épp valami török sorozat kezdődött a TV-ben és azt nézte. A beszélgetés kb. 75%-ában ő mondta a magáét (többek között a sorozatot is elmesélte), én meg csak hallgattam. Kb. a felétől kezdve már csak nevettem magamban a hülyeségein. Természetesen ő volt a céltudatos, hiperszuper angoltanárnő. Legalábbis szerinte. Persze jogsija nincs, főzni meg nincs ideje. A profilképére azt hazudta, hogy nem túl régi. Hát, csak 10 éves volt akkor. Meg volt még valami olyasmi nagy dumája, hogy a pasik hódítsák meg őt, és ne neki kelljen már egy deci spermáért könyörögni...


Márti, remélem, hogy nem Te vagy az... :)

2022. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
20%
Inkább ez, mint hogy meggyőződéssel állítsa, hogy nekem vagy bármelyik másik férfinak többet fizetnek ugyanazért, csak mert farkunk van.
2022. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 Sunshinedoll ***** válasza:
68%

Azok a férfiak, akik tudják a fentieket biztosítani és akik magas igényű nőket keresnek, azok nem akadnak ki.


A probléma ott van, hogy a pasik elvárják, h a nő dekoratív, csinos, egészséges fizikumú, szép hajú és bőrű legyen és nőies, csinos ruhákat hordjon, aztán meg koppannak, hogy hát az ilyen típusú nőknek az elvárásaik is nagyobbak, és hát ha elvárja, hogy a párja mellett anyagi biztonságban legyen, akkor az pénzleső kva, de ha meg magának szerzi meg mindezt, akkor meg egy elférfiasodott kva. Semmisejónekik :D

2022. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
36%

"vannak nők, akiknek alapelvárás a nettó 500+-os havi fizetés, a havi wellness hétvégék vagy rövid utazások,és évi kettő külföldi nyaralás":


Ugyanez a nő aztán bematchel a csóró 330e -t kereső Chaddel is, és megvan a heti szex neki.

2022. jún. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
27%

"Miért tűnik ennyire hihetetlennek a 21. században, hogy egy nő képes értékes munkát végezni, amit meg is fizetnek?"


Nem tűnik hihetetlennek.


Karikó Katalin is biztosan jól keres a hatalmas német biotechnológiai vállalatnál, a BioNTech-nél. Csakhogy ő tényleg csinál valamit, őt tényleg az esze, a szakmai tudása miatt fizetik meg (mRNs vakcina).


Azt viszont nem hiszem el, hogy a műkörmös, szolizott, plasztikcica, aki valamilyen bölcsészkaron végzett, vezetői pozícióba került. Azért van ott, mert lefeküdt a főnökkel.

2022. jún. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
69%

A nők mindig az Afrika csàdot vàlasztjàk.

És csak olyan férfinak van nője , aki ennyit keres, ezt mind tudjuk, rengeteg alkalmazottnak, rendőrnek, mentősnek , tűzoltóknak , bolti eladónak , kormányhivatalnoknak , ellenőrnek , tanárnak , alapítványi dolgozónak, postásnak , idènymunkásnak , gyári munkásnak , közül senkinek sincs nője , a nettó miatt 😆


Hogy lehet vki ennyire ostoba?

2022. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
86%

O ba*ki én voltam ostoba

Azt hittem arról írsz , hogy már nem is elég egy átlagos nőnek 500

( Sokadik ilyen kérdés lenne )

Bocs , elfáradtam , szokott ilyen lenni sajnos

2022. jún. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!