Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan férfiak, akiket nem borít ki, hogy vannak nők, akiknek alapelvárás a nettó 500+-os havi fizetés, a havi wellness hétvégék vagy rövid utazások,és évi kettő külföldi nyaralás és mindezt képesek saját maguknak biztosítani?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha egy nő le meri, hogy az átlagnál jobban keres, akkor

- prostituáltnak tartják,

- nem hisznek neki,

- azt kívánják, hogy fulladjon a pénzébe és haljon meg egyedül és magányosan?


Miért tűnik ennyire hihetetlennek a 21. században, hogy egy nő képes értékes munkát végezni, amit meg is fizetnek? És ha ez adott, a jövedelmi szintjének megfelelő anyagi szinten tud és akar élni?



2022. jún. 12. 23:22
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy Kérdező, te érted a kérdésedet...
2022. jún. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

26-os, ha bemész egy orvoshoz, ott is azzal nyitsz, hogy közlöd a doktornővel, hogy nincs ezen mit szépíteni, valójában ő egy prosti?


27-es, ahogy írtam, nem keresek társat. Családalapításon életkoromból kifolyólag meg már nyilván nem gondolkodom, lassan a nagymamaszerepre készülök.


28-as, attól, hogy egy nőnek van pénze, nem feltétlenül szeretne mindent egyedül csinálni a saját pénzéből egy párkapcsolatban, vagy lemondani mindenről, amiről szeret. Sehol nem szerepel semmi elvárás, sőt, a 14-es hozzászólásomban konkretizáltam is: "Egy férfi, akár van pénze, akár nincs, hogy viszonyul ahhoz, hogy a nő szeretné továbbra is fenntartani a megszokott, önmaga által finanszírozott életszínvonalát?"


29-es, ahogy már többször írtam, nem keresek társat. Azt a kérdést tettem fel, hogy "Egy férfi, akár van pénze, akár nincs, hogy viszonyul ahhoz, hogy a nő szeretné továbbra is fenntartani a megszokott, önmaga által finanszírozott életszínvonalát?"

Lehet, hogy kezdő emberének tűnik a kérdés, nem is meglepő, hiszen utoljára a kilencvenes években randiztam, és ellentétben Veled csak két kapcsolatom volt, az első 3, a másik közel 20 éven át, a férjem haláláig tartott.

2022. jún. 13. 11:10
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
A réti kutyát nem érdekli, hogy van pénzed. Amit itt előadsz az idegesítő. Havi 600-al akarsz pasit fogni? Aki keres havi 1-2 misit, orvosként, szobafestőként, bádogosként, informatikusként,... az nem fog hanyatt esni. Csóró Jozsó pedig neked nem fog bejönni
2022. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

Kedves 33-as, sajnálom, ha idegesít, de bizonyára találsz Neked jobban tetsző kérdéseket is. De hozzászólásodra reagálva:

- nem akarok pasit fogni

- ha akarnék, akkor sem pénzzel

- nem 600 000 forintot keresek, ez az összeg egy belinkelt kérdésben szerepelt

- hogy nekem ki fog bejönni, azt szeretném én eldönteni.


A kérdéseim pedig a következők:

- Miért nem hihető sokak számára, hogy egy nőnek van pénze? (És ezt hajlandó költeni?)

- Egy férfi, akár van pénze, akár nincs, hogy viszonyul ahhoz, ha a nő szeretné továbbra is fenntartani a megszokott, önmaga által finanszírozott életszínvonalát?

2022. jún. 13. 12:03
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

33 vok.

"Miért nem hihető sokak számára, hogy egy nőnek van pénze?"

Miért ne lenne hihető? Te pattogsz ezen.

"Egy férfi, akár van pénze, akár nincs, hogy viszonyul ahhoz, ha a nő szeretné

továbbra is fenntartani a megszokott, önmaga által finanszírozott életszínvonalát?"

A faxomat érdekli mire költöd a pénzed? Teljesen becsavarodtál attól hogy van néhány misid?

Gondolod egyedül te jársz nyaralni vagy a kikstücsökbe kajálni? Valószínűleg csóró vagy velem együtt. Nem lenne pénzünk egy közepes yahtra. Jobb egyetemre járatni a kölköt évi párszászezer dollárért. 200 négyzetméteres újépítésű lakást venni a Gellért Hegyen.

Párszáz millás vagyon lófux. Ma a fuxra mutogatod a fuxodat. Valószínűleg csóró pitscha vagy. Havi párszázezer nettóddal egy bádogos kiröhög.

2022. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

33-as, itt nem rólam van szó, hanem az általános tendenciáról. Te például teljesen inkoherens módon először azt írod, hogy "miért ne lenne hihető" hogy egy nőnek megfizetik munkáját, majd néhány sorral lejjebb hogy ismeretlenül eldöntöd, hogy szerinted milyen az anyagi helyzetem.


De ha személyeskedni akarsz: általános orvosi és gyógyszerész végzettségem van, utóbbiból doktoráltam is. Egy francia cég farmakovigilancia üzletágának vagyok a regionális vezetője. Több mint 25 év szakmai gyakorlattal európai fizetést kapok egy európai cégtől, ami nem havi párszázezer forint. Ellentétben egy hozzám hasonló korú, szintén általános orvosként végzett hölggyel nem vonzanak a jelentős vagyonnal bíró szakmunkások, így nem különösebben aggasztana, ha egy bádogos kiröhögne.

2022. jún. 13. 13:48
 37/40 anonim ***** válasza:
83%

"Miért nem hihető, hogy egy nőnek van pénze? (És ezt hajlandó költeni?)"

Ez miért ne lenne hihető? Ezt csak az ilyen Kovács Ákos-félék sulykolják, hogy a nőnek mindenképp rosszul kell keresni... mert ebből csinálnak dominancia-kérdést. (Eleve, szerintem egy párkapcsolatban nincs helye dominanciának. Legalábbis nálam nincs. Két egyenrangú fél kapcsolatában hiszek.)


"Egy férfi, akár van pénze, akár nincs, hogy viszonyul ahhoz, hogy a nő szeretné továbbra is fenntartani a megszokott, önmaga által finanszírozott életszínvonalát?"

Semmi baj nincs ezzel, amennyiben az életstílusa nem ütközik feloldhatatlanul az életstílusommal.

2022. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

37-es, magam is pontosan így gondolkodom.


Szerencsére a házasságom is éppen ilyen volt. Az elhunyt férjem szintén gyógyszerkutató volt, végig partnerek voltunk mindenben, még a gyerekkel is mindketten ugyanannyi időre maradtunk otthon, közösen vettünk egy gyógyszertárat, támogatva egymást, örülve egymás sikereinek.


Az életstílus és az életszínvonal esetében is pont így vélekedem. Aki felesleges pénzkidobásnak tartja a minőségi étkezést, minőségi oktatást, a kultúrát, az utazást - különösen, ha ez anyagilag számára nem megterhelő - az valószínűleg soha nem lenne boldog olyannal, akinek ez természetes.

2022. jún. 13. 14:05
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Csak ezek szerint nem téged keresnek... ;)
2022. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

#6

Tehát ha egy nő jól néz ki azért jár 500k?

Ok........

2022. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!