Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan férfiak, akiket nem borít ki, hogy vannak nők, akiknek alapelvárás a nettó 500+-os havi fizetés, a havi wellness hétvégék vagy rövid utazások,és évi kettő külföldi nyaralás és mindezt képesek saját maguknak biztosítani?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha egy nő le meri, hogy az átlagnál jobban keres, akkor

- prostituáltnak tartják,

- nem hisznek neki,

- azt kívánják, hogy fulladjon a pénzébe és haljon meg egyedül és magányosan?


Miért tűnik ennyire hihetetlennek a 21. században, hogy egy nő képes értékes munkát végezni, amit meg is fizetnek? És ha ez adott, a jövedelmi szintjének megfelelő anyagi szinten tud és akar élni?



2022. jún. 12. 23:22
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
95%

nem borít ki, csak nem kérek belőle


nehéz engem amúgy kiborítani

2022. jún. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
36%

#17


Mindenki hazudik:


[link]


Ebből kifolyólag nem igazán fogadok el erkölcsi szemrehányást. A világban mindenki a túlélésért játszik, tehát a hazugság a jó cél érdekében nem rossz dolog.


Másrészt a dolgok nem olyan feketék és fehérek, mint hiszed. Van olyan pasi, aki beházasodik egy gazdag családba, meg olyanról is hallottam már, hogy állítólag gazdag nők fizetnek az illetőnek, és így keresett egy éjszaka alatt vagy 2000 eurót. Ugye ezek a pasik a Gigolo-k.


Még régebben beszéltem egy nálam idősebb, középkorú komoly nővel telefonon. Vagyonnal rendelkezik saját háza van, főiskolát végzett, ha jól emlékszem, vezetői pozícióban van. Ő maga mondta nekem, hogy ha Pesten járok megihatnánk valamit, meg elmehetnék velük a szigetre. Holott tudta azt is, hogy én akkor egyszerű munkát végeztem.


Tehát igazából, ha egy férfi vonzó valahogyan, akkor érvényesek rá azok a szabályok, amik az aránysókra. Ugyanúgy tud ő is gazdag nőt fogni magának, ahogy az gazdag pasit.


Ebből a szempontból tehát nincs jelentősége a vagyoni helyzetnek.

2022. jún. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
76%

Engem nem borít ki, de nem is az amit keresnék mert én inkább nyugisan otthon vagyok és szerintem a wellness meg ilyenek főleg hetente fárasztó akármennyire is ironikus

De javarészt szerintem ami itt számít az nem az hogy ki mennyit keres hanem hogy ezt hogy kérdezed meg, persze lehet nagy kereső munkád de attól még egy férfinek taszító lehet ha a fizetéséről kérdezed (nekem pl az lenne ha attól dől el hogy randizol-e velem/szeretsz hogy mennyit keresek az nem túl jó)

A másik dolog meg a heti dolgokban nyaralás stb hogy ha egyenesen elvárod az sokkal unalmasabb mert nem meglepetés nem ajándék hanem egyszerűen "az asszony itthagyna ha nem megyünk" és ezeket nem a semmibe mondom megtudnám tenni amit leírtál, de ha elvárják tőlem akkor nem nekem valóak más esetben meg valakit nagyon boldoggá teszek aki el se várta (és a fizetése egy picit se fog érdekelni)

2022. jún. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem borít ki, egyszerűen csak nem érdekelnek az ilyenek
2022. jún. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
71%
Valami jobb anyagra kellene áttérned. Eza kérdés értelmezhetetlwn.
2022. jún. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
14%
Maradjunk annyiba hogy nőként aki ennyit keres az prosti. Ezen nincs mit szépíteni. Lehet más néven van a munkaköre de valójában az prosti. Innentől kezdve nem is érdekel.
2022. jún. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem mindenki leszarja mennyit keresel. Ha mrg egy férfi nen akar így élni akkor keress mást.


De lehet hogy neki meg te nem kellesz majd mert ő meg egy megbízható, családalapításon gondolkodó, komolyabb nő kell.

2022. jún. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
69%

Amúgy miért várod el valakitől, hogy havi 100-150 ezret elköltsön a TE hobbijaidra, amikor te egy független, jól kereső, erős nő vagy?


Miért ne költeném ugyanezt a pénzt a cégemre, kocsimra, lakásomra ahelyett hogy téged szórakoztatlak?

2022. jún. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a 450 nem elég.....


Szerintem olyan társkeresőket keress ahová a fizu is ki van írva.


Én biztosan nem mondanám el a konkrét összeget amennyit keresek, mert nincs hozzá senkinek semmi köze, a társamnak is csak akkor ha összeköltözünk.


Volt 4 komoly kapcsolatom és pár rövid távú.


De soha egy randin sem volt az kérdés, hogy és mennyit keresel???


Ez olyan kezdő embereknek a kérdése.


Biztos nem mondanám meg neked sem, hogy mennyi pénzem van és pontosan mennyit keresek.


A kérdés az, hogy az embernek van e erre pénze.

2022. jún. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
77%

#26 Ne maradjunk annyiban.


Én picivel 800 nettó alatt + túlórát keresek egy hónapban (data analyst-ként). Ugyanis én is a BME-n a VIK-en végeztem BSc, MSc-t kitüntetéses diplomával. Közben pedig elvégeztem még egy pénzügy MSc-t meg egy Data Analyst képzést külföldön.


Azon kevesek közé tartoztam, akiknek van informatikusként két felsőfokú nyelvvizsgájuk és még egy nyelvet tanultak, nem vagyok szakbarbár (talán 7 vagy 8 tárgyból volt ötös érettségim).


Ami persze a fizetésekben nem látszik. Ezért kap a mellettem ülő fejlesztő kolléga még nálam is többet, miközben pislogok az olyan szavakon, hogy "mennyük", "mejik", "kőlcsön".


Ha a fentiek mellett még le is kellett (volna) szponom valakit, hogy egy ilyen poziba kerüljek, akkor az nem rólam, hanem a társadalomról állítana ki bizonyítványt.

2022. jún. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!