Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan férfiak, akiket nem borít ki, hogy vannak nők, akiknek alapelvárás a nettó 500+-os havi fizetés, a havi wellness hétvégék vagy rövid utazások,és évi kettő külföldi nyaralás és mindezt képesek saját maguknak biztosítani?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha egy nő le meri, hogy az átlagnál jobban keres, akkor

- prostituáltnak tartják,

- nem hisznek neki,

- azt kívánják, hogy fulladjon a pénzébe és haljon meg egyedül és magányosan?


Miért tűnik ennyire hihetetlennek a 21. században, hogy egy nő képes értékes munkát végezni, amit meg is fizetnek? És ha ez adott, a jövedelmi szintjének megfelelő anyagi szinten tud és akar élni?



2022. jún. 12. 23:22
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem vagy van ilyen férfi vagy lejjebb fogja adni az igényeit.


#2 Tök egyszerű. Elkezdtek beszélgetni. Mindketten elmesélitek, hogy hol voltatok, milyen közös helyeken jártatok, hova akartok még menni, melyik város tetszett a legjobban stb.


Senkit nem az érdekel, hogy mennyi pénz van a bankszámládon vagy bitcoinban, hanem, hogy tud-e veled wellness nyaralást szervezni, szeretsz-e hajókázni, párban vagy csapattal szeretsz utazni.


Neked ez rongyrázás és a pénzről szól és nem érted a lényegét, de másnak ez örömforrás.


Attól, hogy neked komprpmisszumot kell kötnöd, mert nem találsz olyan nőt, aki veled játszik számítógépes (bocsi tippeltem csak a hobbid, ha más, akkor valszeg arra nem találsz olyan személyt, akivel együtt végezheted), még nem kell mindenkinek megkötni ezt a kompromisszumot. Amíg talál olyan párt, akivel gyakrabban érzi jól magát, addig vele lesz, nem veled.

2022. jún. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

2-es, az hamar kiderülne, hogy van-e pénzed - illetve akarsz-e költeni azokra a programokra, amelyeket a hölgy javasol. Az, hogy mennyit utazol, mennyire érdekel a kultúra és anyagilag mennyit tudsz/akarsz áldozni ezekre, egy rövid beszélgetésből is kiderül. Ha megborzongsz a kedvenc éttermének az árfekvésétől vagy hülyének nézed, hogy egy múzeumi kiállításért képes elmenni Bécsbe, nyilván nem egymást keresitek.


Itt nyilván nem konkrét összegekről van szó, hanem hasonló anyagi helyzetről és hasonló pénzhez való viszonyulásról - ezek pedig hamar kiderülnek.


De mi lenne érdekkapcsolat abban, hogy valakinek nem kell engednie a megszokott életszínvonalából vagy nem kell egy felnőtt férfi részét fizetnie?


4-es, nem Márti vagyok, sőt társkeresésben sem vagyok.


7-es, nyilván erre is van precedens, bár az én koromban sokkal inkább a rossz komprimusszomokat látok a magánytól való félelem miatt.


9-es, én magam is farmakovigilanciával foglalkozom, és pontosan így vélem, hogy én is, és a beosztottaim is a tudásunkért kapjuk a fizetésüket. Ezért is megdöbbentő, hogy sokan hihetetlennek ítélik már a 600 000 forintos nettó fizetést is, pedig az orvosi és a gyógyszerészi bértábla nyilvános, és az állami szektorban is bőven meglenne, nem hogy a privátban. (Persze itt a kétkedőknél szerepet játszhat az is, hogy én például nem pályakezdő vagyok, hanem inkább talán a szüleik generációja, ennek megfelelő szakmai gyakorlattal, magasabb beosztásban és jobb fizetéssel, ők viszont a saját korukból indulnak ki.)

2022. jún. 13. 00:08
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem borít ki.

Csak nem tudok azonosulni egy olyan nővel, akinek a pénz körül forog minden. De nem is baj. A világ óriási. Találd meg a neked megfelelő jövedelmű pasast, aki hozzád hasonló nőt szeretne, és éljetek boldogan! Én meg majd megtalálom azt, akinek nem mindene a wellness (őszintén: Több oka is van, hogy ezt a mások által kedvelt kikapcsolódási formát miért utálom), a szabadidejében nem a lakóhelytől mért távolsággal logaritmikus arányban érzi jól magát, és aki előbb akarja a személyiségemet megismerni, mintsem a bankszámlám bevételi oldalát.

Szóval azt mondom: mindenki menjen a maga útjára. Te keresd meg a neked való pasit, én megkeresem a nekem való nőt, és nem muszáj egymás útjait kereszteznünk.

2022. jún. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

13-as, ahogy feljebb is írtam, nem keresek társat, de azért köszönöm a jókívánságaidat. A wellnesst meg annyira nem kedvelem, hogy a megihlető kérdést is módosítottam, és melléírtam a havi rövid utazást. :)


De megpróbálom egyértelműbben feltenni a kérdéseimet:

- Miért nem hihető, hogy egy nőnek van pénze? (És ezt hajlandó költeni?)

- Egy férfi, akár van pénze, akár nincs, hogy viszonyul ahhoz, hogy a nő szeretné továbbra is fenntartani a megszokott, önmaga által finanszírozott életszínvonalát?

2022. jún. 13. 00:29
 15/40 anonim ***** válasza:
46%

A szóhasználatból kifolyólag nem a #9-esnek, hanem nekem a #8-asnak címzeted a szövegedet.


Nyilván vannak, akik a tudásukért kapják a pénzt, de egy plasztikcica eseteben ezt nem tudom elhinni, erre utaltam. Természetesen köztük is lehetnek intelligens nők, bocsánat, ha esetleg megbántottam valakit. De az ilyen figurák többségében az instagrammal meg a TikTokon kereshetnek inkább pénzt inkább.


Egyébként meg annyira szeretnék már egy olyan nővel találkozni, akinek a pénz a fontos. De most komolyan mondom. Milliószor hallottam már erről, de egyetlen alkalommal sem fordult elő, hogy azért ment volna fuccsba a kapcsolatot/ismerkedés, mert az anyagi helyzetemmel nem voltak megelégedve.


Persze nekem a csajozás csak szórakozás, eszem ágában sincs költeni csajokra egy rakás pénzt. Inkább akkor veszek magamnak egy Playstation 5-öt. Mondjuk, most az egyik lánynak felajánlottam, hogy hozok valamit Svájcból, de visszautasította. Bizony ritka az, amikor én veszek egy nőnek valamit, szóval örülhet az a csaj, akit meghívok egy pizzára.


De egyébként ha komolyan veszem majd a csajozást, szinte biztos vagyok abban, hogy Eddie Murphy egyik szerepéhez hasonlóan eltitkolom a jó anyagi helyzetemet.


Azt a nőt fogom felességül venni, akinek akkor is jó vagyok, ha azt hazudom, hogy csak minimálbéren vagyok. Villámgyorsan szűröm ki a pénzéhes nőket.

2022. jún. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
86%

#15 Szerintem ezzel nem a pénzéheseket szűröd ki, hanem azokat, akiknél magasabban van a léc. Szóval lehet, hogy ugyanúgy egy aranyásót fogsz ki, csak neki alacsonyabb a bevétele, így neki a bekamuzott nettó 150 is jó lesz.


Vagy borderline-s, így igaziból mindegy már ki, csak legyen valaki mellette, mert normális pasi ezt nem bírja.


Ki kell ábrándítsalak. Ha a hitel mentes Budai villát akarod, akkor vagy rohadt nagy mázlid van és piacra kerülés előtt nyomott áron megveszed a szomszédtól (huszas évek elején szerzel egy nagyon extra barátnőt), vagy ki kell fizetned az árát (tehát minden szempontból jónak kell lenned) vagy kompromisszumot kell kötnöd (mentálisan beteg, kevésbé csinos, van gyereke).

2022. jún. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Bocs, melléütöttem a számot. De most 15-ös. :)


Abban tökéletesen egyetértek Veled, hogy nem pénzéhes partnert szeretnél, de szerintem fontold meg a stratégiád. Egy etikus embernek a hazugság akkor sem elfogadható, ha nem ellene irányul, és senki nem boldog attól, hogy tesztelik. Kár lenne ezért elveszítened valakit. Egy átgondolt házassági szerződés biztonságosabb és korrektebb megoldás.


Az anyagi helyzet és azzal kapcsolatos elvárások valamennyire életkorfüggő is, azt hiszem. A kompromisszumkészség hasznos, de nem minden áron. A barátnőm küzdelmeit látva a válása után, azt hiszem, hogy létezik az a szint, ami alá nem szabad menni. Társkeresőn olyan ajánlatokat kapott, hogy csak lestük. Volt, aki randizni akart vele, de azt írta, hogy csak fizetéskor lesz pénze feljönni Pestem olyan is aki látatlanul kilátásba helyezte, hogy beköltözne... Ezek azért egy 45 feletti férfitól vállalhatatlanok egy normális egzisztenciával rendelkező nőnek. (Végül talált egy olyan férfit, aki ugyan az ötödét viszi haza, mint ő, de legalább úgy tűnik, tényleg szereti és nem csak számításból van vele, már hat éve együtt vannak.)

2022. jún. 13. 00:51
 18/40 A kérdező kommentje:
Pestem helyett Pestre lenne a helyes alak, elnézést az elgépelésért.
2022. jún. 13. 00:55
 19/40 anonim ***** válasza:
77%

"Azt viszont nem hiszem el, hogy a műkörmös, szolizott, plasztikcica, aki valamilyen bölcsészkaron végzett, vezetői pozícióba került. Azért van ott, mert lefeküdt a főnökkel."


És ugye a férfi kollégáját meg se.g.be dugták, ugye?

2022. jún. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
59%

"Miért tűnik ennyire hihetetlennek a 21. században, hogy egy nő képes értékes munkát végezni, amit meg is fizetnek?"


Bocs, de én ezt sehol máshol nem tapasztaltam vagy hallottam, kivétel itt a gyk-án, valszeg mindig ugyanannak a 2-3 embernek az agymenete.

2022. jún. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!