Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan utasítsam vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza az áthívást?

Figyelt kérdés

Múlt héten randiztam egy férfival, nagyon jó volt, rég volt ilyen jó randiban részem!

Azóta is chateltünk, feljött egy bizonyos film még a talin, és áthívott hogy nézzük meg együtt😂

Na de szerintem mindenki tudja mi lenne a filmezésnek a vége.

Tehát hogyan tudnám udvariasan felhozni hogy nem szeretnék felmenni, de szivesen talalkoznek meg vele.

Amerikai a fiu, és angolul már gondoltam több mondatra, de mindegyik olyan kellemetlenül/lerázósnak hangzik.

Köszönöm a segítséget!



2023. márc. 27. 18:11
1 2
 1/15 Hans Pötterman ***** válasza:
28%
"Cool down bro, I'm not that kind of girl...yet"
2023. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mire számítasz? Hogy van olyan kifejezés, amitől nemhogy megharagudna vagy elszomorodva, hanem elélvez majd? A visszautasítás az visszautasítás. Egyébként mondd azt, hogy nem gondolod, hogy ez jó ötlet lenne.
2023. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Ennél kreatívabb ötlete nem volt?

Ez a gyere filmezzünk annyira elcsépelt olcsórandi amikor semmit nem raknak bele a hódításba.

Ketlen hogy amerikaiak is igy udvarolnának..

2023. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem félek a fallosztolxd

Csak ha masodik randin lefekszunk abbol altalaban nem lesz sok komoly kapcsolat. Es nekem nagyon szimpi volt az elso tali alapjan

2023. márc. 27. 18:37
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a visszautasítás alkalmával máris felajánlanék egy más tipusú programot. Például, köszi inkább nem, de mit szólnál helyette valamelyik napon mikor szép az idő itt meg itt egy sétához?
2023. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Szoval "félsz" a nyilvánvalótól, hogy ugyse birnád ki, hogy ne ülj bele, ezután pedig már érdektelen lenne neked a srác.
2023. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%
Ha játszmázni készülsz, ahelyett, hogy őszinte lennél vele, felejtős...
2023. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
7-8 se volt még érdemleges párkapcsolatban.
2023. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nekem nem akadaly ha lefekszek vkivel elso/masodik randin, ha szimpatikusak vagyunk egymasnak. Felnottek vagyunk semmi baj.

Csak sokszor ezutan a ferfiak mar nem vesznek komolyan, szoval inkabb emiatt tartozkodok, nem magam miatt

2023. márc. 27. 20:32
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

"Nekem nem akadaly ha lefekszek vkivel elso/masodik randin, ha szimpatikusak vagyunk egymasnak. Felnottek vagyunk semmi baj. Csak sokszor ezutan a ferfiak mar nem vesznek komolyan"

Csodálkozol? :D

2023. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!