Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy utasítsam el hogy első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utasítsam el hogy első randin meghívjanak valamire?

Figyelt kérdés

Mikor pl beülünk kávézni, nekem kellemetlen és rossz érzés ha ki akarják fizetni az én részem is, pedig a randi partnereim (2 férfi eddig)automatikusan fizetni szerette volna. Tudom hogy így illedelmes de nekem ez akkor is kényelmetlen, hogy utasítsam el?

A férfi barátokkal is hasonló a helyzet, az még kevésbé elviselhető számomra.



2020. jún. 22. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Felnőtt emberek képesek a kommunikációra! A pasiknak sem jó az ha ringyókkal kell randizniuk.

Amúgy meg egy séta tökéletes ismerkedni, főleg hogy rohadtul de nem tél van már!

2020. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ha elutasítod, akkor a pasinak azt a jelet adod, hogy

1: csak barátként tekintesz rá, ezért nem akarod, hogy meghívjon.

2: örök életed végéig hajlandó vagy kifizetni mindent akkor is, ha ő hívott meg, ezért innentől kezdve mindig ezt fogja elvárni.


Ne egy 600 ft-os kávén szarakodj.

2020. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen vagyok én is, csak srácba. Hidd el, jobb lenyelni a békát és hagyni, hogy fizesse a másik fél, mert megsérted vele ha visszautasítod. Egyezzetek meg, hogy a következő randin te fizetsz és probléma megoldva :)
2020. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szokás, hogy az fizet, aki a másikat meghívja. Férfiként automatikusnak tartom, hogy ha meghívok valakit (nőt, férfit) fizetem a cekket. Fogadd el a meghívást, győzd le magadban az ellenkezést. Máskor pedig Te ajánlj neki egy teát, kávét, fröccsöt, mozit, Mekit...
2020. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogadod el azt sugározza hogy nem akarsz semmit plusz kellemetlen srácként egy ilyen helyzet mert nem tudnám eldönteni hogy tényleg ennyire fizetni akar-e a lány vagy csak tesztel. Ne rendelje drága dolgokat és fogadd el hogy bele van kalkulálva hogy meg vagy hívva pár száz ft értékben.
2020. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. első randin nem megyek olyan helyre, ahol fogyasztani lehet. Meg is szoktam beszélni velük, hogy nem szeretném és nincs gond. Általában sétálni szoktunk.

Ha neked ennyire gondot jelent, ezt előre is megbeszélhetitek, de szerinte ha ott helyben mondod és mégis fizetni szeretne, akkor hagyd és kész.

2020. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg elfogadni a meghívást, mindegy, hogy randi vagy baráti, rokoni találkozó. Aki meghív, az fizet általában. Legközelebb viszonozd a meghívást, így nem érzed magad kellemetlenül.
2020. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!