Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első találkozásra nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozásra nem volt őrült vonzalmam iránta, lehet ebből szerelem?

Figyelt kérdés
Volt már úgy találkozóm, hogy azonnal szerelem lett belőle. Igaz véget is ért pár hónap múlva. Most pedig találkoztam valakivel, aki emberileg nekem nagyon is best, de külsőre nem olyan, hogy azonnal odáig vagyok. Van ami tetszik benne, van ami nem, viszont jó vele lenni. Ő már most oda van értem, de ugye az én oldalamról azért nincs az a rajongás, mint nála. Viszont úgy érzem tök jó lehet együtt.

2020. jún. 1. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudni. Sokan így vannak és összejönnek élethosszig, mások meg "nincs meg a szikra" mondással lekopnak. Hosszútávon mindenképp az a jobb ha a személyisége tetszik, mert a kinézete úgyis változik az idővel.
2020. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem első látásra nevetséges koncepció. Erre várni csak azt mutatja, hogy éretlen vagy még.

Legalább két hónapot adjál neki. A mindennapi kedvességek, figyelem majd meghozza a gyümölcsét; ha meg mégsem, akkor még mindig ráérsz szakítani.


F

2020. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy azért szeretsz valakit mert szép, vagy azért szép mert szereted.

Én sem számítottam az elején különösen vonzó pasasnak, viszont a személyiségem tetszett neki. Azóta már a feleségem és kifejezetten vonzónak tart külsőre is, a saját bevallása szerint.

2020. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én magamra ismertem, amikor a párommal ismerkedtünk. Részemről nem volt őrült rajongás az irányába, helyesnek találtam, de azért randiztam már számomra jóval vonzóbb pasival is, viszont az első találkozás elég jól sikerült, a második meg még jobban, és így tovább. Az első pillanatól jó volt a társaságában lenni, így adtam esélyt a dolognak. A szerelem pedig szép lassan kialakult.

Én örülök, hogy nem hátráltam meg, csak azért mert nem voltak első látásra rózsaszín pillangók a hasamban. Szerintem adj esélyt neki, ha szeretsz vele lenni.

2020. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mindig az első msp.-ek meghatározó tud lenni.
2020. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért értitek a kérdést.

1. Emberileg nagyon a legjobb

2. Jó vele lenni

3. Imád engem

De külsőre nem olyan, hogy azonnal odáig vagyok.

A kérdező ezek alapján mindjárt eldobja az udvarlóját. Közben minden nap minimum 5 kérdés arról szól, hogy egyik férfi sem akar párkapcsolatot, a nőknek kb esélyük sincs ismerkedni, és nem létezik normális gondolkodású férfi.

2020. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nos csak szimplán nem az idealod vagy nem jon be?

Ha nem az idealod akkor semmibaj nem minden a kulso. Viszont ha nem jön be akkor nem lesz meg a vonzalom, kemia ami elengedhetetlen a kapcsolatban

2020. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

#6: És szerinted ezek a nők nem szenvednek? Férfi vagyok, de próbáld már meg beleélni magad fordítva, hogy ott egy maximális belső értékkel rendelkező Lang Györgyi és élj már vele le egy életet és próbáld már meg vele a napi szintű intimitást úgy, hogy ne bántsd meg (hiszen EMBERILEG nagyon kedveled), ugyanakkor borsódzik tőle a hátad, ha csak hozzád ér, vagy jobb esetben csak annyira semleges, mintha a jobb kezeddel csinálnád magadnak.


Én sem örülök neki, hogy így van, de feltételezem, hogy ezek a nők nem önmaguk ellenségei, hanem tényleg így éreznek és nekik se jó az, hogy csak 100-ból 3 férfit tartanak vonzónak és abból is az egyik csak szexet akar, a másik emberileg teljesen 0. a harmadiknak meg az említett nő nem jön be.

2020. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lang Györgyi egy nagyon durva szélsőség. A kérdező keírásából azért nem 200 kg-os szumós az, akivel találkozgat....
2020. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

#9: Hasonlatként mondtam, mert férfi szemmel a nők kb. 50%-a szépnek számít, míg a nő legfeljebb a férfiak 5-10%-ára mondja azt, hogy vonzó pasi. Ők más mércével mérnek evolúciós okokból.


Tehát női szemüvegen át valahogy úgy látod a világot, hogy van 5-10%-nyi számodra vonzó férfi, a többi az átlagos/elmegy kategória és az alsó 50%-ot bottal sem piszkálnád meg, maximum ha aranyásó lennél, de akkor is csak, ha nem jutna tőle jobb.

2020. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!