Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan keressek magamnak így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek magamnak így párt?

Figyelt kérdés
Az oldalt böngészve olvastam, hogy a lányoknak baj, ha egy fiú odamegy hozzájuk egy parkban, utcán, bárban stb, mert nem akarnak vadidegennel beszélgetni. Viszont, ha ismerőseim között nincsen sok lány, vagy foglaltak/friendzone, akkor már temethetem is az egész szerelmi életem. Akkor mégis mit kell tenni, ha "minden" megközelítés rossz? 23/F

2019. júl. 27. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Elmész zumbázni, ott egy idő után már ismerős leszel, és akkor már próbálkozhatsz valamelyik duci lánynál.
2019. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor adok egy tanacsot: kovesd az itteniek tanacsat. Olyan sikeresek ugyis mind :D
2019. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Menj zumbázni.
2019. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg nem értem. Ha tetszik valaki, tudod, hogyan hívd el randira de nem tudod, hogyan barátkozz vele össze?...

Ezt hogy csinálod, öregem?

2019. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

Menj női aerobikra 😃

Én kirohogtem a plázamacskát aki tartotta mondván "ez semmi"

Aztán meghívott, és olyan órát tartott hogy ihaj 😄

Kérdezte "jó volt"?

Mondom el élveztem, a panorámával együtt 😁

Ez egy példa nekem H jött össze

2019. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Neeem :D. Sokáig voltam kapcsolatban, ami ismerősi körök útján jött össze. Most viszont azzal a lánnyal márcsak barátok vagyunk és az ismerőseim között nincs lány, akivel (mint akkor) összejönnék. Így viszont marad az a módszer, hogy odamegyek egy lányhoz, de ahogy olvastam a lányok válaszát, nagyon nem jön be nekik. Így nem értem, hogy lehetne találni barátnőt, ha már az problémát jelent, ha odamegyek "vadidegenként".
2019. júl. 27. 22:37
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem vagy társaságkedvelő, barátkozó, akinek sok ismerőse van, akkor csak annyit tehetsz, hogy nyitva tartod a szemed, észreveszed a lehetőséget, és élsz vele. Persze ehez szerencse is kell.


Évek óta napi szinten jönnek ide hasonló kérdések, de tuti választ nem fogsz kapni, maximum tippeket, ahol a valaszolónak éppen szerencséje volt, vagy amit kigondolt magának, de a valóságban nem működik.

2019. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, te látom szerencsés vagy :D
2019. júl. 27. 22:38
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
A legtöbbet a random faktor számít, illetve a nagy számok törvénye játszik bármely módszernél. Az utcai ismerkedést elfelejteném, legfeljebb ahol adja magát a helyzet, hogy szóba elegyedjetek, ott van csak értelme. A szociális kör gyengéje hogy végesek a lehetőségek. Ezen kívül még neten lehet ismerkedni, ott is alacsony sikerességi rátával, viszont az nem igényel oylan nagy energiabefektetést sem.
2019. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én is pont ezen gondolkodtam. Elfogytak az ismerősök közötti lehetőségek. A barátokkal elmegyünk bulizni, de (most általánosításnak fog hangzani) olyan lányok vannak ott, akik 3 sör után már a fiú pálcáján pörögnek, vagy azt se tudják hoé vannak.
2019. júl. 27. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!