Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan keressek párt magamnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek párt magamnak? 22f

Figyelt kérdés
1 éve nem volt barátnőm és nem is csókolóztam. Nagyon hiányzik már hogy velem legyen valaki akivel bárhova eljárhatok és kölcsönösen szeretjük egymást. 1 évvel ezelőtti barátnőim is csak azért voltak mert megerőltettem magam és ráfeszültem hogy "jajj találjunk már barátnőt". 1 évvel ezelőtt amikor szakítottam a barátnőmmel, lazábbra vettem a dolgot és nem futni a lányok után. Mostanra már teljesen elfelejtettem a "szerezzünk barátnőt" témát és élveztem az életet haverokkal. De most kezdem újra érezni hogy barátnő nélkül nincs értelme ennek az egésznek. Nem mehetek örökké haverokkal. Előbb utóbb mindenki párt talál magának és megy a maga útjára. Hogyan és hol próbálkozzak? Egyáltalán próbálkozzak e? Fogalmam sincs. Sok olyan választ kaptamár hogy legyek spontán és majd pont akkor jön amikor nem számítok rá. Na de 1 éve semmi.. Még csak csók sem. meddig várjak még?
2019. júl. 9. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne higgy nekik. A lányok nem szeretik kimenteni a hercegeket a toronyból.

Haverjaid hol ismerkednek?

2019. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg legyél laza, ezt nőként mondom :)

Nem jó ha ráfeszülsz, mert akkor tényleg nem jön senki, de ha megtetszik egy lány nyugodtan szólitsd meg, max azt mondja hogy nem de nem dől össze a világ hidd el.

2019. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ok 20-24 évesen foglalt voltam. De ma már úgy gondolom 25-29évesen lettem volna azzal a lánnyal. Főiskola alatt lehetett volna bulizni kötöttség nélkül.

Ezt tanácsolom neked is. Bulizz élvezd az életet szedj fel csajokat aztán lehet belőle valami akkor lesz,ha nem akkor nyári kaland.

2019. júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bulizni bulizok rendszeresen, minden hétvégén. De ha lenne barátnőm akkor még jobb lenne mert akkor együtt járnénk bulizni
2019. júl. 9. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!