Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire zárkóztok el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zárkóztok el az elől, ha személyiségtípús alapján keresnék magamnak párt?

Figyelt kérdés
Mivel ezeknek van valóságalapja és az egyes típusok közötti egyezőségbeli különbségeket jól ki lehet szűrni, értelmes dolognak tartom és előrébb lehet kerülni már esetlegesen a kapcsolat elején az alapvető ellentétek feltárásában.
2017. nov. 29. 21:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Na fuss neki a kérdésnek mégegyszer :D
2017. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
#1 Te is próbáld meg mégegyszer értelmezni, ha nem sikerült volna felfogni.
2017. nov. 29. 21:56
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha a helyén kezeled, lehet hasznos dolgokra használni. Például érdemes hamar ejteni azt, aki rögtön humbugot, ezotériát kiált, elutasító, vagy prolipoénokat próbál tolni. Ahogy azt a többség szokta itt művelni, ha ez a téma.
2017. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Mi? Semennyire, de azt gondolom, ez a te dolgod.

De ennél azért javaslom, hogy legyél nyitottabb. Az, hogy úgy gondolod, hogy fontos a kapcsolat elején az ellentétek feltárása, oké, elfogadom. De ha úgy gondolod, hogy ehhez neked egy személyiségtípus alapú szűrőre van szükséged, akkor rég rossz helyen kutakodsz.

2017. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

nem zárkózom el tőle.. :D nem mintha közöm lenne hozzá, hogy te mi alapján választasz partnert.


Na, de komolyra fordítva.. szerintem van alapja annak amit mondasz, bár ez eleve azért a valóságban is kiütközik. Például én egy számomra unszimpatikus emberrel nem fogok összejönni, akármilyen is a személyiségtípusa.

2017. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

ŐŐŐ...és mégis hogy? Kitöltetsz az illetővel egy személyiségtesztet, és megnézed, hogy passzoltok-e?

Ha igen, ezt butaságnak tartom. Mégpedig azért, mert eddig ahány ilyen tesztet kitöltöttem, kb. sosem jött ki teljesen ugyanaz az eredmény. Pedig úgy gondolom, hogy jó az önismeretem, de egyszerűen annyira elvont kérdések vannak benne néha, hogy akár hangulattól is függ, hogy épp hogy értelmezem és mit válaszolok.

Az persze teljesen normális dolog, hogy a másik személyiségét nézed ismerkedéskor, de ezt mindenki megteszi tudat alatt:D

2017. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#4 Már csak ez a véleményed alapján is, nem sok esélyt adok annak hogy jól kijönnél velem. Valószínűleg nem tudsz semmi erről a tesztről, az érdeklődés hiánya pedig nem vall kompatibilitásra.


#5 Egyetértek, ha az illető a külsőségekben alapvetően elfogadhatatlan és unszimpatikus, hiába beszélgetünk el jól, nálam sem menne a dolog.


#6 Igen, így ahogy leírtad. Vagy rossz tesztet töltöttél, vagy valami baj van nálad ha mindig más jön ki, hangulattól függően.

2017. nov. 29. 22:06
 8/21 anonim ***** válasza:

Hát, köszönöm, hogy rögtön azt feltételezed, hogy "valami baj van nálam":D Mikor nem a tesztet töltöttem, hanem szépen egyesével elolvastam az összes típus jellemzőjét, akkor is több jellemzésben találtam olyat, ami illik rám, és mindegyikben találtam valamit, ami viszont nem.

Ha szerinted rossz tesztet töltöttem ki, akkor légy kedves és linkelj be egy olyat, ami szerinted jó.

Vagy rögtön első randin elvinnél egy pszichológushoz, hogy tényleg hiteles legyen a dolog?

2017. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#8 Nálam is van átfedés, de ha a fő típúsok között lenne, azért elgondolkodnék magamon.
2017. nov. 29. 22:16
 10/21 anonim ***** válasza:
Olyan, mint egy checklist. Nem szimpatikus. Legyél nyitottabb.
2017. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!