Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek párt?

Figyelt kérdés

Már mindent megtettem. Régen sokat buliztam, klubokba, közösségekbe jártam és interneten is próbáltam. Csak telnek az évek, de senkinek nem kellek. Ma adtam egy utolsó esélyt magamnak, elmentem túrázni közösséggel (egyedül mentem volna, de pont jöttek és csatlakoztam, másokkal is találkoztunk) és mit vettem észre, egy fiatal se volt. Hazatérve megint dühös voltam magamra, megtettem mindent és leültem ismét hátha az internet rejtegethet valamit. Rejtegetett is, ugyan azok jelölgetnek be, akik a régi lakhelyemhez messze voltak és most még messzebb kerültem.

Így, mint minden nap elkezdtem keresgélni. Egy választ se kaptam senkitől, akinek írtam tavaly kettő is visszaírt, hogy kopjak le, mert undorító vagyok (kezdem úgy érezni tényleg az vagyok csak az anyukámnak lehetek szép). Volt egy másik eset is vagy kétszer, hogy rám írt valaki én meg vissza, erre a barátnője megfenyegetett, hogy ne merjek levelezni vele (nem árulta el, hogy van valakije), stb, stb.


Hogyan csinálják a maiak?


26/N


2019. márc. 3. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Korábban volt már barátod? Őt hol szedted össze?
2019. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bármilyen bizarrul is hangzik normális kapcsolatom soha nem volt és szerelmes se voltam úgy érzem. Büszke nem volt rám senki kivéve a családom, ha elértem valamit azt az eszemmel tettem.
2019. márc. 3. 19:07
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

"maiak"....mintha te 80 éves lennél :)


Ez általában úgy zajlik, hogy párválasztásnál, a nőstényeknek megváltozik a tollazatuknak a színe , szebbek lesznek, jobban láthatóvá válik a formájuk is, és mire minden növény zöldbe burkolódzik addigra már hímek gyülekeznek köré és neki csak választania kell.


Vannak hímek amik egész napcsak dalolnak és csiripelnek majd a nősténynek, szóval nagy pofájuk van, vannak akiknek nem csiripelnek, mert félénkebbek, van amikor a nősténynek kell a hímhez repülnie egy közös ágra.


De ha csak gubbasztasz a fészkedben és ki sem röppensz ételért, vagy dolgozni, vagy elröppenni a többi madárka közé, és nem kezdesz el másokkal csiripelni akkor várhatod, hogy bármi is fog történni mert nem lesz senki aki majd kukacokat hoz neked mikor a tojásokon üldögélsz.

2019. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól értem a külsőddel van gond? Megkérdezhetem, hogy mi?
2019. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet magadról és megmondom hogy van-e baj veled.
2019. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, de a hímek színesek és kelnek birokra a nőstényért.
2019. márc. 3. 19:23
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Vagyis #5 küld el neki te elsőnek képedet, ha átmész a szűrőn akkor kapsz talán te is.
2019. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem minden esetben a hímek a színesek, ez egy metafora, lásd emberként.


habár ma már sok férfi színesebb mint egy nő...és egyre jobban hasonlítanak.


és nincs törvény, hogy kinek kell elsőre lépni ne feledd

2019. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért lennél ronda? Ez egy olyan relatív dolog, hogy ki ronda és ki nem. Mindenkinek más tetszik. Szívesen megnéznék egy képet rólad, bár lehet, hogy a sikertelenségnek nem is a kinézeted az oka. Bármi lehet...
2019. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A probléma az lehet, hogy minden alkalommal 1 lapra teszel fel mindent és a srácok menekülnek az ilyen mentalitású nőktől, noha megértem a fusztrációd.

Sok múlhat a viselkedéseden: mennyit mosolyogsz, mennyire tűnsz megközelíthetőnek, nyitottnak?

Mit sugároz az öltözködési stílusod?

És még sok mindent érdemes lenne megvizsgálni... valószínű az önbizalmad se teng nagyon...


Azt javaslom keress egy pszichológust, aki segítene az önképed és az önbizalmad pozitív formálásában.

2019. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!