Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 20-on éves nők miért jöttek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20-on éves nők miért jöttek el többen randizni velem mint a 30+ nők?

Figyelt kérdés

Régen 20-on éves nőket hívtam randizni, akkor sokan eljöttek találkozni. De már a 30 feletti nők kevesebben jönnek randizni. Miért? Azért mert a 30 feletti nőknek fontosabb a pénz, anyagiak?

Például egy 20+ nőnek nem probléma ha én még szülőkkel lakom. De egy 30+ nőnek már az kell, hogy egyedül éljek.


35/F



2019. ápr. 12. 18:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Van összefüggés igen, meg huszonévesből talán több a szingli, vagy nem tartós kapcsolatban élnek.
2019. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
Mert egy önimádó kis punci vagy...
2019. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%

Mert egy huszonéves nő még nem élete párját keresi.


Egy harmincas meg igen.


Egy idő után a harmincas csajok annyira rágörcsölnek, hogy már randira sem mennek, ha egyetlen hajszálad is nem a megálmodott szerint áll, mert neki már nincs vesztegetni való ideje gondolja, így aztán a vége az, hogy senkivel nem ismerkedik csak stresszel, mert valami apróság mindenkiben zavarja

2019. ápr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
És a másik probléma az, hogy bár a 30+ nők hamarabb bele mennek a szex kalandba. Viszont csak akkor ha egyedül élek. Szülőkkel nem akarnak találkozni, mert nekik az égő, hogy csak dugni jönnek.
2019. ápr. 12. 18:36
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
Hát, még csak 21 vagyok, de én is gáznak érezném, ha a gyerekszobájába hívna át valaki szexelni, miközben anyu a vacsorát főzi, apu meg a nappaliban tévézik.
2019. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De meg lehet úgyis oldani, ha lefeküdtek a szülők akkor áthívni a csajt. De reménytelen, mert nem fog eljönni akkor sem a csaj és én nem fogok ezért lakást/házat venni.
2019. ápr. 12. 18:55
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Ha lefekudtek a szulok, akkor athivni a csajt?

LOL milyen edes.

Ahhem kosz nem.

Igy nem lehet normalisan szexelni, hogyha vigyazni kell, hogy milyen hangos vagy, ne nyikorogjon az agy, mert anyuci kopog "minden rendben edes fiam"


Nekem fontos, hogy el tudjam engedni magamat, plusz mar kinottem abbol, hogy beosonjak valakihez.

2019. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Az exem otthon lakott végig, míg együtt voltunk. Nem lehetett zárni a szobája ajtaját, többször nyitottak ránk szex közben, folyamatosan ott lebzselt a húga a szobájában, vagy az apja.

Ne a nők legyenek már a köcsög pénzéhes perszónának beállítva, mert ebből nem kérnek. Jaa az önkritika az meg nem megy...

2019. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Akkor ott van az autó, de abban meg kényelmetlen a csajnak. Ha meg szobát akarnék kivenni, az se tetszene neki.

Nem kötelező nyögni szex közben. Az én testvérem évek óta szexel minden hétvégén itthon, mégsem hallatszik ki egy nyögés sem.

Már nagyon elegem van ebből, hogy sok csaj azért nem jött el hozzám, mert nem egyedül élek. Hiszen semmi más nem marad csak a prostihoz járás.

2019. ápr. 12. 19:10
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

"De meg lehet úgyis oldani, ha lefeküdtek a szülők akkor áthívni a csajt."


Ettől a mondattól minden csaj benedvesedik...


Csak nem lent, hanem a szeménél :D

2019. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!