Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 20-on éves nők miért jöttek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20-on éves nők miért jöttek el többen randizni velem mint a 30+ nők?

Figyelt kérdés

Régen 20-on éves nőket hívtam randizni, akkor sokan eljöttek találkozni. De már a 30 feletti nők kevesebben jönnek randizni. Miért? Azért mert a 30 feletti nőknek fontosabb a pénz, anyagiak?

Például egy 20+ nőnek nem probléma ha én még szülőkkel lakom. De egy 30+ nőnek már az kell, hogy egyedül éljek.


35/F



2019. ápr. 12. 18:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
82%
30+os nő vagyok és ne haragudj,de ha nekem van lakásom,munkám...stb,akkor legyen a férfinak is és nem azért mert fontosabb a pénz.Ez nem arról szól.Én sem mennék át hozzád így,mint tinikoromban.
2019. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Rockarc ***** válasza:
89%

Elszaladt melletted az elet baratocskam. TE meg meg ugy latszik meg mindig a tinedzser korszakodban ragadtal.


Eleg durva, hogy 35 eves korodban csodalkozol rajta, raadasul meg vedeni is tudod a munder becsuletet. Teljesen tevuton jarsz, ha masban keresed a hibat.


43F

2019. ápr. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én csak a magam helyzetét tudom leírni : huszonévesen minden buli, egy elcseszett randi is, szóval aki jött azt elfogadtam, mindig belefért egy kávé vagy séta! Akkoriban baromira ráértem, szóval tökmindegy volt.

Most 30 évesen nagyon be kell osztanom az időm, család, munka, háztartás egyebek. Ebbe azért nem fér már bele akárki, csak olyanok akikkel bármilyen hosszabb távú elkepzelesem is van.

Tavaly randiztam egy velem egykorúval, aki történetesen otthon lakott. Jót beszélgettünk, szimpi is volt, normális. Én nem tartottam furcsának, hogy otthon lakik. Mesélte, hogy több évig albérletezett Pesten illetve Kecskeméten, munka miatt. Szóval tud egyedül élni. De most itthon kezdett dolgozni, minek fizessen feleslegesen valahova albit, otthon is jó. .. meg azért, aki gondolkodik azon, hogy sok helyen ki akarja magát próbálni a munkába, esetleg egy év múlva Szegeden dolgozik, utána meg Pécsen, az minek vegyen lakást. Szóval ez nem hiszem, hogy elvaras.

2019. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

""Tavaly randiztam... aki történetesen otthon lakott. Én nem tartottam furcsának, hogy otthon lakik. Mesélte, hogy több évig albérletezett Pesten illetve Kecskeméten, munka miatt. .. aki egy év múlva Szegeden dolgozik, utána meg Pécsen, az minek vegyen lakást."


Na végre, egy olyan nő aki megérti ha egy férfi otthon lakik a szülői házban.

2019. máj. 10. 22:45
 25/25 A kérdező kommentje:

A többi nő meg elmehet a fenébe. Én majd akkor költözök külön, ha lesz kivel.

De lakjatok 30 négyzetméteres lakásban ami 25 millióba kerül Pesten, ettől biztos boldogabbak vagytok. Vagy fizessétek az albérletet ami soha nem lesz a tiétek.

2019. máj. 10. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!