Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elhatároztam, hogy levetkőzöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhatároztam, hogy levetkőzöm minden gátlásom! Rengeteg lánynak írtam Tinderen, de senki sem jön randizni. Hol találhatok olyan lányt, aki eljönne velem?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy face-to-face kezdek ismerkedni egy plázában. A lényeg, hogy kitegyem magam ilyen helyzetnek. Már leküzdöttem önmagam, csak senki nem jön el randira (1. baromi messze él; 2. Nem reagens)
2019. márc. 6. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem reagens.Rossz az oltóanyag?
2019. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen üresek, semmit nem tudnak hozzáadni a párbeszédhez. Nagyon lehozó. Aranyosak, nèha mèg válaszolnak is, de javarèszt nem reagálnak, mert valószínüleg teljesen üresek belül.
2019. márc. 6. 10:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor irány a pláza. De azért ne egyik lánytól a másikig rohangálj.

Szerintem élőben is lehet ismerkedni, szurkolok neked. Mozdulj ki és ismerkedj.

2019. márc. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a plazazasban az a rossz,hogy Te ott âlsz,és bárki aki tetszik azt leszólítod.És ha nemet kapsz,se érdekel,mert kb másik 500 olyan csaj fog arra sétâlni,akik szintén tetszenek.

De amùgy tedd azt,akkor.Próba cseresznye.

2019. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudsz írni Tinderen másoknak? :( Én egy lánynak sem tudok. :(
2019. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elvileg én is úgy tudom akkor tudsz írni ha párban vagytok.
2019. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes módon sok ismerősöm van, akinek vannak gátlásai, mégis van párkapcsolatuk, tehát nem hinném, hogy a gátlástalanság lenne a titka annak, hogy elmenjenek veled randizni, vagy összeakarjanak jönni veled. Talán nem kéne túllihegni az ismerkedést, meg ne akarj mindenkire rámászni, akinek p*nci van a lába között.
2019. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy likeolnak a csajok, de nem írnak vissza az üzeneteimre vagy èppen semmitmondó választ adnak. A harmadik variáció pedig, hogy nagyon messze laknak.
2019. márc. 6. 14:35
 9/11 A kérdező kommentje:
15 lánynak bejöttem eddig
2019. márc. 6. 14:35
 10/11 Diavolino44 ***** válasza:

Waoh, gratulálok, tényleg mertel írni Tinderen! Erre nem sokan képesek! Igazi nagy betűs férfi vagy. Bárcsak mindenkinek lenne ennyi önbizalma.

Oks, hagyjuk az iróniát.


Ha odamentel a plázában 20 csajszihoz, akkor gyere vissza, s érdembeli válaszom is lesz.

2019. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!