Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 20-on éves nők miért jöttek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20-on éves nők miért jöttek el többen randizni velem mint a 30+ nők?

Figyelt kérdés

Régen 20-on éves nőket hívtam randizni, akkor sokan eljöttek találkozni. De már a 30 feletti nők kevesebben jönnek randizni. Miért? Azért mert a 30 feletti nőknek fontosabb a pénz, anyagiak?

Például egy 20+ nőnek nem probléma ha én még szülőkkel lakom. De egy 30+ nőnek már az kell, hogy egyedül éljek.


35/F



2019. ápr. 12. 18:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%

"De meg lehet úgyis oldani, ha lefeküdtek a szülők akkor áthívni a csajt. "


Szóval éjszaka közepén menjen át a csaj, majd lábujjhegyen használja a wc-ét, fürdőt, és méh el sem engedheti magát, mert a harmincas pasika kedves szülei mindent hallanak :)


Én nem csodálkoznék a helyedben, hogy nem ugranak erre a páratlan lehetőségre.

2019. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
77%

Auto??

Most komolyan?

Neked nem randi kell, hanem egy utszeli prosti.

Egy magara valamit is ado 30-as no nem fog ennyire lealacsonyodni, csak hogy dughasson veled.

Ha nagyon viszket a p, akkor olyat fog talalni, akivel kenyelmesen lehet.

Komolyan, el se hiszem, hogy 35 vagy. Agyilag 18 az tuti.

2019. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nálam zárni lehet a szobámat, így nem jön be senki. De a probléma ott kezdődik, hogy a csajok be sem mernek jönni a házamba, mert attól félnek hátha találkoznak mással is és akkor őket k.urvának nézik. Én nem fogok ezért lakáshitelbe bele menni sem albérletbe.
2019. ápr. 12. 19:14
 14/25 anonim ***** válasza:
80%
Az a legszomorubb, hogy fel se fogod, hogy miert nevetseges az amiket irsz.
2019. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Igen képzeld ismerek olyan csajt aki évek óta autóban szexelget egy pasival, mert őneki megfelel az is.

És nem mondtam azt, hogy halkan kellenne titokban járkálnia a házban, hogy mások meg ne hallják. Bármilyen nőt ide hozhatnék magamhoz. Az csak a nők problémája, hogy nem akarnak mással találkozni. De akkor ezek szerint ti nők mégsem szeretnének találkozni szülőkkel se mással.

2019. ápr. 12. 19:19
 16/25 anonim ***** válasza:
93%
A huszonéves kíváncsiak, mit tudsz nekik nyújtani. A harmincasok már az ismerkedési szakaszban lemérték a képességeidet.
2019. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
És a pénzéhes nők már irogatásnál felmérik a pasi mit dolgozik, mennyi pénzt keres. És ha a pasinak mondjuk kevesebb a fizetése mint a nőnek, akkor a nő már el sem megy vele találkozni.
2019. ápr. 12. 19:34
 18/25 anonim ***** válasza:
71%
Attól nem pénzéhes, hogy 30-on fölül szeretne megállapodni, és nem kér egy 35 éves ovisból, akinek semmi egzisztenciája, csak hárítja a felelősséget...ez nemhogy nem vonzó, hanem férfiatlan és taszító.
2019. ápr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%
En 23 évesen sem jarkalnek össze szexelni autóban, nem hogy 30+. (Más, ha a párommal éppen úgy adódik.)
2019. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
xar ügy a szegénység. 35 évesen semmid sincs várhatóan ez így is marad. Én férfiként nem szeretem a terljesen csóró nőket. Egy lakással, egzisztenciával rendelkez nő nem hinném hogy akarna. Próba szerencse. Esetleg ha öreg és randa szétteszi.
2019. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!