Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írnak rám 100+ kilóméter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írnak rám 100+ kilóméterre élő férfiak, ha aztán lusták elutazni hozzám randizni?

Figyelt kérdés
Ők kezdeményeznek, udvarolnak, annak ellenére hogy látják a távolságot társkeresőn. Volt már több ilyen is, beszélgettünk napokig, hetekig, aztán vagy fel sem hozták a randit, vagy ha igen, akkor azt várták hogy én utazzak hozzájuk, olyan ürüggyel hogy ők egyedül élnek (én szüleimmel) és ha szimpatikusak vagyunk, akkor akár ott is maradhatok hétvégére. Ez egy kicsit érdekes hozzáállás, hogy nőként én költsek meg fáradjak az odajutással, és egy vadidegennel találkozzak egy számomra idegen városban, aztán még a hazautat is oldjam meg. Ha ő nyomult rám a távolság ellenére, akkor ő is utazzon hozzám. Bár amúgy sem látom értelmét egy távkapcsolat kialakításának, elköltözni nem fogok más városba.
2019. márc. 16. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Akkor eleve szóba sem kellett volna állnod velük nem ?

32/f

2019. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert azt várják, hogy a "sült galamb majd a szájukba repül".
2019. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én azt hittem aki távismerkedést kezdeményez, az azért teszi, mert kész arra hogy utazzon, van rá pénze és ideje, illetve hajlandó lenne elköltözni is ha úgy alakul. Csak mindig kiderül, hogy hát köti a munkahely, meg a lakás.
2019. márc. 16. 16:46
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
A szex kéne, a meló érte már büdös. Eleve gondolhattad, hogy ezektől semmi komolyra nem számíthatsz.
2019. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Az az igazság, ha a férfi a közeledben lakik, akkor sem szabad hogy a nő járjon házhoz randi célzattal. Vannak szintek amiket jó ha betart egy nő.
2019. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne utazz,nem tudhatod hogy mi fog történi messze az otthonodtól.
2019. márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%

"Én azt hittem aki távismerkedést kezdeményez, az azért teszi, mert kész arra hogy utazzon, van rá pénze és ideje, illetve hajlandó lenne elköltözni is ha úgy alakul. Csak mindig kiderül, hogy hát köti a munkahely, meg a lakás."


Akkor indulj ki magadból. Ő is azt hiszi esetleg, amit te róla. Azt meg kérdezd meg magadtól, ha neked van egzisztenciád, a másiknak nem, akkor mi lenne a kézenfekvőbb.

32/f

2019. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Vannak olyan kétségbeesett libák, akik képesek utazgatni 100 kilométereket akár hetente, csak azért, hogy megsimizzék a magányos buksijukat, és azt hazudják nekik a férfiak, hogy szeretik őket. Persze szexért cserébe. Ismerek ilyen nőt, kettőt is.
2019. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Tele van elszállt férfiakkal a társkereső, úgyhogy átlag nőként ott sok jóra ne számíts. Járkálhatsz hozzá Alsóvalagosra d.gni, amíg ő a szebb nőkről ábrándozik. Nem tudom, neked mi fér bele, de elég rosszul hangzik.
2019. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

"Tele van elszállt férfiakkal a társkereső, úgyhogy átlag nőként ott sok jóra ne számíts"


:D))))



A nők 99%-a vissza sem ír.


Az elszállt férfiak az a kb 1%, akire te, meg az összes csaj egyszerre hajt, persze, hogy el vannak szállva, ha kisujjukat nem kell mozdítaniuk, és sorban állnak a csajok.

2019. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!