Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írnak rám 100+ kilóméter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írnak rám 100+ kilóméterre élő férfiak, ha aztán lusták elutazni hozzám randizni?

Figyelt kérdés
Ők kezdeményeznek, udvarolnak, annak ellenére hogy látják a távolságot társkeresőn. Volt már több ilyen is, beszélgettünk napokig, hetekig, aztán vagy fel sem hozták a randit, vagy ha igen, akkor azt várták hogy én utazzak hozzájuk, olyan ürüggyel hogy ők egyedül élnek (én szüleimmel) és ha szimpatikusak vagyunk, akkor akár ott is maradhatok hétvégére. Ez egy kicsit érdekes hozzáállás, hogy nőként én költsek meg fáradjak az odajutással, és egy vadidegennel találkozzak egy számomra idegen városban, aztán még a hazautat is oldjam meg. Ha ő nyomult rám a távolság ellenére, akkor ő is utazzon hozzám. Bár amúgy sem látom értelmét egy távkapcsolat kialakításának, elköltözni nem fogok más városba.
2019. márc. 16. 16:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%
Oh dehogy vannak elszállva, kvázi ingyenk..at keresnek. Egyébként meg marhára tudod, kinek írnak a nők.
2019. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Állítom, a kérdezőt se adoniszok hivogattak magukhoz, mert azok fent sincsenek ilyen oldalakon.
2019. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!