Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfit hány nő utasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfit hány nő utasít vissza mire egy hajlandó vele randizni?

Figyelt kérdés
gondolok itt jó nőkre első sorban. és átlagosnál jobb képűbb izmos pasira, akinek nem nagyon van pénze. röviden ennyi. saját tapasztalatok, történetek?
2018. nov. 30. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Engem általában nem utasítanak vissza mert felmérem a terepet normálisan és tudom értelmezni a női jeleket. Vagy te most az online társkeresőzésről akarsz tapasztalatokat? Ott 100 kanra jut 1 nő, szóval izomtól függetlenül sok nőnek fogsz írni, mire akár 1 randi is összejön.
2018. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Engem egyszer sem utasitottak el, mivel kimondott randira, egyetlen nőt sem hivtam.
2018. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Az okos embernek amúgy nem pénze van, hanem befektetése.
2018. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Én szerintem több lány közeledését utasítottam vissza, mint amennyien engem, de számszerűen nem tudom.


Nem vagyok egy nőcsábász amúgy, se kifejezetten izmos, vagy pénzes. 28 évesen eddig a második kapcsolatomban vagyok csak, de az első 6 évig tartott, ez meg már 3 éve tart. Nem bánom ezt egy percig sem.

2018. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

Ha annyi esze van, mint a kérdezőnek, akkor az összes.


Gyk, engem volt, hogy 4-ből 3 nem utasított vissza, volt, hogy 100-ból egy sem fogadta a közeledésem.


Mindezt átlagos férfiként, átlagosan csinos, normális nőkkel.

2018. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A gond ott kezdődik hogy a szimpla randi lóizét sem ér. Ha olyan randira gondolsz ami dugáshoz vezet idővel nemcsak ilyen “ittunk valamit de azóta nem is hallok felőle”, nos hát annyira sokadik hogy a számolást megunja az ember. Kivétel persze ha top pasi vagy netán a csaj annyira anti-top illetve ha van egyéb hátszeled....
2018. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"A gond ott kezdődik hogy a szimpla randi lóizét sem ér."


Már hogy ne érne!


Ilyenkor meghívhatod a csajt egy kávéra, meg szendvicsre, ami ugye lovagias férfi kötelességed, mert olyan sóherrel nem állnak szóba, aki erre sem hajlandó.


Azt persze mindig elfelejtik hozzátenni, hogy aki hajlandó, az is egy randit kap csak, mert többé nem látják, de legalább nyertek egy ezrest az üzleten, jóllaktak, kaptak egy kávét.

2018. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ, hogy hol. Online társkeresőn több mint 100 levelet el kellett küldenem mire 1 nő eljött randizni.

Tinder: ezt nem számoltam de jó sokat kellett jobbra húznom a nőket mire lett 2 randi.

Napközbeni leszólításból (utca, pláza, park stb) pedig 60-70 leszólításból összejött 3 randi. Azóta nem csajozom mert az egyikkel összejöttem.

Szórakozóhelyről nem tudok nyilatkozni mert ott nem szoktam ismerkedni. De ott a jelzéseket ha figyeled akkor szerintem nem kapsz sok lekoptatást.

Üdv

Egy átlagos külsejű pasi.

2018. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
Ha a férfi jól néz ki, akkor a nők nagy része hajlandó vele randizni, kivéve azok, akiknek egyszerűen egyetlen férfi sem elég jó. Egy átlagos külsejű férfivel kb. 50-ből 1 nő hajlandó randizni. Egy átlag alattival senki.
2018. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!