Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedek egy nővel, akkor az első beszélgetés után hány nappal kell ráírni, hogy ne higgye azt hogy futok utána?

Figyelt kérdés

Interneten megismerkedtem egy aranyos kedves lánnyal nagyon jót beszélgettünk az első beszélgetés során több órán keresztül, viszont most két napja se Ő se én nem írtunk.

Úgy gondolom hogy mindjárt nem is szabad írni neki, mert akkor azt hiszi hogy futok utána és úgy tudom ezt a nők nem szeretik vagyis belül azt érzik mindenáron nő kell típusú papucs pasi lehetek


2020. jún. 6. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha ez így folytatódik, akkor ebből nem lesz semmi.
2020. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy gondolom hogy mindjárt nem is szabad írni neki, mert akkor azt hiszi hogy futok utána és úgy tudom ezt a nők nem szeretik vagyis belül azt érzik mindenáron nő kell típusú papucs pasi lehetek"


Igaz, viszont ez a trükk akkor műkodik igazán, ha akar tőled valmit. Egyébként leszarja, hogy keresed-e vagy sem. Ha nagyon hiányzol neki, akkor meg úgyis ő fog keresni.

2020. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Különben attól mert mindennap írsz, még nem futsz utána. Az nem itt kezdődik.
2020. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Látod...ez számomra nagyon szomorú..

Hogy még el sem kezdődött és már trükközni kell.

Miért nem lehet azt tenni amit gondolsz, amit érzel, amit szeretnél?

Sosem értettem ezeket a játszmákat.

Futok utána...

Tetszik,érdekel, kíváncsi vagy rá és azért, hogy nehogy ezt vagy azt higyje...

Ott egye meg a fene az ilyen kapcsolatokat, ami így kezdődik, hogy már az ismerkedés sem őszinte.

2020. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Lehet de így működnek a nők... Van nő ismerősöm és bizony mesélte nekem hogy annyi luzer van neten, már másnap korán reggel ír egyszerűen nem tud nő nélkül lenni azért írogat állandóan
2020. jún. 6. 19:02
 6/9 anonim ***** válasza:

"Sosem értettem ezeket a játszmákat."


Akkor nézz a dolgok mélyére. Az emberi játszmák mindennaposak, és valószínűleg az evolúciós fejlődés során alakultak ki, mert a fajoknak olyan módszereket kellett kialakítani, ami növeli a túlélési és a szaporodási esélyeiket. Attól, hogy te azt hiszed nem játszmázol az életben, még nem jelenti azt, hogy tényleg így van, csak azt, hogy nem veszed észre. A nők közül egyesek nem is tudják, hogy mikor zsarolnak érzelmileg, mert nekik fel sem tűnok, tudat alatt működik az egész. Az, hogy valaki tudatosan játszmázik okosabb dolog, mert tudja irányítani a dolgokat. Persze ha szarul csinálja, akkor nyilván nem.


Kevés jó játékos van az életben.

2020. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4.vagyok és történetesen nő 😃

Azért szerintem túlzás ez az általánosítás.

Bár nem hinném hogy egy korosztály vagyunk, de én pl

sosem szerettem ezt a ...naponta ismerkedést

És szerintem vagyunk még ezzel így egy páran.

Nem kell rátelepedni valakire..

Nem kell egy randi után köré szervezni az életed, de nekem nagyon illúzió romboló az érdeklődés hiánya, főleg ha az első beszélgetést sűrű üzenetváltás jellemezte.

2020. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor fogja azt hinni, hogy futsz utána, ha minden unalmas témát bevetsz, csak hogy fenntartsd vele a beszélgetést. Így csak azt fogja hinni, hogy kétségbeesetten próbálod őt megtartani. Szerintem érdekes beszédtémákkal bármikor ráírhatsz, ő is szívesen fog akkor beszélgetni veled, mintha fél óránként megérdeklődnéd, hogy éppen mit csinál vagy milyen nála az idő. És ne azt nézd, hogy mikor írtál neki legutóbb, mert ha tényleg érdekled őt, akkor csak azt fogod benne erősíteni, hogy téged meg annyira nem foglalkoztat, hogy napokig eszébe sem jutsz.
2020. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, aki nem szereti a papucs férfiakat, de én igenis elvárom és várom hogy az elején írjon, udvaroljon sokat😊

Társkeresőről ősszejöttem egy sráccal, 2 napig egyfolytában beszélgettunk, a két város között félúton találkoztunk (300 km!!!) nagyon imponált😊

Masodik randin szex (nem szoktam)😁

Kedvesen lehengerlő volt

Tartjuk a kapcsolatot, azért lett vége mert ő még szeretett volna gyereket

Szóval ha nekem nem írnál, pláne egy hosszú beszélgetés után azt hinném találtál mást

2021. júl. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!