Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan bűvöljem el a lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bűvöljem el a lányt, hogy felkeltsem az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Hogy kialakuljon beszélgetés: Bárhogy alakul, ismeretség, barátság is nagyon jó, szeretném ha kialakulna köztünk beszélgető viszony és megismerhetném jobban a tulajdonságait, hogy milyen ember. Jelenleg szinte semmit nem tud rólam és én sem sokat tudok róla, szinte semmit. Csak láttuk már egymást pár alkalommal, látásból talán "ismerhet".

Férfi vagyok.



2020. jún. 3. 20:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem igazán futunk össze személyesen mostanában. Szóval ez is gond.
2020. jún. 3. 20:11
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Legyél jóképű.
2020. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Legyél jóképű."


Azon lehet javítani? Nem nagyon. Amit az Isten és a gének adtak olyan kép van.

Öltözködésen, külsőségeken, hajviseleten lehet változtani, de arc berendezésen nem igazán. (Ha csak be nem fekszik az ember egy plasztikai sebészhez és akkor sem 100% biztos, hogy beválnak a hozzá fűzött remények. )


Amúgy elégedett vagyok a képpel amit tükörben látok.

2020. jún. 3. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

"Amúgy elégedett vagyok a képpel amit tükörben látok"


Akkor indulj!

2020. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kezdeményezel vele beszélgetést? Lehet bejössz neki.
2020. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz a bátorítást.
2020. jún. 3. 22:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz elérhetőségét.. (telefonszám/facebook.. stb) írj rá, vagy ha összefuttok hívd el egy kávéra, séta bármi..
2020. jún. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!