Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az első lányba beleszeretek aki szóba áll velem?

Figyelt kérdés

Nem így kellene ismerkednem ... de mostanság annyira elkerülnek a nők, hogy tényleg szerelmes leszek aki egy sziá-t is ír nekem... és utána persze érzik rajtam, hogy kinyalom őket ... (nem szó szerint) és nekik már ez nem vonzó, ha valaki a kedvükben akar járni az ismerkedésnél.


Mit tegyek, legyek passzív? De az nem én lennék .. Vagy legyek önmagam?


2020. máj. 31. 20:55
A kérdező szavazást indított:
Ne írj magadról sokat, legyél titokzatos
Járj a kedvében, legyél udvarias, add önmagad
Ne nyald ki rögtön a fenekét
Egy nő küzdjön meg érted
Mindegy mit csinálsz, úgy is eltűnnek a nők
Arany középút
20 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős helyzet. A probléma, hogy ebből nem fog jó kisülni, mert te 200%-ot teszel oda, a másik meg 30%ot. Egy idő után sok leszel neki.


Keress több lányt, fejlődj, stb bullshit duma. Sajnos én sem tudom rá a választ.. ha egyáltalán van erre. Bár már kinőttem a "beleszeretek mert szóba áll velem" korszakból... de igen is kell egy lelki erő, hogy a másik fél is odapakolja magát.


Azt mondják, hogy az életben a legnehezebb dolog " elfogadni magunkat akkor is ha nem felellünk meg mindenkinek"


Önmagad biztos nem vagy azzal sem, ha kinyalod a seggét.

2020. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a kedveskedésnél maradni, de ne érezzék túl erőltetettnek ezt, még akkor se, ha te ezt nem annak szánod. Hagyd, hogy néha a lány keressen, legyél kicsit titokzatos, hogy fenntartsd az érdeklődését.
2020. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért van? Mert elkeseredetten akarsz valakit, és odáig fogsz jutni, hogy lassan mindegy lesz, hogy ki, csak legyen valaki. De szerintem ezt a kérdésed nélkül is tudtad. Magadban tégy rendet először is.
2020. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 aki a kutyának se kell, azt nem tud magában rendet tenni. Ahhoz tudnia kellene, hogy hol a hiba. Ezt pedig nem fogja megálmodni, mivel önmagával szemben elfogult.
2020. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Szia :)
2020. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Erre mondanák a bölcs guruk, hogy legyél passzívabb, de hogyan, amikor 4-5 évente akad egy lány, akinél érzed ezt a szimpátiát irányodba?


Ez is egy olyan dolog, mint a pénz. Nem véletlenül fejlődött ki a nőkben évmilliók alatt ez az ösztön. Megjátszani meg lehet, de mindkettőnél te jársz rosszul és hamar lebuksz.


Mármint akár azt, hogy te olyan menő férfi vagy, aki tud válogatni a nők közül, ezért játszod az elérhetetlent, akár azt, hogy (több) pénzed van, (mint egyébként).


Ezért szoktak a nők néha belefutni olyan szépfiúkba, akikről kiderül, hogy

- látens homokosok.

- mikropéniszük, fitymaszűkületük vagy egyéb rendellenességük van.

- nagyon alacsony a libidójuk.


Mert a jó pasiknak van több választási lehetőségük mindig és már meg is született az a férfi, akiben van tartás, amit annyira előszeretettel hangoztatnak.


Mintha a sivatagban zarándokló embernek mondogatnád, hogy "Legyen már benned egy kis tartás, ne igyál már a pocsolyából olyan mohón."

2020. jún. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5-ös Szia neked is! Most még azért nem szerettem beléd, ez csak egy hasonlat féleség volt :D de értem a poént.


6- az utolsó hasonlat tetszett, az kb leírja a helyzetet egész jól.

2020. jún. 1. 05:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor is meg kell erőltetni magad és nem úgy viselkedni mint egy óvodás. Ha mindig elérhető vagy és kinyalod a popóját a csajoknak akkor értéktelennek tűnsz számukra.
2020. jún. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#5ös vagyok.

Amúgy szerintem, ha kölcsönös a szimpátia akkor működhet. Én például bizonyos határokon belül szeretem azt ha egy fiú ilyen érzelmes, de egy kapcsolatnak kialakításához szükséges a titokzatosság érzése mind a férfi mind a női részről.Nem szabad letámadni a másikat az érzéseiddel, mert az ellenkezőjét fogod elérni.

2020. jún. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!