Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan utasítsam vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza az áthívást?

Figyelt kérdés

Múlt héten randiztam egy férfival, nagyon jó volt, rég volt ilyen jó randiban részem!

Azóta is chateltünk, feljött egy bizonyos film még a talin, és áthívott hogy nézzük meg együtt😂

Na de szerintem mindenki tudja mi lenne a filmezésnek a vége.

Tehát hogyan tudnám udvariasan felhozni hogy nem szeretnék felmenni, de szivesen talalkoznek meg vele.

Amerikai a fiu, és angolul már gondoltam több mondatra, de mindegyik olyan kellemetlenül/lerázósnak hangzik.

Köszönöm a segítséget!



2023. márc. 27. 18:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Lehet filmet egyûtt nézzni, - egy okos nô diplomatikusan elhàritja amit még nem akar, -egyszerûen a havi bajàra hivatkozva!
2023. márc. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"egy okos nô diplomatikusan elhàritja amit még nem akar"

Ehhez nem ész kell, hanem önbecsülés.

2023. márc. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
14%
Az önbecsülés olyan a nőknek mint a logika vagy a felelősségvállalás, sose volt sose lesz 😂
2023. márc. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Az önbecsülés olyan a nőknek ... sose volt sose lesz"

Túlságosan sok nőre túlságosan is igaz ez sajnos...

2023. márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Filmet nézni hívott? Remek, ajánlj neki pár mozit.
2023. márc. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!