Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasitsak el egy sracot ha neki minden jo?

Figyelt kérdés

Hiaba irtam meg hogy pl tavkapcsolatot nem akarok szia, mindig ir valami kedveset. Hogy de ö utazgat amugy is, semmi gond, attol még komoly is lehet, higgyek neki. Es am ebben igaza lehet.


Aztan a jelleme maga a tökely bele sem tudok kötni.(hires gitaros fent a youtuben a videoi, sportol, harcol is, nyelvet is tud, jol is keres, tök jo fej, van humorerzeke, barmiröl lehet vele beszelni, udvarias, kedves, neha betalal valami viccel, ovatos nem nyomulos, csak pont annyira hogy ne tudjam lerazni, stb)


Nem akarok en lejönni a vagy bunkonak, vagy barminek igy azok utan hogy milliokat nevettünk szinte online baratom, de ugy erzem egyre jobban "bevisz az erdöbe", en mint valami "engedelmes befolyasolhato" lany meg megyek utana.


Most ha megirom neki hogy legyszi tenyleg haggyuk mar. Jön a miertekkel stb. Es ugye nincs ra okom, mert mindre làt megoldàst. De azt a bunko stylt sem akarom elöadni ezzel magam elötte lejàratni hogy csak ugy nesze neked nem irok.


Barati alapon hiv el mindenhova is szoval igy màr egy rakàs mindenre megigertem hogy megyek vele mert arra sem tudtam mit mondani hogy csupan mint barat ismerös miert ne mennék el.


Minden nap ir valami kedveset de erdekeset is mindig van temank es sok beszelgetes megy vele.

Es folyamat iranyit


2019. aug. 10. 16:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%
Hazudd azt hogy már alakulóban van a kapcsolat egy másik sráccal és innentől kezdve már nem lenne korrekt ha továbbra is vele kommunikálsz.
2019. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De azzal nem en jönnék le az "olyan"nönek aki addig akkor miert hülyitette es ezzel ki is kellene regiznem a tarskeri oldalrol mert erdekes lenne h öt ezzel elutasitom de fennmaradok ott.
2019. aug. 10. 17:28
 3/27 A kérdező kommentje:
Es fözni akar es arra is invital. Rém kedves. Erre is hogy mondjak nemet? Mindent tervez velem
2019. aug. 10. 17:30
 4/27 anonim ***** válasza:
Hát, akkor egyszerű a dolog ha csak társkereső. Letiltod és probléma megoldva.
2019. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
“Most ha megirom neki hogy legyszi tenyleg haggyuk mar. Jön a miertekkel stb...” - le kell állítani. Szépen megmondod, hogy nem róla szól, hanem rólad, a te döntésed, hogy nem akarsz párkapcsolatot, nem tartozol magyarázattal senkinek (neki sem) a döntéseidről... férfireflex, hogy a nő önálló, autonóm, tőlük am totál független döntéseiért is magyarázattal tartozik nekik - nem! Ezt kell megértetned vele.
2019. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

5. Jo

Es ha jön azzal hogy barati alapon csak es nincs mitöl tartanom?


Siman nem nem nem es viszlat?

2019. aug. 10. 17:36
 7/27 anonim ***** válasza:
27%

Hát erre rábhasztál. :D


Tanulság: ha nem akarsz pasit, ne társkeresőzz!

2019. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
23%

De en is megkerdezem: miert? Jol erzed magad, szivesen beszelgetsz vele, mi tart vissza?

Jo lenne amugy, ha tarskeresorol nem "baratkoznal" ferfiakkal es nem adnad a naiv hulyet, mint aki meg mindig elhiszi, hogy a semmibol, sot tarskeresorol szuletnek ferfiak es nok kozott baratsagok.

Tulajdonkeppen mi a bajod azon kivul, hogy nyafogsz?

2019. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
18%
#8 az hogy messze lakik, ami végülis tök érthető, de emellett kicsit úszhatna az árral.
2019. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Eleve eddig is csak azert tartok vele kapcsolatot mert màr az elejen sem tudtam leràzni. Olyan mintha minden nöi trükköt ismerne màr ha vki le akarna lepni kapasbol tudja mit hogyan kell lereagalni,mintha mindig elörebb lenne nalam egy lepessel es a lenyeg hogy soha nem hagy tamadasi felületet, nincs miert elutasitani.



Igazabol nekem ö Mr Tökely es ezert nem akarok vele semmit. Gondolom minden nö a nyakaban liheg, ha nem is, de van annyira profi hogy lazan megkapja amit akar, rengeteg nö bedölhet mar csak annak is hogy juj gitàrozik együttes minden van.

En meg itt a szürke atlagos nö.semmi extra. Kerdeztem is töle ugyan mit akar egy x km re levö gyarlo földitöl, de csa azt reagalta erre hogy ne beszeljek igy magamrol.


De pont itt a gyk-n jött szembe az is hogy kivannak a pasik az olya elutasitasoktol is hogy mert tul jo vagy hozzam.


En öszinten. Nem akarom felvenni a masik többi szep okos ügyes növel a versenyt aki hozza illene. Nekem nyugi kell. Es plane nem tavkapcsolat ahogy azt irtam is. Amire irta hogy attol komoly kapcsolat nem akadaly. Jah valoban nem az. Akkor most megis hogy usszam ezt most meg


Udvarol nekem. Igazi ferfi. Tudja hogyan kell behalozni vkit. Ugy erzem magam mint egy kapalozo kis hal ö meg a càpa

2019. aug. 10. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!