Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Hazudtad már azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hazudtad már azt, hogy van párod, azért, hogy lekoptass egy srácot?

Figyelt kérdés
Mennyire elképzelhető, hogy egy lány ezt tegye?

2019. júl. 17. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De ez a 200.adik indok volt, mert képtelen volt felfogni, hogy nem akarok tőle semmit.
2019. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2019. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Még mindig jobb mint a "kevés a lájkolód meg az ismerősöd fészen" 😂😂😂
2019. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 ha vki ez alapjan valogat biztos tartalmas emberi kapcsolatai lehetnek...
2019. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Persze.Jobban megértik,mint azt,hogy nem kellenek.
2019. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Még nem kellett hazudnom hozzá,tehetségem van,anélkül is megy.
2019. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen mondtam már ezt mert nem fogta fel hogy nem akarok tőle semmit.
2019. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Igen, mert ha azt mondom, hogy van párom, alkor csak a leggátlástalanabbak próbálkoznak tovább, akikből hál' istennek nincs olyan sok. Hiába mondja az ember, hogy nem szeretne ismerkedni, nem akar semmit a másiktól, nem tetszik neki, stb stb, a férfiak többsége sz@rik rá, egyik fülükön be, a másikon ki, tovább nyomulnak. Ha azt hazudom, hogy leszbikus vagyok, az még külön bátorítja is őket, mert majd biztos hetero leszek, ha valaki úgy megdug, ahogy ő tenné, legrosszabb esetben meg kikönyörgi magának, hogy vegyük be hármas szexbe. Ha azt mondom, hogy van párom, akkor a legtöbben lekopnak.
2019. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Ebből általában értenek. Másbol nem.
2019. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos ez nem a nők szégyene.

Engem ugyan ritkán szólítanak le, de volt, hogy koncertélményem kárára ment, hogy nem tudtam levakarni egy férfit. De volt, hogy buszon végig követett, míg előre mentem és meg akart ragadni, mert nem fogadta el a nemet. A leggázabb az, hogy a buszon üldögélő férfiak jót mulattak ezen, nem segítségre lett volna szükségem, ezt nem várom el, csak legalább ne röhögjenek. Meg amikor felemeltem a hangom, hogy hagyjon már békén, akkor engem néztek csúnyán. Durva.

2019. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!