Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Hazudtad már azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hazudtad már azt, hogy van párod, azért, hogy lekoptass egy srácot?

Figyelt kérdés
Mennyire elképzelhető, hogy egy lány ezt tegye?

2019. júl. 17. 15:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%

Előfordult már.

Először őszintén megmondtam neki, hogy nem, meg hogy nem az esetem, de egyre csak nyomult, nem értett a szóból. Írtam, hogy foglalt vagyok, rögtön eltűnt.

Nem szeretek kamuzni, de valaki csak ebből ért.

2019. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem tűnnek el ha megmondom hogy foglalt vagyok. Akkor jönnek azzal hogy hol van most a párom, miért nem vásárol velem ő is, egyáltalán miért megyek egyedül az utcán, és akkor most miért nincs itt. Utána ha tehetik leszólják őt úgy hogy nem is ismerik, belekötnek valamibe amit mondok, nem nagyon zavartatják magukat. Megkérdezik szeretem e, mondom igen, de nem hatja meg őket. Azért el szoktam tudni őket küldeni valahogy, de nem azzal hogy van párom.
2019. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De nagyon para helyzetben. Vonaton tortent es annyira nyomult hogy a fulkebol is alig engedett ki. Menekulni probaltam.
2019. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha már erre lenne szükség, akkor az a pasi annyira moha, hogy ez se érdekelné.
2019. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!