Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szoktál hazudni? Ha igen,...

Szoktál hazudni? Ha igen, milyen témában, kiknek, és milyen gyakran? Valamint mi volt életed legnagyobb hazugsága, és ki (k) nek hazudtad azt?

Figyelt kérdés

2016. jan. 5. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Bevallom őszintén utálok hazudni :D alapvetően igazmondásra vagyok "beprogramozva". Néha szoktam kicsit elferdíteni a valóságot,ha nem akarok másoknak fájdalmat okozni. De inkább élek a hazugságnak azzal a fajtájával amikor nem hazudok,csak nem mondom el az igazat,csöndben maradok :D Többnyire osztálytársaknak vagy netes ismerkedésnél szoktam.
2016. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Általában elhallgatok dolgokat inkább.

De ha depresszióról vagy vagdosásról van szó megjátszom az ártatlant, és hazudok mint a vízfolyás.

2016. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Elég rossz szokásom hogy sokat hazudok.Van hogy csak azért mert ha az igazságot mondanám el azt tovább tartana magyarázni,vagy akkor is mikor kínosnak érzem a választ.

Próbálok leszokni,de elég nehéz dolog

2016. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem hazudok. Nekem az "tilos" megtiltottam magamnak. Minden hazugságot lehet úgy mondani, hogy igaz legyen, mégse bukj le vagy mégse derüljön ki. Tehát senkinek nem hazudok kikerülöm azt egy olyan úton ami nem hazugság mégsem az az igazi igazság.

Alvást színlelek és elhiszik. Nem hazudtam. Kérdezte valaki, hogy alszom-e amire én azt mondtam, hogy igen? Nem. Tehát nem hazudtam.

Hazugság (nekem)= olyan kijelentés, ami szándékosan hamisat állít.

Ha van valami titok ne hazudj. Mondd, hogy nem árulod el.

-Láttad Pistit?

(Igen, de fedezem, most a házban van)

-öt perce a kertben volt

(Ez is igaz)

Vagy

-igen láttam.

A többit meg nem árulod el, vagy kitérsz.


Ezeket mind igyekszem betartani, sőt ezeket is csak végszükség esetén használom. Néha becsúszik egy hiba azt tiztázni kell



14/L

2016. febr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!