Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtad már valakinek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtad már valakinek hogy szereted? Haigen miért, ha nem, miértnem. [elvek, kegyes? Hazugságok, kihasználás. Neked mi a fontosabb? ]

Figyelt kérdés
kíváncsivagyok hogy nektek hogy.
2008. dec. 18. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,nagy bunkóság valakinek azt hazudni,hogy szereted,közben pedig nem!Ezzel összetörheted a szívét az illetőnek!
2008. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
így van, nekem össze is törték...
2008. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is összetörték. :( Én sosem mondanám ki, ha nem igaz!

Ezúton mondom, hogy részeg ember sem mond mindig igazat, sőt!

2008. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy pasim, aki megfenyegetett és féltem elhagyni, amikor megkérdezte, hogy szeretem-e mindig csak annyit mondtam, hogy igen, de sose mondtam ki azt a szót magát, hogy szeretem...Csak akkor mondom ki ezt a szót, ha úgy is van.
2008. dec. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem tartom kegyes hazugságnak. Ez még a rendes hazugságnál is rosszabb. Játszani egy ember öszinte érzelmeivel, kegyetlen dolog! Ha egyszer kiderül az igazság, az fájdalmasabb lesz, mint ha még az elején az igazság hangzott volna el. Ha valakit legalább tisztelsz és becsülsz, mint embert, nem teszed ezt vele!
2008. dec. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerinted mi értelme van valakinek azt hazudni,hogy szereted?
2008. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad mások érzéseivel játszani! Gondold bele magad a másik helyzetébe! Neked is nagyon fájna. Egy párkapcsolat alapja az őszinteség és ha ez nem megy, akkor szakíani kell.
2008. dec. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

sosem hazudnám. nekem elveim vannak. alapvetően az, hogy tisztelem a másik embert.. mert ember. és nem mondom minden második embernek hogy szeretem, csakazért mert kedvelem. aki pedig már odáig eljut, hogy kimondom, azt nem csak azért tisztelem mert ember, hanem mert mellettem áll, mert szeret, mert fontosak vagyunk egymásnak.

a kérdésfeltevés puszta érdeklődés hogy mások hogyan vélekednek erről.

2008. dec. 20. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!