Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még abból valami ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még abból valami ha egy fiú és egy lány régóta barátságban áll egymással, de a körülmények, elvek (udvaroltatni szeret) miatt kölcsönösen kikosarazták egymást?

Figyelt kérdés
együtt buliunk, ha baj van egymást keressük
2009. nov. 25. 03:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet.

Kezdj el udvarolni, mert nem minden lánynak esik jól, ha udvarlás nélkül benyögöd neki, hogy járunk wazze?!

Valószínűleg azt várja, hogy mikor lépsz már végre valamit.

Mondjuk buliáson kívül is találkozhatnátok, vihetnél neki egy szál virágot elvihetnéd moziba és hasonlók...

Az udvarlás egy játék, hogy éreztesd a lánnyal, hogy valóban fontos számodra. Tudod mi lesz?! Az elveid miatt

majd végignézheted, hogy egy másik srác udvarol a lánynak az meg szépen beadja a derekát...

Te meg hoppon maradsz...Az embernek az elveit mindig tudnia kell változtatni az alkalmakhoz megfelelően, különben...:DDD

Ne várd egy lánytól sem, hogy a "jössz dugni?" kérdésedre azonnal repülni fog feléd...

Durcás vagy.Már ami az udvarlást illeti...Nézz meg pár dokumentum filmet.Az élőlények többsége udvarol...

2009. nov. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocs, ha lány vagy, de olyan fiús a kérdésed...

Előző válaszoló...

2009. nov. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nehéz párkapcsolat lenne abból, ha mindenki a keményet akarja játszani. Szerintem akkor ideális a felállás, ha az egyik makacsabb is, a másik lágyabb. És ez természetesen jön. Csak így tudják "kezelni" egymást.

De szerintem a barátság sem nagyon más...Persze az a "plusz" kihozza az emberből a valódi énjét..

2009. nov. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mozi, vacsi, kis ajándékok, bevásárlások majdnem rendszeresek. Ha még többet udvarolnék az már bohózat, kabaré lenne. Tuljátszanám magam. Lehet pont ez kell neki?
2009. nov. 26. 02:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad túljátszani, csak magadat alázod le vele!

Szerintem ennyi mozi ez+az után megpróbálhatnád megcsókolni, szerintem erre vár...

Ha nem engedi, ne pazarolj rá több pénzt, időt és energiát...Feleslegesen! Hagyd a túróba ne engedd, hogy túlságosan kihasználjon.

2009. nov. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem ilyen egyszerű, ám ez!

Megismertem kizárólag a barátja akartam lenni. Eltelt pár év, volt pár csalódása és egy nagy szerelme. Nekem is voltak barátnőim, de negyedét sem foglalkoztam velük mint ezzel a lánnyal. Önnmagamon veszem észre, hogy igazán szerelmes vagyok. Miért hagyjam el amikor ezt az érzést csakis ő váltja ki belőlem?

2009. nov. 27. 00:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy hagyd el...

Legyél bátrabb! Ne engedd, hogy túlságosan kihasználjon, mert egy idő után csak egy darab pénztárcának fogod magad érezni!!!

2009. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!