Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasitsak el egy sracot ha neki minden jo?

Figyelt kérdés

Hiaba irtam meg hogy pl tavkapcsolatot nem akarok szia, mindig ir valami kedveset. Hogy de ö utazgat amugy is, semmi gond, attol még komoly is lehet, higgyek neki. Es am ebben igaza lehet.


Aztan a jelleme maga a tökely bele sem tudok kötni.(hires gitaros fent a youtuben a videoi, sportol, harcol is, nyelvet is tud, jol is keres, tök jo fej, van humorerzeke, barmiröl lehet vele beszelni, udvarias, kedves, neha betalal valami viccel, ovatos nem nyomulos, csak pont annyira hogy ne tudjam lerazni, stb)


Nem akarok en lejönni a vagy bunkonak, vagy barminek igy azok utan hogy milliokat nevettünk szinte online baratom, de ugy erzem egyre jobban "bevisz az erdöbe", en mint valami "engedelmes befolyasolhato" lany meg megyek utana.


Most ha megirom neki hogy legyszi tenyleg haggyuk mar. Jön a miertekkel stb. Es ugye nincs ra okom, mert mindre làt megoldàst. De azt a bunko stylt sem akarom elöadni ezzel magam elötte lejàratni hogy csak ugy nesze neked nem irok.


Barati alapon hiv el mindenhova is szoval igy màr egy rakàs mindenre megigertem hogy megyek vele mert arra sem tudtam mit mondani hogy csupan mint barat ismerös miert ne mennék el.


Minden nap ir valami kedveset de erdekeset is mindig van temank es sok beszelgetes megy vele.

Es folyamat iranyit


2019. aug. 10. 16:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Na jó, azért nem kell elajulni tőle csak azért mert gitározik. A 90%-uk eleve nem túl jól képzett, a zenészek között a legtöbbjük elbújhat, mivel nagyon sok a koca gitáros, a videóikkal meg tele van a youtube. Persze tök nó hogy van gitár, zenekar, harcművészet meg miegymás, de sokan vannak ezzel így. Nem tudom hogy hol laksz, hogy neked ez szokatlan.
2019. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez alapján ha elmondanám hogy én mikkel foglalkoztam / foglalkozok, meg írnék pár levelet, kb lecsúszna a bugyid, de ki kell hogy ábrándítsalak, nem rajongtak sosem körül a lányok. :) szóval szerintem egy próbát megér a pasi.
2019. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

De en nem akarok annak elebe menni hogy aztan ö ràz le mert keves vagyok neki.

En eddig a pontig nem akarok eljutni



Nem csak a zenei meg hobbi, összetetten az egesz jelleme, ambiciozus, pozitiv, sikerorientalt, egeszsegcentrikus, logikus, vidam, racionalis es siman lehet vele attol teljesen kepletesen elvonatkoztatva is beszelgetni vagy komoly dolgokrol, azaz nem kötött a gondolkodasa tenyleg barmilyen temaban szarnyalni lehet vele, biztos ereztetek mar ti is olyat hogy vegre valakivel igazan jot beszelgettel, egy a hullam, erti a vicced, de szinte szavak nelkül is tudjatok mar min röhög a masik, es ugyanakkor semmi nem eröltetett nem szorongsz feszengsz mellette teljesen fel tudsz oldodni, nem is tudom leirni. Csak azzal az egy szoval hogy tökeletes. Amit megspekel az hogy Tùl Tökeletes. Hozzam.

2019. aug. 10. 18:30
 14/27 anonim ***** válasza:
68%

#13 Igen, sok ilyen van.


Menthetetlen vagy. Sajnos.

2019. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Mit jelent az hogy menthetetlen vagyok?


Akkor a sima nem nem nem köszi -sem lesz jo?

Ebböl is latszik hogy nem en vagyok akit keres.


Egy hozza valo nö siman tudja ugy forgatni a lapokat ahogyan ö

2019. aug. 10. 18:37
 16/27 A kérdező kommentje:

14 tul sok?


A tul sok tudod kikböl van? Aki beköszön ugy hogy benne lennek e a szexben vele. Vagy akinek foga sincs, vagy aki bunko taplo, a tul sok az ilyenekböl van hidd el.

2019. aug. 10. 18:44
 17/27 A kérdező kommentje:

14 ja es ö egyszer sem provokalt, minösitett, amikor eleinte " kidobtam"is ferfi maradt.


A többit leirjam miket irnak mikor megirom ezt az egy mondatot hogy nem keresek tavkapcsot bocsi szia?


Mär aki szimplan csak tudomasul veszi es nem szol be es hord le ez miatt nah ott kezdödik egy ffi.

Ez a srac meg azokon is tultett. Mert el tudta erni azt hogy egyaltalan szoba alljak vele.mikor tökeletesen NEM akartam vele szobaallni

2019. aug. 10. 18:47
 18/27 A kérdező kommentje:

Nem alacsony szinten tud a srac hidd el.


Hanyan sirnak hogy nem ir vissza a nö ugye? Nah ö nem az aki ilyenert sirni tudna mert ö el tudja erni azt ha akarja hogy visszairnak.

2019. aug. 10. 18:49
 19/27 anonim ***** válasza:

Az igaz szerelmet nem adjak aldozatok nelkul, ezt jol vesd az eszedbe.

Ez a ferfi teged megfogott, es ha nem lennel ennyire ombizalomhianyos, akkor hegyeket is kepes lennel megmozgatni, hogy vele lehess. A tavkapcsolat csak kifogas, mert szegyelled magad a gyavasagod miatt, es egy amugy valoban nehezseget jelento korulmenyt vegzetesse nagyitasz.

Tonkre fogod tenni magad az elore rettegessel. Nincs is semmilyen no a kepben, csak elkepzelted. Azt meg hadd dontse el o, hogy kit erez magahoz meltonak. ;) Tiszteld meg azzal, hogy rabizod a dontest.

2019. aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ne feledd hogy nem én nem akarok járni vele. :)


Nyílván nem a társkeresőkön van ilyenből sok. De én sok ilyet ismerek.

2019. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!