Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasitsak el egy sracot ha neki minden jo?

Figyelt kérdés

Hiaba irtam meg hogy pl tavkapcsolatot nem akarok szia, mindig ir valami kedveset. Hogy de ö utazgat amugy is, semmi gond, attol még komoly is lehet, higgyek neki. Es am ebben igaza lehet.


Aztan a jelleme maga a tökely bele sem tudok kötni.(hires gitaros fent a youtuben a videoi, sportol, harcol is, nyelvet is tud, jol is keres, tök jo fej, van humorerzeke, barmiröl lehet vele beszelni, udvarias, kedves, neha betalal valami viccel, ovatos nem nyomulos, csak pont annyira hogy ne tudjam lerazni, stb)


Nem akarok en lejönni a vagy bunkonak, vagy barminek igy azok utan hogy milliokat nevettünk szinte online baratom, de ugy erzem egyre jobban "bevisz az erdöbe", en mint valami "engedelmes befolyasolhato" lany meg megyek utana.


Most ha megirom neki hogy legyszi tenyleg haggyuk mar. Jön a miertekkel stb. Es ugye nincs ra okom, mert mindre làt megoldàst. De azt a bunko stylt sem akarom elöadni ezzel magam elötte lejàratni hogy csak ugy nesze neked nem irok.


Barati alapon hiv el mindenhova is szoval igy màr egy rakàs mindenre megigertem hogy megyek vele mert arra sem tudtam mit mondani hogy csupan mint barat ismerös miert ne mennék el.


Minden nap ir valami kedveset de erdekeset is mindig van temank es sok beszelgetes megy vele.

Es folyamat iranyit


2019. aug. 10. 16:54
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Értem. Ha nem lennèk önbizalomhiànyos eselyes lenne bàrmi. De az vagyok. Es önbizalomhianybol jön a bizalomhiàny es azzal a többi. A lejtön a lavina.


Most akkor ezt megint nem tudom neki megirni.kész vàlaszai vannak.


Lehet megjatszom akkor megis suttyo modon hogy egyre kevesebbet reagalok es elmulok az éterböl szepen csendben hang meg kifogasok nelkül.


Kivanom neki a legjobbakat tenyleg. Igazan jo tarsat erdemel. Igazi nöt. Nem ilyen suttyot

2019. aug. 10. 19:06
 22/27 anonim ***** válasza:
47%

Flefogtad azt a reszt, hogy aldozat nelkul nincs boldogsag?

Ha mindig a kockazatmentes utat valasztod lesz egy unalmas eleted, amibol hianyzik a szerelem, a vagy, a szenvedely. Eppen keszulsz egy erzelmi betonbunkebe vonulni, mert... Oooo...

Nincs ra indok. Elzarod a szivedet, mert csak.

2019. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
20. Csak miert van olyan erzesem higy csak azert nem mert még nem beszelgettel vele :)
2019. aug. 10. 19:13
 24/27 anonim ***** válasza:
47%
#23 Ez most nem tiszta mire írtad. :)
2019. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Csak arra nem tudharod akarnal e jarni vele vagy nem ha ugy adodna


Mindenestre en passzolom a sracot. Lelépek.

2019. aug. 10. 20:34
 26/27 anonim ***** válasza:
47%
#25 nem akarnék, ez kétségtelen. :)
2019. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

En sem.

Ez is kétségtelen :)

2019. aug. 10. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!