Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők miért hajlamosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők miért hajlamosak ennyire külföldi pasikhoz vonzódni és azokat részesíteni előnyben?

Figyelt kérdés

Magyarország gazdasági és társadalmi elmaradottsága miatt kiköltöztem 2 éve Ausztriába. És többek között, eltekintve sok mástól, arra is figyelmes lettem, hogy az itteni nők tökéletesen elégedettek az itteni férfi felhozatallal. Megvan a harmónia. Egyáltalán nem álmodoznak az itteni nők másról, pl. amerikai férfiakról a filmekből meg stb, egyszerűen azok a pasik a tökéletesek nekik akik ott vannak.

A magyar nők meg gyakorlatilag mindenkit a világon előnyben részesítenek már csak sztereotípiák alapján mint a magyar férfiakat. A pénzes Nyugati férfiaktól kezdve egészen az egzotikus bantu négerekig. De még olyat is ismerek hogy magyar nő kurd férfi miatt tárt át a muszlim vallásra és kendőt visel... sőt még olyanok is vannak nem is kevesen akik nyamvadt kínai pasival járnak, holott azok hírhedtek arról hogy kicsi a péniszük, meg egyébként sem valami vonzók effektíve, kicsik is meg minden, de a magyar pasinál még az is magasabb státuszú a magyar nők szemében.

Ezen kívül magyar nő, roma férfi párost is sokkal gyakrabban látni mint fordítva.. szóval kimondhatjuk kereken, hogy a magyar nők szemében a magyar férfiak a legkevésbé vonzóak, ők az utolsók a sorban.

Miért? Más országokban nem ez van. Főleg nem Nyugaton.


2023. ápr. 8. 17:02
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
71%

*kínai nőt európai férfival


10-es voltam, elírtam

2023. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
93%

A mentalításbeli különbségek miatt. A magyar párjaim mellett egy kis darab szarnak éreztem magam, amíg együtt voltunk. Perverzek, beképzeltek, tiszteletlen hímsoviniszták.

A férjem török, 15 éve vagyunk házasok, de még a hangját sem emelte fel egyszer sem. Nincsenek perverziòi, tisztelettel, kedvesen beszél velem és a gyerekeinkel is. Egyenrangú és egyenjogú társai vagyunk egymásnak. Nem iszik alkoholt, nem jár bulizni, a család mindig az első ☝️

2023. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
29%
Én mamihotelel 12 év alatt összehoztam egy újépítésű garzonlakás árát gyárimelóval. Magyarországon!! Aki nem jut egyről a kettőre az a tűrelmetlenségének és pénzszórásának köszönhető. Itthon is lehet boldogulni. Az ottani ingatlanért ugyanennyit kellene küzdened, mert arányaiban magasabb fizu, drágább ingatlanokat eredményez. Ha nemtudsz mamizni, akkor tény, hogy jobban jársz, ha kimész, mint itthon albérleteznél. Az zsákutca. Kint is az, ha osztrák ingatlanban gondolkodsz. Max könnyebben vehetsz fel hitelt 20-30évre. "Micsoda kolbászkerítés.. "
2023. ápr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

12 évet gyári melóztál mamahotelben egy magyar garzonért? Neked aztán több életed is van, ha ezt nem sajnáltad.

Arról nem is beszélve, hogy 12 év alatt már lehetnék egy senior fejlesztő 10 év tapasztalattal, vagy akár egy szakorvos is. Gyári meló után pedig örökre gyári melós leszel, bioritmus nélkül, szar fizetéssel, hiába van egy magyarországi patkánylyukad. Egy olyan országnak aminek kb. nincs is jövője, csak a sok nyugdíjas és a roma.

2023. ápr. 8. 19:54
 15/44 anonim ***** válasza:
77%
Egy újépítésű lakóparki lakást nem neveznék patkánylyuknak. A tied is egy nézőpont, de nekem jobban tetszik, hogy 33 évesen ilyen kecóm lett 0 hitelre.
2023. ápr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarom ezt örökké csinálni, csak nálam van egy fontossági sorrend. Szóval mindenmást háttérbe helyeztem. Most másra fókuszálok. Te meg pörögj tovább. 😆
2023. ápr. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
94%

"Mert a magyar nők liberálisabbak, mint a magyar férfiak. Nők nyugatra, férfiak keletre, és mindenki megtalálja, amit szeretne."


Számból vette ki a szót a 6-os. Pontosan ugyanezen gondolkoztam pár napja, csak én még azt is hozzátettem, hogy ez az ultrakonzervatív gondolkodásmód, amit a kormány és a hozzá köthető hatalmas médiabirodalom és szervezeti háttér közvetít, a magyar férfiak számára KIFEJEZETTEN káros, akik ezzel nincsenek is tisztában ráadásul. Ugyanis a nők (különösen a fiatalabb nők!) valóban jóval liberálisabban gondolkoznak náluk, én is egyértelműen így látom. Ugyanis az ultrakonzervatív gondolkodásmód a múltba akar visszamenni, nem pedig a jövőbe nézni és továbbfejlődni (gondolkodásmódilag, felfogásilag). Tengernyi begyöpösödött, megkeseredett embert látni ebben az országban... riasztó a tendencia sajnos. Még férfi létemre is maximálisan meg tudom érteni, miért nincs igény az átlag magyar férfira a magyar nők részéről. A magyar férfiakból totálisan hiányzik az a bizonyos férfi elegancia és úriember stílus és mentalitás, ami más országok férfi lakosságában sokkal jobban megvan. A huszonévesekben még jobban megvan, de valahogy a korral egyre jobban eltűnik, egyre erősebb lesz ez a megkesederett, begyöpösödött állapot. Ennek az országnak a társadalma elveszett sajnos. Én is letettem már erről az országról fejben, hiába élek itt, de úgy érzem, már rég nem tudok azonosulni az ország társadalmával. Elég csak kimenni az utcára és látni az átlagpolgárt, aztán elmegy az ember életkedve is. Frusztrált, ideges, türelmetlen, megkeseredett, sőt bunkó az átlagpolgár. Ez a magyarázat. Erősen leszakadt a társadalom mind lelkileg, mind mentálisan, mind értékrendileg.

Ausztria társadalma ehhez képest maga a felüdülés. De már a V4-eké is.

2023. ápr. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

17 vagyok még egy szóra.

Szóval összefoglalva, mi a gond a magyar férfiakkal, ami az osztrák férfiaknál megvan:


A nők nagy hányadának azért valljuk be, van öltözködési stílusa, tudnak divatosak és igényesek lenni. A férfiaknál ez az arány jóval alacsonyabb. Se a stílusos, elegáns öltözködés nem megy, de ami még jobban hiányzik, az a KIFINOMULT személyiség, érzelmi és lelki komplexitás. Ez szükséges ahhoz a bizonyos "férfi eleganciához és úriember stílushoz/mentalitáshoz", amit a 17-es válaszban írtam. Ezek lennének az alapok, de ez csak kevesekben van meg. Igazából ezek egy polgári társadalom jellemvonásai, de a magyar társadalom finoman szólva nem ilyen. A pénzzel pedig felesleges takarózni, ez társadalmi, és nem anyagi probléma.

Nem akarok senkit megbántani, de én személy szerint egy nullának látom a férfi társadalom legalább 2/3-át férfi létemre, sajnálom.

2023. ápr. 9. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
32%
Illetve még az intellektualitást is ide lehetne hozni példának, ami szintén jobban benne van egy olyan polgári társadalomban, mint az osztrák. Márpedig ez is egy jelentős tényezője a férfi vonzerőnek a személyiség terén, az előző válaszban említettek mellett.
2023. ápr. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

"Én sem akarom ezt örökké csinálni"

33 éves vagy és csak gyári meló, azaz 0 értékes szakmai tapasztalatod van. Mégis mit vársz, mi lesz belőled? Lassan 40 leszel.

2023. ápr. 9. 08:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!