Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők miért hajlamosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők miért hajlamosak ennyire külföldi pasikhoz vonzódni és azokat részesíteni előnyben?

Figyelt kérdés

Magyarország gazdasági és társadalmi elmaradottsága miatt kiköltöztem 2 éve Ausztriába. És többek között, eltekintve sok mástól, arra is figyelmes lettem, hogy az itteni nők tökéletesen elégedettek az itteni férfi felhozatallal. Megvan a harmónia. Egyáltalán nem álmodoznak az itteni nők másról, pl. amerikai férfiakról a filmekből meg stb, egyszerűen azok a pasik a tökéletesek nekik akik ott vannak.

A magyar nők meg gyakorlatilag mindenkit a világon előnyben részesítenek már csak sztereotípiák alapján mint a magyar férfiakat. A pénzes Nyugati férfiaktól kezdve egészen az egzotikus bantu négerekig. De még olyat is ismerek hogy magyar nő kurd férfi miatt tárt át a muszlim vallásra és kendőt visel... sőt még olyanok is vannak nem is kevesen akik nyamvadt kínai pasival járnak, holott azok hírhedtek arról hogy kicsi a péniszük, meg egyébként sem valami vonzók effektíve, kicsik is meg minden, de a magyar pasinál még az is magasabb státuszú a magyar nők szemében.

Ezen kívül magyar nő, roma férfi párost is sokkal gyakrabban látni mint fordítva.. szóval kimondhatjuk kereken, hogy a magyar nők szemében a magyar férfiak a legkevésbé vonzóak, ők az utolsók a sorban.

Miért? Más országokban nem ez van. Főleg nem Nyugaton.


2023. ápr. 8. 17:02
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
42%

Magyar nők a lakhatást nézik az első helyen a társkeresésnél.

Mivel önerőből nyugdíjas koráig max egy garzont tudna kifizetni,ezzel minden nő tisztában van,így megindult a verseny a több szobás lakásokkal vagy kertes házzal rendelkező pasik felé.

2023. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
7%

A magyar nep eredetileg torzsekbol allo vandor, nomad nep. Altalaban az ilyen nepeknel az exogamia eleg markans.



38F incel

2023. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
91%
Nem rég 1 hetet voltam Bécsben és annyi jó pasit, mint Pesten fél év alatt. Az osztrák nők helyében én is hazai pasit akarnék.
2023. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 Lazy Lover ***** válasza:
15%
mert manapság az a menő meg jobban állnak anyagilag is
2023. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hibáztatom őket. Lehet jobban járnak egy olyan emberrel, aki nem 20-30 éve savanyodik itt. Lehet akar még gyereket, mert ott nem baszták szét az oktatást, és talán még jövője is lesz.
2023. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Mert a magyar nők liberálisabbak, mint a magyar férfiak. Nők nyugatra, férfiak keletre, és mindenki megtalálja, amit szeretne.
2023. ápr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
82%

Voltam magyar férfival is, most meg a párom félig német félig olasz.

Semelyik nem pénzesebb a másiknál, annyi hogy míg a magyar párom minden apróságért leszidott, egyből felemelte a hangját, mindig rámszólt ha "gyerekesen" viselkedtem addig a mostani párom velem együtt szórakozik, nem tart gáznak, kimutatja hogy szeret.


Nem minden férfira igazak ezek persze, ez csak a saját tapasztalatom

2023. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

"Semelyik nem pénzesebb a másiknál"

Kamu

2023. ápr. 8. 17:46
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

7.es vagyok


Nem kamu, konkrétan egyetemista a jelenlegi párom és a szüleinél él, kocsija sincs

Egyszerűen csak sokkal jobban ellehet lenni vele

Nem tudom sok férfi miért gondolja hogy a pénz a minden egy kapcsolatban

2023. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
86%

“szóval kimondhatjuk kereken, hogy a magyar nők szemében a magyar férfiak a legkevésbé vonzóak, ők az utolsók a sorban.”


Nem nyuszikám, azért, mert TE kijelentesz valamit, az még nem lesz egyetemes igazság. Nem vagy te senki.

Azt majd a nők eldöntik, hogy a kínaiak nem vonzóak, nem te szabod meg. Kicsi farkú, alacsony magyar is van mellesleg (talán te is az vagy?).

Amúgy meg látszik, hogy semmiféle széleskörű rálátásod nincs a dologra, csak jössz-mész és a te illúziódba illő dolgokat látod meg. Én jártam külföldön sok helyen, találkoztam sokkal a munkám miatt és rengeteg a vegyes származású pár közöttük is, főleg az amerikaiaknál. De vegyes származású egy brit-ír is, nem csak a fekete-fehér. Nagyon sok az európai (brit, francia, olasz, spanyol, lengyel, ukrán stb) az afrikaival, arabbal, indiaival, bár igaz, többnyire azok is már állampolgárok.

Kínai, thai, vietnámi stb távol-keleti nőt ellenben jóval többször láttam európaival (magyarral is), mint fordítva.


/nekem magyar párom van, mielőtt kezdenéd a személyeskedést/

2023. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!