Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy magyar férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy magyar férfiként nehéz külföldi partnert/párt találni ?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy a nyugati nőknek a tipikus magyar férfi túl balkánias,tahó,bugris. De a szláv nőknek meg túlzottan ,,puha" jófiús.

2023. febr. 12. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha nehéz tényleg, akkor miért nem magyar nőkkel ismerkedsz?
2023. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
A nyugati nőknek túl CSÓRÓ a hazai pasi.
2023. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Igaz. Nem is beszélve arról, hogy idegen nyelven teljesen más beszélni az érzéseidről, nem érted a kétértelmű vicceket, nem tudsz olyan szóvirágokat megfogalmazni, mint az anyanyelveden. Oda nagyon jól kell kinézni, és nagyon karizmatikus személyiség kell, hogy ez ne legyen akadály az ismerkedésnél. De akkor könnyen menne a csajozás itt is.
2023. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

2. vagyok, hiába fáj a valóság, és pontoztok le. Ez TÉNY. Egy hazai jól kereső pasi is csak kullog a kinti szinthez.


Azt is megerősíthetem, amit a 3. ír. Persze tudom, itt mindenki anyanyelvi angol, és magától lett tolmács szintű japán, a sok anime nézése közben. És az anyám még szűz! >:)

2023. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem igaz, és amiatt, amit leírsz. Egy nyugati nőnek egy magyar (pláne amilyen hírünk van a világban a kolostormalac miatt) olyan lehet, mint nekem egy arab férfi.
2023. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

#5


Jah, 12 ève könnyebb volt ismerkedni , nagyobb volt a resp.


Ja nem 🤡

2023. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
28%

Kétlem, hogy azon múlna magyar vagy e vagy sem. Egy normális gondolkodásmódú ember alapvetően nem az alapján fog megítélni milyen országból jöttél. Ámbár az itthoni káros mentalitást külfölre kivinni nem jó dolog továbbra sem, ha ezt le tudod vetkőzni/soha át sem vetted nem hiszem ebből probléma lenne.


Mellesleg a világ nem csak ,,nyugatiakból" és ,,szlávokból" áll ;-)

2023. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az a baj, hogy a nők nem igazán vannak elájulva a magyar férfiaktól.

Nemrég beszéltem egy nővel, akit a munkahelye kiküldött 1 évre Olaszországba.

A történet vége az lett,hogy vissza sem jött.

Az olasz férfi akivel ott összejött, minden kártérítést, kifizetett a munkahelynek.

Még a magyar nők sincsennek elájulva a magyar férfiaktól, nemhogy a külföldi nők.

Nagyon nem így van ez fordítva.

A külföldi pasik, rajonganak a magyar lányokért, amit megis értek.

Mondjuk egy csinos, temperamentumos olasz csajszi, bizony az sem babapiskóta ám.

2023. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!