Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi jó külsővel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi jó külsővel és jó belsővel rendelkezik akkor számít a belső, viszont ha egy férfi nem a legjobb külsővel de jó belsővel rendelkezik akkor nem számít a belső, nem ellentmondásos ez kicsit?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi jóképű akkor számít a belső, de ha mondjuk nem 185 centi magas csak 170 és nem 60 kilós vasággyal hanem van egy kisebb pocakja akkor már nem számít a belső?


A nők már teljesen belezavarodnak abba, hogy mit kommunikálnak?


2023. febr. 8. 16:40
 81/103 A kérdező kommentje:

#80


Egy férfit leginkább a státuszának kellene meghatároznia, hogy mire képes és mit ér el. Amiben én átlagfeletti teljesítményt nyújtok.

2023. febr. 12. 20:01
 82/103 anonim ***** válasza:
100%

Mi van, te értelmi fogyatékos vagy? Most mondom, hogy nem te döntöd el, hogy egy férfit/nőt mi kéne és mi nem kéne meghatározzon! Ráadásul a való élet sem téged igazol, hisz a kutyának nem kellesz, az általad majmolt csinos nők feléd sem szagulnak, tehát már ez is tökéletesen alátámasztja, hogy senkit nem érdekel szerinted mi kéne érdekelje a nőket. Mert hogy nem az érdekli.

Nagyon sok nő magasról leszarja, hogy milyen munkád van meg milyen pozícióban dolgozol, főleg hogy egy felfuvalkodott, öntelt hólyag vagy, aki 2 percig nem tudná leplezni a nárcisztikus személyiségét és azt, hogy ő mennyivel felsőbbrendűnek képzeli magát. Tehát ha egy csinos nő valamilyen csoda folytán le is állna veled, néhány mondatváltás után világos lenne számára, hogy mennyire lenézed és megveted. Nem mellesleg nem mindenki méri pénzben a másik értékét, te ezenkívül semmit nem tudsz felmutatni, azt meg se említsük, hogy a nők is dolgoznak és nem szorulnak egy hímsoviniszta szaros pénzére. Ezerszer inkább egy szexi, vonzó pasi normális belsővel, átlagos munkával, semmint egy dagadt, átlag alatti, aki belülről egy okádék, de legalább van pénze…Szexuális, testi vonzalmat, szeretetet, tiszteletet NEM lehet pénzért venni, szóval kitörölheted vele a hátsód.

2023. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/103 anonim ***** válasza:
100%

81

Majd a nők eldöntik, hogy nekik mi fontos. Ezt nem döntöd el.

És nehezen fogsz találni nőt, csinos nőt meg kizárt, aki eltűri, hogy lenézd, és minden este 9-kor ágynak ess, miután ledöntött a sörike a lábadról.

2023. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nőnek a külsőjével kell kompenzálnia a többi hiányosságait egy férfivel - főleg egy olyannal mint én- szemben."


És milyen hiányosságait? És főleg olyannal szemben, mint te? Miért, te milyen vagy? Egy ronda, beképzlet, dagadt, alkesz pasi, undorító lelkivilággal, hímsoviniszta hozzáállással. Ja, és ostoba is vagy és buta. Képtelen vagy felfogni egyszerű dolgokat, csak szajkózod a baromságaidat.

2023. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/103 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen intelligens ember tudhatná, hogy az agyon sztárolt tökéletes nők képei agyon vannak retusálva. Főleg az okostelók és filterek világában. Sokszor raknak ki magukról smink nélküli képeket fáradtan, hogy bizony"ez is én vagyok". Nyilván nem csúnyák így sem, de befigyel a pattanás, fakó bőr, karika a szem alatt, mert őknos emberek. Nem mellesleg ők sem lesznek örökké fiatalok.
2023. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 anonim ***** válasza:
100%

"Ők is"

Amúgy meg a legtöbb nő akar gyereket, szóval azok kiestek.

Aztán ott van, hogy lehetett egy vakbél műtétje vagy bármi, azok is kiestek. Aztán ne keressen túl sokat, hogy ledominálhasd. Nos, pont a "hibátlan" gyönyörű nők általában sikeresek, van önbizalmuk, stb, szóval kiestek... Kit is keresel te tulajdonképpen? Egy élő guminőt?

2023. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/103 A kérdező kommentje:

#82


Igen, csak aztán amikor a férfi nem tudja előteremteni azon dolgokat amit a nő óhajt akkor jön a jajjgatás. Egy nőnek nagyon is fontos a pénz, csak ezt nem szeretik bevallani.


#83


Ha kapok csinos és szép nőt akkor nyilván nem fogok minden nap sörözni ha lesz vele mást csinálni. Sörözés nincs jó hatással a férfiasságomra így nyilván kerülném jobban ha tudnám, hogy este akció lesz. Illetve nem dönt le a lábamról 6 sör, csak éppen miután bekajálok akkor már nincs kedvem a laptop előtt ücsörögni hanem inkább elfekszek az ágyon és TV-zek.


#84


Egy szép és csinos nőnél aki mondjuk dolgozik egy szoláriumban vagy egy műkörömszalonban vagy hasonló helyen, annál pl. abban, hogy sikeresebb vagyok nála, több pénzem van, intelligensebb vagyok, stb. ezeket ő pótolja a szépségével.


#85


Ezzel tisztában vagyok, de látok az utcán is sok szép nőt. Az nálam meg alap, hogy egy nő akivel lennék mindig sminkelje magát és jó ruhákban legyen. Kvázi a pattanás, stb. továbbra sem játszik. Nem az a típus vagyok aki elfogadná, hogy a szép nő otthon majd egy mackó nadrágban smink nélkül fingadozik a kanapén. Nálam az ilyen kizárt.


Ők sem lesznek örökké fiatalok, de ha találok egy szépet és csinosat akivel elvagyok akkor nyilván egy idő után már nem fog annyira érdekelni a szépsége hanem kapcsolat alakul belőle. Illetve ha ezen kivül fiatalabb és csinosabb nőre vágyik később az ember akkor mindig lehetőség van a prostikra. Rengeteg férfi csalja a feleségét ezzel, mikor régen prostikhoz jártam mondták többen, hogy a legtöbben párkapcsolat mellet járnak hozzájuk, kevesebb az olyan mint én voltam, hogy nem volt kapcsolatom és csak azért. Ezt nem is számítanám a megcsalás közé, hiszen ha a férfi szereti a kapcsolatban a nőt akkor pont, hogy egy prostival a legtisztább ha az ember kielégíti pl. a fiatalabb vagy szebb nőre vágyakozását, ezzel nem sérti a kapcsolatot olyan szinten mintha egy másik nővel csalná akivel akár viszony alakul ki és elhagyja miatta. Ebben nincs szerelem csak szex.


#86


Azt mondom neki, hogy akarok én is, de nyilván egy nő sem fog egyből akarni, tehát ezzel pár évet egyből nyerek. Ha egyszer eljutna oda a guminő gyártás akkor az lenne a legjobb természetesen, de ez még nagyon messze van. Onnantól nagyon sok nő magányos lesz várhatóan.

2023. febr. 13. 16:44
 88/103 anonim ***** válasza:
Hogyan viszonyulsz amúgy a ténykérdéshez, hogy soha de soha nem "kapsz" olyan nőt miről álmodozol és életed végéig egyedül maradsz? Telnek az évek és soha senkid nem lesz, mit érzel ha erre gondolsz?
2023. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/103 A kérdező kommentje:

#88


Azt, hogy nem jóképűnek születtem és a mai nők teljesen megváltoztak, részben a mesterséges felemelésük miatt és részben a social media miatt.

2023. febr. 13. 17:55
 90/103 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens, te? Aztán miben nyilvánul meg az intelligenciád? Egy tanulatlan gyári droid vagy, diplomád nincs, nyelveket nem beszélsz. Miröl lehet veled beszélgetni? A munkádról nem, az dögunalmas. Kultúra? Nem olvasol, színházba, kiállításokra, koncertekre nem jársz, otthon vedelsz, meg tv-t nézel. Gasztronómia? Olcsó hulladékon élsz, sertéshúst zabálsz krumplival, rántottát, meg pizzát. Sport, egészséges életmód? Mázsás, láncbagós alkoholista vagy. Barátaid sincsenek, egyedül vedelsz folyton, meg ide írkálsz. Az meg nemhogy átlag feletti teljesítmény, hogy 30+-osan van egy kis vidéki lakásod, meg egy gyárban melózol, hanem átlag alatti.
2023. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!