Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél ez a fajta vonzódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SIDLER22 kérdése:

Nőknél ez a fajta vonzódás nem ellentmondásos?

Figyelt kérdés

Sokszor mondják, hogy a nők ösztönösen ahhoz a férfihoz vonzódnak amelyiken látszik, hogy egyedül is boldog az életben. Van kalandvágya és izgalmas. Ez egyben azt is jelenti, hogy annak a férfinak pont, hogy nincs szüksége nőre mivel egyedül is boldog az életben. De a nőknek mégis ilyen pali kell. Arról nem is beszélve, hogy egy esetleges vita vagy szétválás esetén az ilyen férfiak sokkal könnyebben elengedik a nőt mivel minek az. Ők egyedül is boldogak. Itt kicsit olyan érzésem van mintha a nők nem akarnának annyit jelenteni egy palinak mint amennyit kéne.


Ezzel szemben ott vannak a depressziós szomorú srácok akiket meg pont, hogy egy lány vidítana fel, de a lányoknak pont ez miatt nem kéne mert, hogy "jaj szomorkás és az milyen már...". Itt pedig az az érzésem, hogy a nők nem akarnak dolgozni semmin. Nem akarnak felvidítani. Nem akarják visszaadni az életkedvet. Nekik a kész termék kell.


Páran már próbálták megmagyarázni, hogy ez hülyeség mert, hogy a férfi az nő nélkül "szomorú de igazából boldog"? 🤷‍♂️ Nem tudom mire gondolt a költő, de ez számomra értelmezhetetlen.

Amit én most érzek az az, hogy depressziós vagyok és egy lány ebből ki tudna húzni. De mivel depressziós vagyok ezért nem lesz barátnőm. Ezért nekem kéne egyedül összeszednem magamat ami egyébként tök fölösleges lenne mert egy lány önmaga létezése is boldoggá tenne, de ez nekik túl fárasztó vagy nem tudom. És ezért nem tudok mit csinálni.


2022. febr. 6. 21:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem olyan párt kell keresni, akinek szüksége van rád (need), hanem olyat, aki akar (want). Pluszt kell a másik életéhez hozzátenni. Az emberek nem gyógyszerek.
2022. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy végletekben gondolkozol.


" vita vagy szétválás esetén az ilyen férfiak sokkal könnyebben elengedik a nőt mivel minek az"

Amennyiben igazán szeretik, ők sem könnyen engedik el a nőt, hidd el.


Illetve az, hogy egyedül is boldog valaki az életben, nem jelenti azt, hogy amennyiben beleszeret valakibe, nem fogja mindennél jobban imádni. Az egyedül is boldog azt jelenti, hogy nem esik kétségbe, ha pár hónapig vagy évig szingli, és nem a társkeresőn lóg 7/24.


"Amit én most érzek az az, hogy depressziós vagyok és egy lány ebből ki tudna húzni."

Te azt akarod, hogy ő húzzon ki egy mentális betegségből (ami amúgy szakember kompetencia), de te mit tudsz cserébe nyújtani? Azt, hogy ráakaszkodsz.

2022. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
13%
Az a baj hogy mindig sajnáljátok a nőket.Nekik ez jó.Ha nem sikerül az áldást meghódítani,akkor majd mennek a bétákhoz panaszkodni. Ez utóbbi kéne megszűnjön,az együttérzés.
2022. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
nem áldást. ""alfát""
2022. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem csak ráakaszkodok. Lenne kivel sétálni, fotózni, beszélgetni. Elég introvertált típus vagyok és szeretek komolyabb dolgokról is beszélni. Vallási témák, filozófia, természeti törvények... Vagy például mint ez a kérdés.

Mér egy "boldog" srác mit tudna nyújtani? Kb ugyanezt nem?

2022. febr. 6. 21:30
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszélgess barátokkal. Ne használj ki másokat. Ne legyél szar ember.
2022. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal mindketten tökéletesen megvoltunk a kapcsolatunk előtt is. Persze, hiányzott mindkettőnknek a románc és egy stabil kapcsolat, de ennek ellenére

Nem azért vagyunk egymás mellett, mert az egyikünknek kényszeresen szüksége van a másikra és társ nélkül roncs, hanem mert szeretnénk egymással lenni és együtt jobbá tenni a másikat.

Egyrészt semmi nem garantálja, hogy egy pár kihúzna a depressziódból, másrészt belegondoltál, hogy egy lányra tekintve ez mennyire lenéző? Nem érdekel a személyisége, a külseje, a hobbijai, a céljai, csak legyen nőből és legyen hajlandó melletted lenni. Számodra csak eszköz lenne a gyógyulásra, ő viszont mit kapna? Semmit.

Ne érts félre, ha a egyikünknek baja van, a másik ott van, segít mellette, ahogy tud, de nem azért vagyunk együtt, hogy pótszülőt és pszichológust játszunk.

26/N

2022. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

#5. Azzal a különbséggel, hogy egy boldog srác megértené, ha a leányzó pl. nincs olyan passzban, hogy menjen sétálni, fotózni, beszélgetni.


Míg - tapasztalatból mondom - hogy a negatív, lehúzó srácok már közel sem olyan cukik, ha véletlenül nemet mondasz a közös programra. Exem is ilyen volt. Mindig jött, hogy jaj mennyire szeret, így meg amúgy. Aham, szerencsére ritkán vagyok beteg, de egyszer durván belázasodtam, csak feküdni bírtam napokig. Ő meg ott üvöltött felettem, hogy velem nem lehet semmit csinálni, és ez így nem kapcsolat.

2022. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak erre kell egy nő, akkor megteszi egy virtuális is, nem? Találsz valami barátnő szimulátort és az annyiszor mosolyog rád a telefonodról amennyiszer akarod.
2022. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ellentmondás? Könyvekre sincs szükségünk, desszertre sincs szükségünk.


De ha ennek ellenére megvesszük azt a könyvet vagy süteményt, akkor az egy jó sütemény.

2022. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!