Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél ez a fajta vonzódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SIDLER22 kérdése:

Nőknél ez a fajta vonzódás nem ellentmondásos?

Figyelt kérdés

Sokszor mondják, hogy a nők ösztönösen ahhoz a férfihoz vonzódnak amelyiken látszik, hogy egyedül is boldog az életben. Van kalandvágya és izgalmas. Ez egyben azt is jelenti, hogy annak a férfinak pont, hogy nincs szüksége nőre mivel egyedül is boldog az életben. De a nőknek mégis ilyen pali kell. Arról nem is beszélve, hogy egy esetleges vita vagy szétválás esetén az ilyen férfiak sokkal könnyebben elengedik a nőt mivel minek az. Ők egyedül is boldogak. Itt kicsit olyan érzésem van mintha a nők nem akarnának annyit jelenteni egy palinak mint amennyit kéne.


Ezzel szemben ott vannak a depressziós szomorú srácok akiket meg pont, hogy egy lány vidítana fel, de a lányoknak pont ez miatt nem kéne mert, hogy "jaj szomorkás és az milyen már...". Itt pedig az az érzésem, hogy a nők nem akarnak dolgozni semmin. Nem akarnak felvidítani. Nem akarják visszaadni az életkedvet. Nekik a kész termék kell.


Páran már próbálták megmagyarázni, hogy ez hülyeség mert, hogy a férfi az nő nélkül "szomorú de igazából boldog"? 🤷‍♂️ Nem tudom mire gondolt a költő, de ez számomra értelmezhetetlen.

Amit én most érzek az az, hogy depressziós vagyok és egy lány ebből ki tudna húzni. De mivel depressziós vagyok ezért nem lesz barátnőm. Ezért nekem kéne egyedül összeszednem magamat ami egyébként tök fölösleges lenne mert egy lány önmaga létezése is boldoggá tenne, de ez nekik túl fárasztó vagy nem tudom. És ezért nem tudok mit csinálni.


2022. febr. 6. 21:19
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
És mit értünk megjavítás alatt? Nem arról volt szó, hogy a csicskám legyen valaki. Nem arról volt szó, hogy mindent adjon fel értem. Arról volt szó, hogy meglát egyedül otthon ücsörögve és nem úgy van vele, hogy végül is tetszik és mennyi mindent csinálhatnánk együtt hanem dobja az egészet a fenébe mert arra se hajlandó, hogy megkérdezzen róla. Inkább továbblép.
2022. febr. 7. 05:17
 22/25 anonim ***** válasza:
Mit teszel te azért, hogy legyen értelme veled lenni? Vagy a nő dobjon el mindent, hogy téged ápolgasson?
2022. febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Anyukád a nő, akit keresel.
2022. febr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolat nem szükség kérdése, vagy ideális esetben nem az, hanem akaraté és vonzalomé. Nekem sincsem szükségem férfihez ahhoz, hogy boldoguljak / boldog legyek, csak a boldogságomat tudná hatványozni az, ha lenne egy olyan párkapcsolatom, ami többet tudna hozzátenni. Aki dagonyázik az önsajnálatban, és azt mondja, hogy ő csak párkapcsolattal tudna értékes életet élni, eljárni ide-oda, az nekem baromira nem szimpatikus, mert tapasztalatom, hogy kapcsolatban is max. az első "beetési időszakban" aktív, utána visszaesik... a depresszió az egy betegség, nem párkapcsolati állapot. Én is hajlamos vagyok a depresszióra, ezért járok pszichológushoz, és dolgozom magamon, ahelyett, hogy arra várjak, hogy erre sétál egy szimpatikus ellenkező nemű, és akkor rálőcsölöm a felelősséget a saját életem felett / a depressziómmal kapcsolatban.
2022. febr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Sajnos igazat írnak az előzőek, bár az kétségtelen hogy nem tesz jót az önbecsülésnek ha úgy érzed nem kellesz senkinek. De ezeket a gondolatokat el kell hessegetni, le kell szarni a nőket!
2022. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!