Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél ez a fajta vonzódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SIDLER22 kérdése:

Nőknél ez a fajta vonzódás nem ellentmondásos?

Figyelt kérdés

Sokszor mondják, hogy a nők ösztönösen ahhoz a férfihoz vonzódnak amelyiken látszik, hogy egyedül is boldog az életben. Van kalandvágya és izgalmas. Ez egyben azt is jelenti, hogy annak a férfinak pont, hogy nincs szüksége nőre mivel egyedül is boldog az életben. De a nőknek mégis ilyen pali kell. Arról nem is beszélve, hogy egy esetleges vita vagy szétválás esetén az ilyen férfiak sokkal könnyebben elengedik a nőt mivel minek az. Ők egyedül is boldogak. Itt kicsit olyan érzésem van mintha a nők nem akarnának annyit jelenteni egy palinak mint amennyit kéne.


Ezzel szemben ott vannak a depressziós szomorú srácok akiket meg pont, hogy egy lány vidítana fel, de a lányoknak pont ez miatt nem kéne mert, hogy "jaj szomorkás és az milyen már...". Itt pedig az az érzésem, hogy a nők nem akarnak dolgozni semmin. Nem akarnak felvidítani. Nem akarják visszaadni az életkedvet. Nekik a kész termék kell.


Páran már próbálták megmagyarázni, hogy ez hülyeség mert, hogy a férfi az nő nélkül "szomorú de igazából boldog"? 🤷‍♂️ Nem tudom mire gondolt a költő, de ez számomra értelmezhetetlen.

Amit én most érzek az az, hogy depressziós vagyok és egy lány ebből ki tudna húzni. De mivel depressziós vagyok ezért nem lesz barátnőm. Ezért nekem kéne egyedül összeszednem magamat ami egyébként tök fölösleges lenne mert egy lány önmaga létezése is boldoggá tenne, de ez nekik túl fárasztó vagy nem tudom. És ezért nem tudok mit csinálni.


2022. febr. 6. 21:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül nem fejeztem be egy mondatot a #7-es válaszomban: de ennek ellenére is együtt vagyunk, mert szeretjük egymást és jobbak vagyunk együtt. Megvan a kölcsönösség.

26/N

2022. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a művészetet, legyen az mozi, színház, képzőművészet vagy épp zene, akkor pontosan tudod, hogy milyen az, mikor valamire nincs szükséged, mégis többé teszi az életed és leköt, foglalkoztat.


Tudsz nélküle teljes életet élni, az egész emberiség tud. Tud dolgozni, tud teljesíteni, tanulni, aludni, enni, szaporodni, miegymás... Nincs rá szükség, nem? Megy nélküle is az élet. De mennyire jó, hogy van és mennyire izgatottan várod, hogy belekezdj egy új könyvbe, megnézz egy izgalmas filmet... Na, az az igazi, mikor valaki így tekint rád, nem úgy, mint egy wcpapír gurigára, amire szüksége van.

2022. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Én zene nélkül sem tudok boldog lenni. Ezért figyelek rá mindig nagyon, hogy bárhova megyek, fejhallgató legyen nálam.
2022. febr. 6. 22:07
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

"Itt pedig az az érzésem, hogy a nők nem akarnak dolgozni semmin. Nem akarnak felvidítani. Nem akarják visszaadni az életkedvet. Nekik a kész termék kell."


Mi ez a hülyeség? Mint pszichológushoz járó, kényszerbeteg, szorongásos zavarral, depresszióval küzdő személy mondom neke,d hogy snekinek sme feladata, hogy téged (engem) felvidítson.

2022. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Értelmezd már teljes egészében a válaszokat.

Senki nem szeretne az antidepresszánsod lenni. Menj el pszichológushoz, ne másokat akarj kihasználni.

2022. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi "empatikus" szaralak gyűlt itt össze. Mintha a kérdező azt kívánta volna hogy itt és most hozzámenjen egy csaj feleségül.

Valójában annyit kérdezett, hogy ha a nők eleve boldog férfit akarnak maguknak, de sok férfinál a boldogság előfeltétele egy megfelelő párkapcsolat, akkor mégis hogyan legyenek így vonzóak a nők számára?

Egy megoldás van kérdező: Elengedni az egészet: Nőket a boldogsággal együtt teljesen, és más dolgokba temetkezni. El kell engedni a dolgot amennyire lehet, mert minnél inkább ezen pörögsz, annál rosszabb lesz neked, eredménye pedig nem lesz.

2022. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha vígasztal, ugyanez van nőként is. Egy depressziós nőre a kutya se figyel fel.
2022. febr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Pont ma jutottam én is arra a következtetésre, hogy lehet akkor se lennék boldogabb ha avval a csajjal lehetnék akivel most nem lehetek mert barátja van.


Nagyon régóta nem volt kapcsolatom és lehet örökre egyedül maradok, és lehet családom sem lesz soha, mert már annyira fiatal sem vagyok, de lassan megbékélek a gondolattal és úgy vagyok vele, hogy lesz ami lesz erőltetni nem fogom. Élem az életem és próbálom megtalálni az örömöket az életben, célokat kitűzni magam elé és nem az alapján megítélni magam hogy kivel vagyok együtt. Régebben ilyen voltam, de kezdett hiányozni a kapcsolat, viszont elég sok kudarc ért az ismerkedéseim során így depressziós lettem, de nemrégiben úgy kezdtem érezni hogy semmi értelme ezzel foglalkoznom, inkább koncentrálok magamra és hagyom a nőket.

2022. febr. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a párkapcsolat legnagyobb értelme az, hogy a másik segít neked boldogulni az életben, és tovább fejleszti a személyiségedet? Mert akkor veszélyesen rosszul állsz hozzá a kapcsolatokhoz.

Jobb esetben nem megjavítani akarod a másikat, és reménykedni, hogy örökké rád szorul, hanem csatlakozni hozzá, és együtt folytatni vele a saját életedet.


Amíg magaddal nem vagy megelégedve, az nem csak hogy azt jelenti hogy nem vagy felkészülve egy komoly kapcsolatra, hanem egyenesen önzőség is a másikkal szemben; azt akarod hogy lépjen be valaki önként és dalolva az életedbe, és javítsa meg azt, amit még neked magadnak sem sikerült. Ez nem tisztességes, sőt, nem is reális vágy. Senki sem fogja tudni elűzni a depressziódat, mert a valóság nem olyan, mint egy amcsi film boldogan kacagó nőkről, akik kézen fogva húzzák ki a főszereplő férfit az esőbe táncolni, és megmutatni hogy "látod? az élet tényleg lehet jó :))"

A-a... Rendesen összecsiszolódni valakivel két emberes kemény munka; nem tolhatod rá a másikra a saját részedet is.


Az meg, hogy egy önálló férfi könnyebben enged el egy nőt: remek! Ne azért kapaszkodjon valaki egy kapcsolatba, mert egyedül megint nyomorult lenne. Ez a legrosszabb indok az együttmaradásra.

Ha valaki szeret velem lenni, és én is szeretem őt, akkor nem is kérdés, hogy együtt leszünk. Ha viszont már nem kellek a páromnak, akkor ezerszer inkább hagyjon el, mint hogy egy langymeleg kapcsolatban evickéljünk csak azért mert az egyedüllét ijesztő.


Nincs a nőkben ellentmondás. Sőt. Ennek a hozzáállásnak kéne a normának lennie.

2022. febr. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Amit az utolsó ír, ez a filmekben a manic pixie dream girl, a férfifantázia, hogy a nő csak arra van, hogy neked jobb legyen.
2022. febr. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!