Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi jó külsővel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi jó külsővel és jó belsővel rendelkezik akkor számít a belső, viszont ha egy férfi nem a legjobb külsővel de jó belsővel rendelkezik akkor nem számít a belső, nem ellentmondásos ez kicsit?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi jóképű akkor számít a belső, de ha mondjuk nem 185 centi magas csak 170 és nem 60 kilós vasággyal hanem van egy kisebb pocakja akkor már nem számít a belső?


A nők már teljesen belezavarodnak abba, hogy mit kommunikálnak?


2023. febr. 8. 16:40
 61/103 anonim ***** válasza:
100%

#60 kettőt szültem, nyom nélkül. Illetve most másodjára császárheg van.

Te soha semmilyen nőt nem fogsz kifogni mert bunkó, nőgyülölő, ocsmány, alacsony, kövér pasi senkinek se kell. Én se ilyentől szültem a gyerekeim. Hozzám nem nyúlhatna egy ilyen, ha létezel, ha nem. Szerintem csak egy troll vagy.

2023. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 anonim ***** válasza:
100%
Bűn maximum az volt, hogy anyád nem nyelt le, hanem megtartott. 🥺
2023. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/103 A kérdező kommentje:

#61


Az , hogy nyom nélkül az érdekes lenne. Az meg, hogy magad írod le, hogy császárheg van az már a saját állításod megcáfolása.


Egy szép nőn szerinted mikor akarnék én császárheget látni? Pont, hogy bizonyítottad amit leírtam.


És látod, egyből jössz a támadással, hogy "kövér, alacsony" , itt is bizonyítod azt amit leírok a nőkről.


Egyszerűen csak kibújik belőled az igazság.

2023. febr. 12. 18:49
 64/103 anonim ***** válasza:
100%

#61

egy kis vágástól undorító lennék? Nem hiszem. A férjem imád és imádja a fiát akit kapott. Te ezt soha nem fogod átélni. És ez így van jól. Gusztustalan véglény vagy.

2023. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/103 anonim ***** válasza:
Vagyis 63-nak, a kérdező dagadéknak
2023. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/103 A kérdező kommentje:

#64


Nem undoritó, de már nem lesz tökéletes a test, ami elvárható egy szép és csinos nőtől. Veszít az ember a libidójából ha szex közben ránéz egy ilyen hibára egy tökéletes testen ami elvárható egy szép és csinos nőtől.

2023. febr. 12. 18:58
 67/103 anonim ***** válasza:
100%

#66 az én férjem nem impotens 🤷

Neked is biztos felállna, legalább néhanapján, ha lefogynál 30 kilót és nem lennél alkoholista 🤡

2023. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 A kérdező kommentje:

#67


Feláll , csak éppen a szép nőkre. Ez nem impotencia hanem ízlés kérdése.

2023. febr. 12. 19:05
 69/103 anonim ***** válasza:
100%

66 Nincs olyan, hogy tökéletes test és olyan sincs, hogy “elvárható”. Te aztán meg végképp nem vagy senki, hogy megmond ki, hogyan kell kinézzen. Most komolyan, nem is értem, te, pont TE akarod megmondani ki, hogyan nézzen ki? 🤣🤣 Miközben egy elhízott alkesz vagy, akin alap 20-30 kiló van?? Ne szórakozz már velem, hát ez az év vicce.

Férfitől is elvárható - ha a kockahas nyilván nem is -, de az mindenképp, hogy ne legyen kórosan elhízva!!

Egy igazi férfi pedig nem csak és kizárólag a lyukat, a szexet és a testet látja egy nőben. Aki ennyire gusztustalanul felszínes, az meg is érdemli, hogy egyedül rohadjon meg, ahogy halistennek te is fogsz.

2023. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/103 anonim ***** válasza:
100%
25-30 sört iszik egy nap.
2023. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!