Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi jó külsővel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi jó külsővel és jó belsővel rendelkezik akkor számít a belső, viszont ha egy férfi nem a legjobb külsővel de jó belsővel rendelkezik akkor nem számít a belső, nem ellentmondásos ez kicsit?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi jóképű akkor számít a belső, de ha mondjuk nem 185 centi magas csak 170 és nem 60 kilós vasággyal hanem van egy kisebb pocakja akkor már nem számít a belső?


A nők már teljesen belezavarodnak abba, hogy mit kommunikálnak?


2023. febr. 8. 16:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt semmi zavar, számít a külső, igen, nekem mindenképp. A fizikai vonzalom az alapja annak, hogy észrevesszük e egymást egyáltalán. Utána kiderül hogy mi a helyzet, passzolunk e belsőre is.
2023. febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/103 A kérdező kommentje:

#19


Ha akarnám több szexuális életem lenne nálad, de nem akarom. Ennyi.


#20


5 sört ittam csak tegnap ha tudni akarod. Ma annál több lesz mivel péntek van.

2023. febr. 10. 16:29
 23/103 anonim ***** válasza:
100%

22 Mondja ezt az, aki szexhez is csak pénzért jutott prostik által egész nyomorult kis életében.🤣

Én valahogy nem szorulok arra, hogy fizessek a szexért, plusz veled ellentétben hosszú évek óta élek boldog párkapcsolatban, ami tökéletesen kielégíti a szexuális életem. De te honnan is tudhatnád ugyebár…

2023. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 A kérdező kommentje:

#23


Így van, ha most fizetek érte akkor is szexhez jutok bármikor.


Lényegtelen, hogy pénzért vagy sem, a lényeg, hogy szexet kapok AMIKOR AKAROK.

2023. febr. 10. 17:11
 25/103 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a bánatba lenne lényegtelen!! 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Te egy szerencsétlen lúzer vagy, aki ha szexelni akar, akkor a zsebébe kell nyúlnia, hogy fizessen egy prostinak. A prosti csak és kizárólag azért fekszik le veled, mert fizettél neki, más különben feléd se szagulna. Normális ember egészséges szexuális életet él és hozzájut anélkül is, hogy valakinek fizetnie kellene érte. Te annyira taszító vagy kívül-belül, hogy még ez sem jön össze önerőből. De persze nyugtasd csak magad, bár a legtöbb nőnél már az is kapásból kizáró ok, ha valaki egész életében qrvákhoz járt.🤮

2023. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/103 A kérdező kommentje:

#25


Egy kapcsolatban meg lehet közli a nő, hogy fáj a feje, nincs kedve hozzá. Éppen vita volt nincs szex. Ha meg van akkor is csak nyögvenyelősen és nem ahogy a férfi akarja.


A kapcsolatban is fizet érte a férfi, csak más értelemben. De még pénzzel is mivel a nő elvárja, hogy elvigye vacsorázni például. Vagy mikor megvesz neki egy drága dolgot a férfi majd odasúgja a nő, hogy majd este meghálálom. Nos ez micsoda? És ezt hiába tagadodod, hogy nem így van vagy csak a golddigger kapcsolatokban, mivel ez teljesen átlagos hétköznapi kapcsolatokban is jelen van.

2023. febr. 10. 17:37
 27/103 anonim ***** válasza:
100%

Aham, nyugtasd még magad egy kicsit, hátha legalább te elhiszed, amit írsz.

Normális, jól működő kapcsolatban jól működik a szex is, attól független is, hogy épp az egyik félnek nincs hozzá kedve. Nem ösztönlények vagyunk, létezik élet a szexen kívül is, egy kapcsolat ennél sokkal többről szól. De ugye neked 0 db kapcsolattal a hátad mögött aztán magyarázhat az ember.

Egy normál kapcsolatban pedig mindkét fél dolgozik és a nőnek is van saját keresete, nem szorul rá más pénzére. Nem, nem 800-200 a felállás a ferfi javára, mielőtt megint ezzel jönnél. Ahogy a párom vesz nekem néha ezt vagy azt szeretetből, kedvességből (és nem azért, hogy legyen szex, mert az van enélkül is) ugyanúgy veszek neki én is ezt meg azt. Pláne, hogy közös kasszán vagyunk és rég kinőttük már azt, hogy ez az én pénzem, az meg a tied.

De ha annyira tökéletesen a szexuális életed a fizetett qrváiddal, meg szted egy nő amúgy csak szexre jó, akkor áruld már mit vergődsz itt napi szinten, hogy senki le sem szar?? Élj boldogan a krváiddal, legalább addig is megkíméled a női nemet a nárcisztikus, önimádó, beteg fajtádtól.

2023. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 A kérdező kommentje:

#27


Persze egy nő könnyen kinő belőle, hogy "ez az én pénzem az meg a tiéd" amikor egy férfi 2x vagy többször annyit keres és neki köszönhető az életben minden előrelépés.

2023. febr. 10. 18:12
 29/103 anonim ***** válasza:
100%

Most mondom te értelmi fogyatékos, hogy rohadtul nem keres 2-3x annyit átlagban a férfi, mint a nő. Nézzél már meg egy KSH statisztikát az átlagbéreket illetően, mielőtt még jobban leégeted magad. Bőven azok vannak kisebbségben, akik átlag felett keresnek.

Nálunk mondjuk pont én keresek többet nőként, de valahogy soha nem jutott eszembe a szeretett férfit emiatt elnyomni és folyamatosan éreztetni vele, hogy “hol a helye”, mint ahogy azt te teszed. Hasonló a hasonlóval jön össze, az ismerősi, baráti körünkben is teljesen meglepő módon 1-2 kivételt leszámítva SEHOL nincs olyan, hogy a pasi a többszörösét keresi a párjának. Abban az 1-2 kivételben pedig nem csak férfiak vannak, hanem nők is, akik többet keresnek a párjuknál.

Amúgy sincsen a világon semmi közöd ahhoz, hogy ki mire és kire költi a pénzét. Ha egy férfinak megfelel, hogy ő fizeti a kiadások nagy részét, akkor ki vagy te, hogy ebbe belepofázz? Képzeld el, hogy bizony vannak olyan férfiak, akik a pénzük mellett meg tudtak maradni normális embernek, aki nem pénzben méri a társa értékét és pont ugyanannyira kezeli egyenrangú félként, mintha egyenlően keresnének. Biza, ez az, amire te a büdös életben nem leszel képes, mert ritka ocsmány és gusztustalan belsőd van.

2023. febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 A kérdező kommentje:

#29


Te hoztad fel a pénz témát a nők kapcsán. Én csak leírtam a valóságot ami bánt téged úgy látom.


Én nagyon kevés olyan kapcsolatot láttam ahol nem a férfi teremtette elő a közös élet alappilléreit. Főleg miután lepottyant egy gyereket a nő és otthon elvan amíg a férje dolgozik, ha kis pozicióban van akkor sok esetben másodállást is vállal, hogy megteremtse az anyagiakat.

2023. febr. 10. 18:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!