Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi jó külsővel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi jó külsővel és jó belsővel rendelkezik akkor számít a belső, viszont ha egy férfi nem a legjobb külsővel de jó belsővel rendelkezik akkor nem számít a belső, nem ellentmondásos ez kicsit?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi jóképű akkor számít a belső, de ha mondjuk nem 185 centi magas csak 170 és nem 60 kilós vasággyal hanem van egy kisebb pocakja akkor már nem számít a belső?


A nők már teljesen belezavarodnak abba, hogy mit kommunikálnak?


2023. febr. 8. 16:40
 71/103 A kérdező kommentje:

#69


Személyes preferencia alapján van vagy ahhoz közeli. Nézz rá például Ripli Zsuzsi régi Playboy képeire. Gazellatest, nagy és formás mellek, szép fenék, stb.


Egy férfinél nem a testnek kéne a lényegnek lennie.

2023. febr. 12. 19:16
 72/103 A kérdező kommentje:

#71


Már nem élnék ha igaz lenne ez amit írsz.

2023. febr. 12. 19:16
 73/103 anonim ***** válasza:
De vedeled meg tömöd a sultkolbászt trikod is zsirfoltos. Németh Sziszi bácsi elkap pacalt rak a fejedre kis csibész.
2023. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 anonim ***** válasza:
100%

“Egy férfinél nem a testnek kéne a lényegnek lennie.”

Ezt majd eldöntik a nők, okés? 😊 Neked ebbe semmi kompetenciád, beleszólásod aztán meg belépő. Márpedig a való világ is minket igazol és támaszt alá, miszerint igen is lényeges a test! Tudod mit jelent az, hogy TESTI VONZALOM?! Végülis csak a szexuális vonzalom elengedhetetlen része az, hogy kívánjuk a másikat és vonzónak találjuk a külsejét, anélkül nem megy a szex sem. Vagy te talán a nemi erőszak híve vagy…? Ilyen ocsmány belsővel mondjuk nem lepne meg.

Jut eszembe: egy nőnél sem a testnek kéne a lényegesnek lennie.

Az meg egyenesen parádé és szánalom, hogy te elvárod a tökéletes alakot (ami nem létezik), míg rajtad van +20 kiló. Olyan képmutató vagy, hogy attól a gyomrom kifordul.

2023. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/103 anonim ***** válasza:
100%

#71 én olyan vagyok. 175 cm, megboldogult lánykoromban 50-52 kiló körül mozogtam, később, huszonéves koromban ez felment 55-re, még gyerekszülés előtt, de úgy gondolom egyetérthetünk abban hogy ez se dagadt. A mellem a termetemhez képest mindig nagy volt. Két gyerekem van, ezt a súlyt tartom, 8 és 10 kilót híztam a terhességeimnél, ez a mennyiség azonnal eltűnik szülés után.

A fajtádat, a buta, bugris, szexista, alacsony, ronda, dagadt disznókat le se köpöm. Ahogy semmilyen más nő sem, legyen akárhány kiló, mert ez nem számít. Az undorító, bunkó pasik senkinek se kellenek.

2023. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 A kérdező kommentje:

#74


Most ezen fogsz lovagolni, hogy tökéletes alak nem létezik amit elvárok? Leírtam milyen nőket várok el, akkor gondolj rájuk, ne ezen pörögj.


Egy nőnek a külsőjével kell kompenzálnia a többi hiányosságait egy férfivel - főleg egy olyannal mint én- szemben.

2023. febr. 12. 19:36
 77/103 A kérdező kommentje:

#75


Arcod is olyan szép és szexi mint az említett hölgyeknek? Van sok olyan nő akinek jó a teste, de az arc is fontos. Anélkül van aki azt az elvet követi, hogy zacskót a fejre aztán mehet, de nekem a szép arc is kell.

2023. febr. 12. 19:37
 78/103 anonim ***** válasza:
100%

“Egy nőnek a külsőjével kell kompenzálnia a többi hiányosságait egy férfivel”

Meg még a nagy lószart. Senkinek nem kell semmit kompenzálnia, főleg nem egy olyan hulladék belsovel rendelkező véglény fele, amilyen te is vagy. Egy csinos, szép, kedves nő bármikor kap egy nálad fényévekkel jobb külsővel és személyiséggel rendelkező férfit. Úgy értem IGAZI férfit, nem olyat aki szarba sem veszi, aki lenézi, aki megveti, aki szexista na meg alkoholista. El vagy tévedve, ha azt hiszed bármiféle előjogokat szerzel párkapcsolati téren a munkád miatt. A valóság is bizonyítja, hogy ez nem így van. Ilyen undorító belsőt lNEM tudsz kompenzálni értelmes és normális nőnek. Egy szép és csinosnak meg aztán végképp.

Maximum azt várhatod el nagy mellénnyel külsőleg, amit te is nyújtani tudsz: kb semmit. +20 kg-val irreális bomba alakú nő után epekedni, úgy sem fog leállni veled egy sem, mint ahogy valóban nem is áll le.

2023. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/103 anonim ***** válasza:
100%
#77 hát, soha senki nem húzott zacskót a fejemre, jó pasik se, nemhogy egy gusztustalan dagadt törpe :D Ne viccelj már 🤦
2023. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 anonim ***** válasza:
100%

Ismét kérdezem: kit érdekel, hogy neked mi és ki kell? Láthatóan senkit, szóval nem tudom felfogni, hogy minek vergődsz naphosszakat ezeknek ecsetelésével. A külsőd átlag alatti, el vagy hízva, belülről rohadsz, végtelenül korlátolt, szexista és buta vagy, sorolhatnám még. Ennek ellenére te bombatestű és arcú nőt vársz el. Hát sajnálom, ha tőlem kell megtudnod, de semmi alapod nincs ezt elvárni és láthatóan a való élet is minket igazol, hisz egyetlen csinos nő sem áll le veled. De legalább a belsőddel tudnád kompenzálni, de még az sincs, hisz a külsődnél már csak a személyiséged undorítóbb. Sok átlagos pasit - minden téren, külső, kereset, munka stb - ismerek, akiknek kifejezetten szép barátnőjük van (nem csak szerintem) mert van mellé egy olyan belsőjük, ami ezt bőven kompenzálni tudja. Bár hozzátartozik, hogy testre IS átlagosak, tehát nincsenek elhízva, mint te, ami alapból rengeteg embert taszít.

Ezek a nők nálad ezerszer jobb külsejű és személyiségű pasikat is megkaphatnak bármikor. Ez van, törődj bele.

2023. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!