Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedek egy nővel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy nővel, aki elég ellentmondásosan viszonyul a dolgokhoz, igazából lelki sérült az előző kapcsolata miatt, érdemes kitartani, vagy inkább jobb mást keresni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 21. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Hááát...ne akarj a hőse lenni aki megváltja neki a világot és megmenti...

Ha van amit megtanultam, az az, hogy légy önző, de minimum mindenképp tartsd szemelőtt a saját érdekeidet. Kíméld magad és spórolj időt, rövid az élwt nagyon

2022. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem, aki már az ismerkedéskor kimondva sérüléseket hordoz, annak nem kellene ismerkednie. Dolgozza fel, vonja le a következtetést, és ne ismerkedjen olyannal, aki nem felel meg az elvárásainak.

Ha ezen túl van, akkor meg ne tegyen nyomást az aktuális emberre, és főleg ne hasonlítgassa az exekhez.

Én prekoncepviókkal nem szeretnék harcolni!

2022. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában van vele, hogy lelki sérült? Ha igen, tesz érte, hogy ez változzon? Ha mindegyik igen, akkor érdemes, ha nem, akkor keress mást, mert rossz vége lesz.
2022. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Messzire kerülném.
2022. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Offold
2022. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem lelki sérült? Mutass már valakit nekem, aki teljesen százas
2022. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az érthető és elfogadható, amennyiben már nem akar semmit az extol, csak nincs túl a traumakon, amiket okozott, ol bántalmazás és tesz is érte, hogy jobban legyen.
2022. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még jobban meg akarnám ismerni mielőtt döntök.
2022. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!