Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyáltalán érdemes ráírni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán érdemes ráírni, ha nem keres?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit az egyik appon ismertem meg. Tök jól ment, kedves, volt kémia, pozitív visszajelzést is adott stb. Azt hittem lesz valami.


Azt vettem észre, hogy csak akkor megy a kommunikáció, ha én keresem, magától nem keresett. Folytattuk messengeren, ott is ez volt. Magától nem ment semmi, csak ha én vittem, én érdeklődtem, aztán ha nem tettem, szünet.


Gondoltam, elfoglalt én meg nem akarok nyomulni. Majd ha ráér, akkor folytatjuk. Lassan 2 hete semmi.


Nevezzetek idiótának, de nekem számít a kölcsönösség. Nem 0-24 ben, nekem is van más dolgom. De az, hogy mindig nekem kell a másikat keresni, érdeklődni, hogy haladjon a dolog; és ha én nem keresem, akkor mintha sosem beszéltünk volna, sosem érdeklődik (egy hogy vagy szinten sem), az fura.


Ne eröltessem?


2022. aug. 21. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

De, próbálkozz még. A lányok értékelik ha kitartó vagy, báris én igen.

Meg szeretem ha a fiú teszi bele az elején a nagyobb energiát.

Nekem ez imponál, ha ő keres többször. Majd ha együtt vagytok akkor persze kölcsönösen, de addig tegye magát oda a fiú.

Sajnálom, ez az én véleményem.

2022. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, én is a kölcsönösségben hiszek. Szerintem ezt a lányt nem érdekled eléggé. Ha érdekelné hogy mi van veled, akkor ő is írna. Ha meg csak te írsz ő azzal is jól elvan, egofényezésre jó vagy.

Nem is tudom mi a rosszabb, a ghostingolás vagy az ilyen fokú érdektelenség?

2022. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit érdekelsz az nem szar le 2 hétig.

Ez bukta, sajnálom!

2022. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1.


Bocsi, de nekem mar nem. 30 felett ez olyan gyerekes.


Ha nem erzem, hogy minimalisan is erdekelnem, nem erzem, hogy a 100 helyett 110% ot kellene beletennem, csak mert neki az tetszik.


Nekem meg a ketoldalu, kolcsonos erdeklodes tetszik, ahol legalabb egy picit erzem, hogy nem nyomulok, nem zavarom, nem logok rajta es erdeklem is.


Tok jo, hogy megy a beszelgetes, de csak az egyik feltol elvarni, hogy tegyen bele, mert xyz az kicsit onzo.


Normalis kapcsolat alapja bem az, hogy jo jozsi eleget tett belem, elegszer keresett, ezert na joooo osszejovok vele, es CSAK akkor voszonzom, ha eleget kaptam.


Netto onzoseg. Ha pasi, ha no, ha tetszik valaki, mutassa ki. En ilyenkor meg nem erzem, hogy akarna valamit tolem masik. Hiaba teszek erte, a visszacsatolas nelkuliseg szerintem a legtobb embert eltantoritja.

2022. aug. 21. 16:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem elfoglalt, hanem nem akar veled beszélni, nem akar veled kapcsolatot. A nyomulást elfogadta, mert jó az egójának, de ennyi.


Lehet mással sem akar kapcsolatot, csak jól esnek neki ezek, nem ismerem. Lényeg hogy hagyd a fenébe, normális hogy kölcsönösséget akarsz.

2022. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdekled ezt a not, ne is várj rá és ne is keresd.
2022. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak megerősíteni tudom, amit fentebb leírtak: nem érdekled eléggé ezt a nőt.
2022. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, akkor most a véleményünkre vagy kíváncsi vagy csak megerősítés kell?
2022. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellesz a csajnak. Ez világos
2022. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!