Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan próbálkozzak be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálkozzak be a pincér srácnál? Érdemes lenne egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van egy kávéző ahova elég sokat szoktam járni. Dolgozik ott egy helyes, szimpatikus fiatal srác aki mindig nagyon jófej, viccelődni is szokott.


Azt vettem észre hogy elég sokat szokott nézni akár ha ott vagyok, akár ha csak arra járok az utcán de nem megyek be néz bentről. Ma is pl kinn ültem az utcán egy padon ahonnan oda látni a kávezó teraszára, illetve az ablakra ami nyitva van többnyire így be is, akkor is sokat nézett oda.

Természetesen nem akarok többet belelátni, nem akarok kombinálni de látok rá némi sanszot hogy esetleg tetszem neki.

Mivel gyakran járok oda ezért arcról már biztos felismer.


Lenne értelme megpróbálni próbalkozni nála?


2020. aug. 27. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg már próbálkozhatott volna ő is, kérdés, hogy miért nem tette. Te szoktál pozitív visszajelzéseket adni neki? Egyébként egyszerűen meg is mondhatod neki, hogy szimpatikus a számodra, és szívesen megismernéd.
2020. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Én maradi lány vagyok, soha nem kértem randit egy pasitól, és soha nem is fogok.

Attól még egy nő tehet jelzéseket a fiúnak, bemész, rámosolyogsz, ha látod, hogy néz, visszanézel, stb. Ha tényleg érdekled, szingli és nem egy puhap.öcs, akkor elhív randira.

Amennyiben ezt nem teszi a 3 variációból az egyik.

Nekem többször volt olyan, hogy a suliban hónapokig szemeztem egy fiúval, és egyszerűen nem fért a fejembe, miért nem lép már, hiszen elég egyértelművé tettem, hogy bejön nekem, és úgy tűnt, hogy én is neki. Aztán megtudtam, hogy van barátnője. Így is iszonyat koppanás volt, hát még milyen lett volna, ha esetleg randira hívom, és visszautasít. Vagy nem utasít vissza, és egyszerre jár kettőnkkel.

Egyébként meg minden fiú azt mondja, hogy nagyon bejönne neki, ha a lány kezdeményez. Persze, nekik ez a kényelmes, de igazán azt a lányt becsülik meg, akiért ők dolgoztak meg.

2020. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem úgy gondoltam hogy így konkrétan megmondom hogy bejön és elhívom randira. Ennyire én sem vagyok bátor és nem is gondolom hogy egy nőnek feltétlen egy ilyen szituacióban ennyire direktnek kell lenni.


Eddig még semmi különösebb jelét nem adtam annak hogy nekem tetszene, azon kívül hogy én is sokat néztem, a viselkedésemmel eddig nem nagyon mutattam ki hogy szimpi, le akartam előbb magamba tisztázni hogy tényleg tetszik-e. Ez némiképp szándékos is volt.


Nyilvan az lenne a "terv" hogy kimutassam finoman megis egyértelműen hogy bejön, flörtöljek vele stb.

2020. aug. 27. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Tartózkodj sokat a látókörében.

Tudom - bejársz hozzájuk kávézni, de legalább dicsérd meg a kávéjukat, a frizuráját, az ügyességét, ahogy a tálcán viszi a poharakat. Majd csak beugrik neki, hogy közelednie kellene... Ha mégsem tenné, akkor vagy félős nyuszi, vagy van barátnője, vagy... (Isten tudja).

2020. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem, hogy ha már itt a 21. század, akkor miért ne mondhatná el egy nő is egyértelműen, hogy szeretne megismerkedni valakivel. Ez így még egyszerűbb is lenne, mint agyalni, hogy mi van, ha, és esetleg kismillió felesleges kört lefutni, mire kiderül, hogy a férfit esetleg nem is érdekli az adott nő. Nem hinném, hogy egy normális, értelmes férfi szemében ettől egy nő kevesebbet érne, ha valaki nem becsül meg egy nőt, az szerintem nem csak emiatt van.
2020. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 Nem lenne ezzel a megoldással semmi baj, de gáz-nem gáz nem vagyok ennyire bátor/tökös.

Ha meg visszautasít konkrétan, mert én elmondtam neki konkrétan hogy tetszik utána meg ciki lesz oda járni és még szeretnék mert jó hely.

Lehet hogy gáz vagyok, alapból egyenes embernek tartom magam, de egy ilyen helyzetben nem vagyok ennyire tökös hogy ezt csak így elmondjam neki.

2020. aug. 29. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
#2: Na látod, a férfiaknak hányszor kell koppanniuk, mert tőlük meg elvárjátok a határozottságot, nyíltságot, bátorságot. Amúgy meg a "jelzések" sokszor kb. semmit sem érnek, én is próbáltam már közelebb kerülni valakihez, akiről úgy gondoltam, hogy jeleket ad, aztán meg mégsem úgy volt. Nekünk kb. gondolatolvasóknak kellene lennünk, hogy eldönthessük, vajon valami tényleg jel-e vagy nem, mert ha kezdeményezünk, az a baj, ha nem kezdeményezünk, az a baj. Azt pedig már csak óvatosan teszem hozzá, hogy némelyik nő igazi nagymestere a bunkó, megalázó elutasításnak.
2020. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#6: Nézd, én a múltkor jártam így férfiként. Elhívtam egy lányt, akiről úgy gondoltam, hogy lehet nála esélyem. Elutasított, de normális volt, és még utána is beszélgettünk, teljesen normális viszonyban köszöntünk el egymástól. Lehet, hogy még néhány napig össze fogok ott vele futni, ahol nyári munkán dolgozott, de nem fogom úgy érezni, hogy szégyellnem kellene az érzéseimet. Szerintem azért lehet látni az embereken, hogy ki mennyire intelligens, és aki értelmes, azzal később sem lesz ciki találkozni. Az elutasítást is lehet kezelni, meg lehet tartani a jó viszonyt, vagy legalábbis olyan szinten lehet tartani az ismeretséget, hogy egyikőtök se érezze kellemetlenül magát, csak ehhez nyilván nyitottság és érettség kell mindkét fél részéről.
2020. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!