Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin miért kell jól bánni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin miért kell jól bánni a pincérrel?

Figyelt kérdés
Sose értettem ezt. Randin egy csajnak miért számít az, hogy hogy bánik egy pali a pincérrel? Mit vontok le belőle?

2020. márc. 3. 14:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt vonjuk le belőle, hogy milyen jellemű ember. Ha velem egy tündér - nyilván, hiszen be akar jutni a bugyimba - másokkal pedig egy bunkó paraszt, akkor elkönyvelem egy kétszínű baromnak és többet nem vagyok rá kíváncsi. Aki nem képes tisztelettel bánni az embertársaival, beleértve azokat is, akik kiszolgálják, az egy utolsó senki a szememben.
2020. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Aki bunkó, az bunkó a pincérrel és pár hét múlva a párjával is az lesz.
2020. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
43%

Sok nő szándékosan előidéz valami szituációt, mert arra kíváncsi hogyan reagál a férfi egy problémás esetben. Ez egy szándékos húzás, látni akarja milyen amikor nem jópifizik, mennyire indulatos, mennyire határozott. Ilyenkor szokott előfordulni, hogy nem kaptam cukrot, nem kaptam kanalat, nem elég meleg és hasonlók. Velem már többször is előfordult ilyen, az a jó megoldás ha felállsz és elintézed a problémát minél hamarabb. Abban is van igazság, hogy azt is figyelik hogyan kommunikálsz a többi emberrel, hogy ismered a "kérem" és "köszönöm" kulcsszavakat, hogy nem lekezelő vagy és nem flegmán beszélsz a többi emberrel. HA túl nagy a kontraszt, akkor tudják hogy színészkedsz és megjátszod magad.

Idáig a legdurvább húzás nő részéről az volt amikor a moziban elvesztette a fülbevalóját és meg kellett keresni, azt soha nem fogom elfelejteni. Olyan ideges voltam már a végén, hogy mondtam hogy veszek egy másikat csak menjünk már.

2020. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én tisztelem a vendéglátóipari alkalmazottakat, mert baromi kemény meló. Akár randi alatt, akár nem.
2020. márc. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Randiztam egyszer egy pasival és velem ultra kedves volt majd egy kávézóban a pincérrel úgy beszélt mint egy darab sza....l,na többet sem találkoztunk. Aki így beszél egy embertársával az hamarosan velem is így fog.
2020. márc. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
76%
3-as, ilyen nőt a pi.ába ott kell hagyni. Menjen el laboránsnak/kutatóintézetbe aztán ott tesztelgessen, amit/akit akar.
2020. márc. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne csicskáztassa, vegye emberszámba, tisztelje, úgy bánjon vele, mint egy másik emberrel

Ahogyan szeretné, hogy ővele is bánnának, akár akarna lenni pincér, akár nem.

2020. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
*Szal ha valaki ilyen nagyon felsőbbrendűnek akar mutatkozni a pincérrel, vagy úgy általában egy másik emberrel szemben, akkor az taszító. És nem lesz több randi olyankor.
2020. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális ember nem csak egy randin, hanem mindig udvariasan és tisztelettudóan beszél a pincérrel, a portással, a takarítónővel vagy bármilyen más "személyzettel".
2020. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
7%
Érdekes, hogy a pincérrel elvárják tőlük a rendességet, de ha az utcán random bunkulnak az "férfias, menő" dolog. Még az olyan gusztustalan külsőségek sem zavaróak, mint az ízléstelen aranylánc, vagy a napszemüveg az éjszaka közepén. Ezek "menők"...
2020. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!