Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin miért kell jól bánni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin miért kell jól bánni a pincérrel?

Figyelt kérdés
Sose értettem ezt. Randin egy csajnak miért számít az, hogy hogy bánik egy pali a pincérrel? Mit vontok le belőle?

2020. márc. 3. 14:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy bizonyos népcsoport 10es, ha te ezt veszed alapul, ott veled van a baj.
2020. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Már csak azért is legyél vele kedves, mert ugyanolyan ember,mint te. Én a takarítókkal is kedves vagyok, mindenkivel az vagyok, mert a másik embertársam megérdemli a tiszteletet. Ha te így állsz hozzá alapból, hogy kedvesnek kell lenni olyankor, ha nővel vagy, akkor egy oltári nagy proli paraszt vagy. Alapból kedvesnek kell lenni.

A másik meg,hogy az emberek nagy része vendéglátózott valamikor életében, tehát mégjobban megsértődik,ha lekezelően beszélsz a felszolgálókkal. Én ott is hagynálak azonnal az étteremben.

Aztán a másik meg,hogy a legtöbb pincér jobban keres,mint te, főleg a gozsduban. Szóval semmi jogod nincs lenézni őket, mert előfordulhat,hogy még többet is keres,mint te :)

2020. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
30%

3 vagyok

A lényeg lemaradt....A fülbevalót ő találta meg, mert ha lett volna egy pici esze akkor úgy intézi, hogy mi találjuk meg a 3 jegyszedővel akit megkértem hogy segítsen. kb 10 percig kerestük, és a takarítok ott vártak, mert nem tudták végezni a munkájukat.

2020. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
9%

#11


Bárcsak így volna. Miért látni rengeteg "nem roma" emberen is ezeket a dolgokat? Miért áramlik minden médiából szinte az, hogy az ilyen fuxcsörgetés meg "kocsival csapatás" meg a többi baromság az "menő", holott nem az? Ez utóbbi inkább nevetséges tud lenni a szar kifúrt kipufogókkal? De még fuxcsörgetés is gáz dolog, csak sokan menőnek tartják, mert "há' menő oszt kész".

2020. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
14 Téged minősít, hogy ilyen emberekkel veszed körbe magad. Érdekes módon rengetegen képesek vagyunk normális értékrendű emberek között lenni, rájuk figyelni és nem követni azt, hogy mit diktál a közmédia és hogy bizonyos alja rétegeknek mi a menő.
2020. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
16%

#15


Én nem ismerek ilyeneket, de látom az ismeretleneken sokszor ezt.


Ha meg nem ezt, akkor van sok más ilyen "keménykedés", ha más nem akkor azok akik csak azért járnak százezres öltönyben, hogy "tekintélyt parancsoljanak" vele, meg ilyesmik. Az sem különb sokkal, ugyanolyan keménykedés, csak ízlésesebb.



És ebből jönnek az ilyen kötelező baromságok, hogy kötelező nagy borravalót adni a pincéreknek, mert az "menő". Ha csak a minimumot adod akkor már leszólnak. A pincér nem, mert rendes - elvégre szegények - de az ilyen gazdagabbaknál ez ilyen "verseny", meg lenézés forrása, ha valaki szegényebb és csak keveset - vagy épp semmit - nem tud így pluszban adni.

2020. márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam az eddigieket

De egy szerintem álom pasival randiztam amikor a pincérnek Csettintett és hogy úgy beszélt vele mint aki a se..éből húzta volna elő Nah az nagyon csúnya volt és kiábrándító ,pedig előtte volt 3 jobb randink ...

Itt jött elő ez az énje

2020. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
#17 és összejöttél vele?
2020. márc. 3. 15:55
 19/30 anonim ***** válasza:
10%
De hát a csajok a bunkó srácokat szeretik, szóval ne csak a pincérrel legyél bunkó hanem a csajjal is.😁
2020. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
"Érdekes, hogy a pincérrel elvárják tőlük a rendességet, de ha az utcán random bunkulnak az "férfias, menő" dolog. Még az olyan gusztustalan külsőségek sem zavaróak, mint az ízléstelen aranylánc, vagy a napszemüveg az éjszaka közepén. Ezek "menők"..." A legtöbb nő ettől kikészül. Nekem volt, hogy részeg férfi bunkózott egy buszon, fogdosott, amikor "menekülni" akartam, a buszon lévő férfiak jót mulattak a félelmemen. Ennyit erről.
2020. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!