Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin futás? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin futás? :D

Figyelt kérdés
Tudom furán hangzik így elsőre, de van egy lány, aki bejön nekem. Tudom róla hogy fut, versenyszerűen, én meg azért nem mondanám ezt el magamról. De mégsem az a oké üljünk be kávézóba aztán nézzük egymást, gondolom egy plusz lehet ha az ő hobbiját tekintem elsőnek. :D
2020. febr. 20. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csajt saját magad hoznád kínos helyzetbe, ha nem tudnád tartani vele a tempót. Ha két ember kedveli egymást, akkor nem "nézik egymást" a kávézóban, hanem beszélgetnek és élvezik egymás társaságát, ha pedig nem kedvel téged, akkor akár tövig is benyalhatsz neki, semmi nem lesz a dologból.
2020. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Nevetséges. Aztán egész nap a megizzadt sportos ruhátokban lesztek? És futás közben, hogy akarod őt megismerni? Sőt, még a tempót se tudod vele tartani.


Séta egy parkban, majd cukrászda, sok beszélgetés. Pont. Ennyi az első randi.

2020. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon jó képet nem festenél magadról, amikor kiköpöd a tüdőd miközben ő még éppen hogy bemelegített.

A hobbiját oszthatod később is, egyelőre elég ha érdeklődést mutatsz iránta.

2020. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves gesztus, de szerintem ismerkedési fázisban inkább... Ismerkedjetek... Úgy nem tudtok meg egymásról semmit, ha 10 percig futás közben próbáltok beszélni,aztán meg kiköpöd mellette a tüdődet.

Lehet, hogy nehezebb, vagy kellemetlenebb, de megéri beszélgetni, hidd el.

2020. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hellmano ***** válasza:
85%
Fuss Forest fuss!
2020. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Én is versenyszinten sportoltam, maratonista és úszó is voltam egyesületben. Ma már csak kondizok esténként. Az egyik srác anno futós randira hívott. Nem mentem el. Ha futok, akkor rendesen futok, kiizzadok, kifáradok, büdös és mosott vagyok és egy percig nem fogok sétálni izzadtan a hidegben vagy ücsörögni a saját izzadtságomban.


Te szoktál amúgy gondolkodni? Egy sportoló nem pcsát lengetni meg pofázni megy a pályára. Vagy normálisan edz vagy nem edz és hidd el, rohadtul örül neki, ha valaki egy randin kiszakítja abból, amivel a mindennapjait tölti...


És nem, kávézni nem azért mentek, hogy egymást nézzétek, hanem hogy beszélgessetek, megismerd, hogy ne csak ne lásd fától az erdőt és csak azt tudd, hogy fut. Ha azt nem tudsz vele beszélgetni, mi a fenét akarsz tőle? Dugni? Akkor meg ne kertelj, főleg ne ilyen szarokkal.

2020. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hívd el vízszintes kocogásra!
2020. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyét csinálnál magadból. Meg bohócot.
2020. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!