Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nok, elso randin mit vartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, elso randin mit vartok (el) a ferfitol?

Figyelt kérdés
Viselkedesileg, programszervezesileg, fizetesnel.
2020. febr. 10. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Egy szerényebb vacsora valami kulturált helyen, közben szórakoztasson, de ha én akarok beszélni, akkor figyeljen érdeklődve. Jelezze, hogy bejövök neki, de csak finoman, mert utálom a nyomulós pasikat. A randi után vigyen haza, esetleg adhat egy puszit is, de ha megkérdezi, hogy feljöhet-e, biztos nem lesz több randim vele. Hát nagyjából ennyi, semmi különös.
2020. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Nyissa ki az ajtót előttem,, majd hirtelen hátra pattanva engedjen előre, hogy szabadon betipeghessek tűsarkúmban az adott előre befűtött helységbe. De amennyiben olyan helyre megyünk, ahol várható a kard rántás, ott ő menjen előre. Fizetésnél, ne lássak bankókat. Diszkréten súgja oda a pincérnek “írja a többihez”, miközben mereven nézi égszínkékeszöldessárgás szememet, amit kedélyesen rebegtetek ennek örömére.
2020. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2. Most közben éppen a Sex és New Yorkot nézed? Carrie Bradshaw és Mr. Big jutott eszembe.😁
2020. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2. Egy ffi:)
2020. febr. 10. 21:38
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben o hiv el, szervezze meg. Fel fogom ajanlani h felezem de ha fizeti esetleg onnan tudom h bejovok neki. Legyen erdeklodo de meseljen magarol is. Ne legyen tolakodó
2020. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első randira nem kell semmi extra. Ha nincs extra hideg, akkor egy kis séta, süti/kávé bőven elég. Szerintem első randin azért illik a férfinek fizetni, de természetesen felajánlom, hogy fizetem a részem. Viszont pont emiatt nem is várom el, hogy drága helyre menjünk. Kellemetlen lenne mondjuk egy 8 ezer forintos vacsit elfogadni, de szerintem egy 300-500 forintos kávé meg egy 700 forintos süti azért bele kellene, hogy férjen. Ha lesz több randi, úgy is egyenlítek, általában a felesben fizetés híve vagyok, de azért első randin mutassa már meg, hogy nem sajnál egy nőre 1000 forintot.

Viselkedés tekintetében: legyen érdeklődő, ne csak magáról beszéljen, de ne is az legyen, hogy ő faggat én meg válaszolgatok, mint valami bírósági tárgyaláson.

Az pozitív, ha tudunk nevetni, jó hangulatban telik a beszélgetés. Ha megvan a szimpátia, egy csók szerintem belefér.

2020. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
paskollya meg a tokámat
2020. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Alap hogy ne késsen el legyen pontos!

Nem szükséges puccos program egy kávé vagy egy kisebb vacsora

max !

Ahhoz,hogy fizessen nem ragaszkodom,számomra az se gond ha én fizetek akár neki is egy vacsora árába nem megyek tönkre .

Kiserjen haza vagy vigyen haza autóval.

2020. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmiféle különösebb elvárásom. Ha jó az idő, akkor egy séta maximum tea/kávé.

Hiszem senkitől sem elvárható, hogy több ezer forintot invesztáljon egy randiba, aminek lehet nem is lesz folytatása.


A múltkori randin pl úgy jártam, hogy hiába mondtam el a pasinak mit szeretnék...figyelembe sem vette, hogy én nem vagyok egy discos lány, nekem ne szervezzen be semmiféle disco-t. Ennek ellenére vacsorázni akart, majd Jazz koncert, utána pedig disco...

Ebből az lett, hogy elmentünk kávézni, majd kávézgatás közben a telefonján pötyögött program után kutatva. Kitalálta hogy menjünk el egy kiállításra, ahhoz még lett is volna kedvem, ha jó villamosra szállunk fel és ha kitudott volna igazodni a térképen a telefonján, akkor oda is értünk volna...

Ebből csak azt szerettem volna kihozni, hogy a spontán dolgok is tudnak jól elsülni, de mindig legyen egy A vagy B terved.


Viselkedés: szeretem, ha érdeklődő és közvetlen.


Fizetés: nem várom el, hogy fizessen. Ha felajánlja, hogy fizet, akkor elfogadom és a következő randin én hívom meg. Viszont abban az esetben, ha nincs kölcsönös szimpátia, akkor nem engedem, hogy fizesse a részem.

2020. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, legyen pontos! A programnak nem kell extrának lennie, séta és/vagy beülni valahova inni valamit. Több nem kell. Nem várom el, hogy fizessen.
2020. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!